Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w Emporia Telecom

Zmiany w Emporia Telecom

sirmark 26 Listopada 2009 09:05

0 0

Grzegorz Możdżyński został Dyrektorem Regionalnym CEE (Central & Eastern Europe) w firmie Emporia Telecom. Poza Polską będzie odpowiedzialny za całość działań firmy także w Czechach, na Słowacji, Ukrainie i Białorusi.

Jak widać polski rynek jest wyjątkowo chłonny na produkty adresowane do starszej grupy konsumentów. Debiut Emporia Telecom w Polsce okazał się ogromnym sukcesem, który został szybko zauważony. Ze względu na dynamiczny wzrost sprzedaży produktów emporia oraz na plany rozwoju w centralnej części Europy, kierownictwo firmy postanowiło wykorzystać nasze lokalne doświadczenia także w sąsiadujących z Polską krajach - mówi Grzegorz Możdżyński.
Grzegorz Możdżyński rozpoczynał karierę zawodową w Kanadzie, w należącej do Motoroli firmie Ultrapage. Następnie pracował dla operatora sieci komórkowej Cantel oraz firmy produkującej modemy i urządzenia do bezprzewodowej transmisji danych - Telular Canada. W 1994 roku został dyrektorem sprzedaży w The Wireless Group Inc. Rok później wrócił, do Polski, gdzie przez osiem lat pełnił funkcję dyrektora marketingu firmy Nokia. W 2003 roku założył niezależną firmę konsultingową Marka. Dyrektorem generalnym polskiego oddziału Emporia Telecom został w sierpniu 2009 roku.

Źródło tekstu: Emporia Telecom     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~murhu  2009-11-26 17:56:54  host: host-81-190-228-238.wroclaw.mm.pl

    jaki tam sukces... są daaaaaleko w tyle za MyPhone'm...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-159-91-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet