Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Zmiany w cenniku telefonów sieci Play

LuiN 22 Lipca 2016 12:15

4 8

Sieć Play kontynuuje zmiany w cenniku urządzeń dostępnych w jej ofertach. Ponownie są to zarówno obniżki, jak i podwyżki cen telefonów.



Wśród telefonów z nowymi cenami znalazły się m.in. wszystkie modele iPhone'ów, HTC 10, LG G4, LG K520 Stylus 2, Microsoft Lumia 950, myPhone Cube LTE, Samsung Galaxy S6 czy Sony Xperia X.


Sieć nie komunikuje przy tym które telefony zdrożały, a które staniały. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 24
  • 1

    5. ~fircyk  2016-07-22 12:48:33  host: apn-5-60-112-39.dynamic.gprs.plus.pl

    znowu wszystko podrożało? bez sensuuu. hajs na kampanie mają, a może pomyśleliby o klientach?! ostatnio wszystkie inne sieci coś dają, jakieś pakiety, promocje, TM ostatnio uprościło abonamenty, np. uch.

  • 0

    6. ~Timbombajlełkę bankrutełkę  2016-07-22 12:49:22  host: user-94-254-193-233.play-internet.pl

    W życiu *, Xoxo

  • 0

    7.  2016-07-22 13:27:56

    Zdrożał np. dość popularny Huawei P8 Lite (przynajmniej w taryfach firmowych).

  • -1

    8. ~~  2016-07-22 13:42:45  host: abtq244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Celebryci kosztują.

  • 1

    9.  2016-07-22 14:16:33

    inni operatorzy tez nie długo podwyższa ceny fonów tylko sprzedadzą stare zapasy kupowane po nizszych cenach przecież sporo euro podskoczyło w ostatnich czasach i inne waluty.

  • -1

    10. ~  2016-07-22 14:35:23  host: user-94-254-193-233.play-internet.pl

    za rok skończy mi sie abo to przechodzę na kartę jak bedą chcieli mnie tak gwałcić w abonamencie, phi

  • 0

    11.  2016-07-22 21:43:08

    Ja też po kilku latach abonamentu w listopadzie przechodzę na kartę. No limitów nie potrzebuje a ceny telefonów kosmiczne...

  • 0

    12. ~Kubacki  2016-07-23 01:10:38  host: 31-178-214-32.dynamic.chello.pl

    A bb Passport bez zmian. Tragedia

  • -1

    13. ~koffkongen 666 sBIG  2016-07-23 11:11:09  host: 37-128-34-23.adsl.inetia.pl

    Spadam z play! Tylko prepaid typu virgin mobile und orange na kartę and plushh! 12 miesięcy odbierania połączeń po doładowaniu 5 zł.

  • 0

    14. ~Silny  2016-07-23 14:40:06  host: 188.146.4.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kto teraz ma abonament u jakiegos opa, tylko karta bez zobowiazan.

  • 0

    15.  2016-07-23 14:43:31

    14 - Większość użytkowników telefonów komórkowych?

  • 0

    16. ~Pablok123  2016-07-23 17:16:38  host: user-94-254-162-216.play-internet.pl

    Karta jest dobra dla dzieci a ze tanio co z tego.Stac cie to plac proste.

  • 0

    17. ~DeLorean  2016-07-24 09:24:46  host: user-31-175-162-230.play-internet.pl

    NIEKOMPETENCJA redakcji owego portalu jest PORAŻAJĄCA ... to właśnie tutaj powinno zostać przedstawiono co poszło w górę, co w dół a co jest nowością która się pojawiła ... zamiast tego pojawiło się to! - link do tabeli ... wtf :O

  • 0

    18. ~DeLorean  2016-07-24 09:28:39  host: user-31-175-162-230.play-internet.pl

    i do tego to stwierdzenie "Sieć nie komunikuje przy tym które telefony zdrożały ..." ... od tego właśnie jest taki portal ... chyba jest to jasne nawet dla osób dotkniętych debilizmem ... widocznie ta redakcja i jej tzw. autorzy nawet w tej kategorii się NIE KWALIFIKUJE !!! ... niby mamy demokrację i nawet debil może być "redaktorem" w mediach społecznościwych ... tylko pls NIE NAZYWAJCIE SIĘ profesjonalistami bo to już jest blaga!!! Dowód ??? m.in komentowany materiał

  • 0

    19.  2016-07-24 10:40:54

    17 - może kogoś to interesuje... Ale pytanie kogo? Wiem, dzisiaj mało kto kupuje swój pierwszy telefon, więc raczej na przedłużenie bierze, albo przy okazji zmiany operatora (też ze względu na cenę telefonu. Ale czy są tacy, którzy czekają - nie wiem - miesiąc, kwartał na przecenę jakiegoś modelu?
    Ciekawe, ze tylko o zmianach cennika telefonów w Plej się pisze i mówi...

  • 0

    20.  2016-07-24 10:42:28

    18 - więc ciekawe, czemu w czasach demokracji wszyscy na Telepolis wchodzą zamiast na swój własny portal? Może jednak są debilami wśród debili, że nie potrafią się za to wziąć?

  • 0

    21. ~  2016-07-24 10:54:40  host: 77-253-57-52.adsl.inetia.pl

    @20: Efekt sieci - wartość portalu zależy m.in. od jego rozmiaru, przez co duże stają się coraz większe, a małe (nowy jest zawsze mały) stają się coraz mniejsze, aż przestają istnieć.

  • 0

    22.  2016-07-24 11:04:04

    21 - wielkie firmy też już padały... Przestańcie się interesować, to i cieniasy zajmą się porządną robotą a nie - za przeproszeniem - dziennikarką ;-)

  • 0

    23. ~Hesser  2016-07-24 18:09:50  host: host-87-101-22-176.proxnet.pl

    Trzeba być wariatem, żeby telefon brać z przedłużenia umowy w sieci, przecież opłaty za to są 2- 3x większe niż wartość telefonu.

  • 0

    24. ~Anton  2016-07-25 07:51:01  host: host-37-190-216-30.dynamic.mm.pl

    w Play wszystko drozeje, np huawei p8 lite w abo 55 zl w TM jest taniej bo 149 zl w abo za 52 zl,

Dodaj swoją opinię