Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cenniku telefonów w Orange

Zmiany w cenniku telefonów w Orange

sirmark 21 Listopada 2008 19:15

0 0

Od 21. listopada Orange wprowadził do oferty dla klientów biznesowych oraz indywidualnych nowe telefony. Wprowadzono także zmiany cen innych modeli.

W ofercie abonamentowej dla klientów indywidualnych wprowadzony został telefon Nokia E66. Zmieniono także ceny modeli: Motorola ROKR E8, Motorola RAZR2 V8, SonyEricsson W380i oraz SonyEricsson W910i.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)




W ofercie biznesowej pojawiły się Nokia E66 i Nokia E71. Obniżono także Nokia N95, Nokia N95 8GB oraz SonyEricsson W910i.

Zobacz: cennik telefon w ofercie Nowy Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Nowy Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43.  2008-11-22 00:14:53

    #37 Play 50 zł. abo 143 minuty i 1000 minut w sieci plus samsung i600 za 199 zł. w marcu 2008. Jeszcze bodaj 50% zniżki na abo przez 3 miesiące.

  • 0

    44.  2008-11-22 00:50:56

    Oczywiscie pisalem wczesniej ceny telefonow w orange przy umowach bardzo dlugch w zasadzie nie roznia sie od tych sklepowych. Przyklad wlasny: umowa 12 miesiecy abonament 80 zl dostaje od orange 110zl w uslugach dodatkowo. Umowa bez telefonu. mnuta wychodzi po 37 groszy + od 21 i w weekendy 1200minut. Ok oferta fajna ale bez telefonu niby cos kosztem czegos. Tylko ze przy mnucie o 2 grosze drozszej i umowie na 24 miesiace w play dostalbym jeszcze sluchawke w dosc przystepnej cenie. ( sa plusy i minusy ) jednak z cenami telefonow orange przesadza dlatego juz od dawna nie kupuje telefonu od tego operatora wole dostac uslugi a telefon kupic w sklepie taniej niz w orange przy duzym abonamencie.

  • 0

    45. ~demo  2008-11-22 00:54:12  host: host-89-229-132-22.chelm.mm.pl

    mlos co to za oferta hahah 220 min cena 50 zl telefon za 1 zł słuchawka bluetooth za 1 zł to dostałęm od ERY przy przedłużeniu umowy. A twój Orange to po 6 latach z nimi co chcieli mi dac za 80 zł 360 min tylko do orange tylko do kogo miałbym dzwonić, wszyscy uciekają z orangutana

  • 0

    46.  2008-11-22 00:57:50

    No wlasnie to co mnie trzyma w orange to znajomi wewnatrz sieci i pakiet kwotowy rozliczany na wszystkie uslugi.

  • 0

    47. ~madziar  2008-11-22 01:08:38  host: 89.108.200.7

    do 46 no mi zostaly 2 slownie 2 osoby w orange:/ zreszta coraz wiecej ludzi ucieka a najelpsze ze czesto gesto przenosza numery:/ i co mam sie pytac czy ktos w orange czy nie...? lepiej miec jedna stawke i z glowy:)

  • 0

    48.  2008-11-22 08:11:58

    80% kontaktow to orange i watpie by ktos sie przenosil do innego operatora to sa raczej zasiedziali klienci.

  • 0

    49. ~  2008-11-22 10:16:10  host: acql188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta 6220 to ma 5 megapixela?? tojest wersja classic??

  • 0

    50.  2008-11-22 10:20:05

    ja też jestem takim właśnie zasiedziałym klientem Orange i ani mi w głowie zmieniać operatora. Abo płace mało bo dzwonię mało, ale na jednym kontrakcie z telefonem zarabiam około 300 zł.

  • 0

    51. ~  2008-11-22 11:11:39  host: cyl114.internetdsl.tpnet.pl

    "42" UMOWA NA 24 m-ce i wszystko na 24 m-ce....

  • 0

    52. ~  2008-11-22 12:17:51  host: host-86-111-109-94.tvk.torun.pl

    tytuł powinien brzmieć "Orange podnosi ceny telefonów przed Świętami" xD

  • 0

    53. ~  2008-11-22 12:27:52  host: host-86-111-109-94.tvk.torun.pl

    w sumie może nie podnieśli cen, ale i tak tanio nie mają xD

  • 0

    54.  2008-11-22 13:07:45

    To jest własnie "dotowanie" telefonów po polsku... Do abonamentu za 60zł operator nie dopłaca ani złotówki do telefonu zapewnie , a cena BlackBerry Bold jest wzięta z kosmosu , zresztą nie tylko. Szkoda słów , na dodatek w cenniku błąd z ceną e71 w planach 50 i 60 , zamienione miejscami.

  • 0

    55. ~Gal  2008-11-22 15:07:16  host: 77-253-6-135.adsl.inetia.pl

    Humorystyka. Przypominaja sie czays gdy weszla Heyah - nic nie zrobili, a pozniej bajdurzyli, ze klienci sa niewdzieczni. Po prostu machnac reka i zapomniec.

  • 0

    56. ~krzysiek  2008-11-22 17:00:08  host: gpr2.internetdsl.tpnet.pl

    nie jestem żadnym agentem z Orange ale napisze co mi zaoferowali. Kończy mi się umowa pierwszy telefon o przedłużenie oferty powiedziałem pani w prost chce telefon se c702 za punkty profit w sumie jakieś 3000 oczywiście rachunek średni za telefon jakieś 110 zł i oczywiście umowa na 24 m-ce. Po jakimś miesiącu odezwał się Pan i tak czy jestem dalej zainteresowany ofertą i przedstawił mi ofertę: se c702 za punkty do tego jakieś uchwyty do samochodu transmiter fm słuchawkę bluetooth 3 prezenty do wyboru w sumie 200 min do wszystkich + te oczywiście prezenty to się chyba zgodzę :)

  • 0

    57. ~s1k0r3k  2008-11-22 17:25:46  host: gbi154.internetdsl.tpnet.pl

    Porównanie: Play Nokia N73ME abo 45 24m-ce cena 99zł ,Orange w abo 55 cena 749. A w abo 100 cena 229zł. Na Allegro cena ok.600 zeta. I dla tych, którzy mówią,że biorą Orange abonament dla rozmów w sieci mam pytanie, czy się bardziej nie opłaca tel na kartę,np Orange Go?Ja tel w Abonamencie biorę żeby rozmawiać ze wszystkimi, a dla znajomych mam kartę a nie abonament na 2 lata, przez które oni mogą zmienić sieć 10 razy.

  • 0

    58.  2008-11-22 20:51:48

    "...Zmiany w cennika telefonów w Orange..." W czym zmiany? W cennika? Co to jest cennika?

  • 0

    59.  2008-11-23 10:03:33

    pierzu: Te 300 złoty które zarabiasz na kontrakcie to jak Ci przesyłają? Na konto osobiste? Rozumiem, że jak zarabiasz to jeszcze wpisujesz w PIT i podatek odprowadzasz?

  • 0

    60. ~kwistas  2008-11-23 16:16:58  host: w3cache.wignet.pl

    Nie kupujcie w Orange będzie spokój. Kupujcie w PLAY i będzie ok. :)

  • 0

    61. ~madziar  2008-11-24 08:46:54  host: user-89-108-215-248.mobile.playmobile.pl

    do 50: Pieprzu nie dosc ze nie zaraiasz to jeszcze doplacasz... Podpisujesz kontrakt dwuletni gdzie nie dosc ze splacisz im cala wartosc telefonu to jeszcze doplacisz! ale zyj zludzeniami dzieki Tobie i podobnym ludziom Tobie mamy ceny jakie mamy...

  • 0

    62. ~SZCZUPAK  2008-12-14 22:23:02  host: host-89-228-84-138.olsztyn.mm.pl

    POWIEDZCIE, KIDY JEST SZANSA, ZE CENNIK SIE ZMIENI, A CENY SPADNĄ......?? CO JAKI CZAS ORANGE WRZUCA NOWE CENNIKI ????

Dodaj swoją opinię