Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w I-BOA Ery

Zmiany w I-BOA Ery

sirmark 26 Marca 2009 23:08

0 0

Era wprowadziła nowe funkcjonalności w serwisie I-BOA . Wprowadzono zmiany w informacjach o bieżących połączeniach oraz dodano informacje o ofertach lojalnościowych.

Pierwszą nowością jest boks umieszczony na głównej stronie, informujących o przygotowanych ofertach lojalnościowych, który pojawia się na sześć miesięcy przed końcem terminu (jednak w moim przypadku w boksie oprócz informacji nie ma oferty, choć według założeń powinna być)




Druga nowością jest wprowadzenie kalendarza ułatwiającego wyszukiwanie połączeń w zakładce "Bieżące połączenia". Dodatkowo po wybraniu zakresu pojawi się podsumowanie połączeń w postaci tabeli.

W ciągu dzisiejszego dnia była dostępna jeszcze jedna pozycja w menu, informująca o wykorzystaniu pakietów oraz bieżących kosztach. W tej chwili nie ma już tej zakładki w menu, ale można się do niej dostać wpisując ręcznie w linku jako stronę packages-summary.html .

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2009-03-27 08:40:23

    hmmm... informacja o transmisji danych jest podawana jako suma przeslanych danych wych i przych. szkoda ze zestawienie dodatkowo nie uwzglednia taktowania 100kb... ale i tak jest lepiej niz poprzednio

  • 0

    15. ~jojo  2009-03-27 08:46:04  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    To są chyba zmiany przygotowujące powoli (małymi kroczkami) do T-Mobile. Biling w i-TT-ku wygląda dokładnie jak przeniesiony z oryginalnej strony T-Mobile. Teraz z miany w I-BOA.

  • 0

    16. ~  2009-03-27 08:59:35  host: adpn41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a gdzie są koszty połączeń po wykorzystanym abonamencie? wcześniej było to w płatnościach...;/ ogólnie to na gorsze się zmieniło...;/

  • 0

    17. ~kiko  2009-03-27 09:15:33  host: doz43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Całkiem przydatne, a pewne błędy techniczne przy wprowadzaniu można chyba wybaczyć. Dobrym pomysłem jest wcześniejsze info o ofercie lojalnościowej

  • 0

    18.  2009-03-27 09:15:39

    #16, rowniez w biezacych polaczeniach

  • 0

    19. ~derdak  2009-03-27 09:30:45  host: dpn215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Usprawniony i rozbudowany dotychczasowy system. niektórzy narzekają, że dopiero teraz, ale jak inni operatorzy? Mają takie funkcjonalności, bo jakoś newsów o tym nie kojarzę

  • 0

    20. ~Lisek  2009-03-27 09:40:10  host: dxn179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No mam nadzieję,że w końcu info o wykorzystanych minutach będzie dostępne...

  • 0

    21.  2009-03-27 09:57:47

    Bardzo pozytywne zmiany. O niebo lepsza i wyższa funkcjonalność BoA Ery. Sprawdzałem i jestem bardzo zadowolony. Niestety gdy nie poprawią pakietów na transmisje danych nie zostanę w Erze gdy zakończy mi się umowa terminowa. No ale mam czas jeszcze i liczę na to że Era coś pozmienia w swojej ofercie przyduszona szalejącym Playem. A jak nie to żegnaj.

  • 0

    22.  2009-03-27 10:08:43

    A jak jest z boksem informujacym o ofercie lojalnościowej? Macie go, pytam tych którzy maja do konca umowy 6 miesięcy? Bo ja go nie mam.

  • 0

    23.  2009-03-27 10:11:11

    źle sie wyraziłem, pytanie o boks do tych, ktorym zostalo od od 6 do 4 miesięcy, bo pozniej i tak oferta sie pojawia

  • 0

    24. ~erazm  2009-03-27 10:14:11  host: dpb146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzeczywiście dobrze to wygląda, i może pomóc w kontroli konta.

  • 0

    25. ~  2009-03-27 11:01:15  host: host892524954.kpiwp.3s.pl

    Pakiety wyłączyli pewnie dlatego że pokazywało głupoty - za polecenie zapłaty jest 10 minut miesięcznie a mi pokazywało że mam 30 :D

  • 0

    26. ~  2009-03-27 11:01:55  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    Podsumowanie danych uwzględnia taktowanie czy rzeczywiste pobrane dane? Bo mnie się wydaje że rzeczywiście pobrane dane czyli jak dotąd, mieszanie na maksa. Brak oczywiście podsumowania minut do wykorzystania. Żeby chociaż było możliwość eksportu do arkusz kalkulacyjnego .

  • 0

    27. ~  2009-03-27 11:06:00  host: adpn41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #25 Jest 30 wiem bo mam zmieniło się to chyba :) A kiedy było coś takiego?

  • 0

    28. ~  2009-03-27 11:11:21  host: host892524954.kpiwp.3s.pl

    ale co było? wyświetlanie pakietów? wczoraj ;) dziś zniknęło z menu ale można wejść przez https://i-boa.era.pl/iboa3/secure/packages-summary.html :D a tych minut to na prawdę jest 30? bo w regulaminie piszą o 10 a dopiero w tym miesiącu mi pierwszy pakiet włączyli więc nie wiem ile w praktyce dają ;)

  • 0

    29. ~  2009-03-27 19:14:27  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    W Erze w centrali pracuja deb**e. Zakladam im sprawe! Niech zdechnie ta sieć!

  • 0

    30. ~  2009-03-28 19:27:45  host: adtb159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Potwierdzam za polecenia zapłaty jest 30 min era/heyah/stacjonarne :)

  • 0

    31. ~robal  2009-03-29 16:21:06  host: 82.160.51.57

    #22 - ja też nie mam, mimo że zostało mi 4 miesiące do końca. I nawet telemarketerzy nie dzwonią:(

  • 0

    32. ~brt  2009-04-15 23:35:19  host: c81-83.icpnet.pl

    Teraz niech łaskawie zmienią ceny za pakiety GPRS, bo 5zł za 5MB to śmiech na sali ... pozostałe sieci za 5zł oferują 20MB+ , za 10zł 50MB+ ... a era .... no właśnie ... Przydałby się OP, u którego minuty są wymienne na SMS/MMS/GPRS ... to byłaby super taryfa :)

  • 0

    33. ~wojtek  2010-06-15 21:54:03  host: actc64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Te całe IBOA od dłuższego czasu to żarty reklamują naciągają na e faktury a żeby się wbić na konto to trzeba cudu , serwery z minionej epoki czy co . To jest kpina a nie obsługa klienta . Przeciwnie w TP wszystko śmiga aż miło to samo w Iplusie a Era cofa się .

Dodaj swoją opinię