Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Zmiany w cenniku telefonów sieci Play

LuiN 17 Lutego 2015 14:19

4 8

samsung galaxy grand prime Sieć Play wprowadziła do oferty smartfon Samsung G530F Galaxy Grand Prime i obniżyła ceny trzech smartfonów marki Huawei.



Nowość Samsunga w ofercie na kartę sieci kosztuje 999 zł. Za złotówkę telefon dostaniemy w taryfach od 89,99 zł miesięcznie (umowa na 2 lata).




Samsung Galaxy Grand Prime ma 5-calowy ekran TFT o rodzielczości qHD (540 x 960 pikseli, 220 ppi), czterordzeniowego Snapdragona 410 (1,2 GHz), 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, główny aparat 8 Mpix i przedni 5 Mpix (oba rejestrują filmy FullHD), Bluetooth 4.0, NFC, GPS, GLONASS, radio FM, HSPA+ i LTE Cat4 (150/50 Mb/s). Całość upchniętą do obudowy o grubości 8,6 mm zasila akumulator o pojemności 2600 mAh.

Oprócz opisanej wyżej nowości, zmieniły się ceny telefonów: Huawei Ascend P7, Ascend Y330 i Ascend Y530.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 22
  • 1

    3. ~kr  2015-02-17 15:24:36  host: 188.147.76.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @2 przeczytaj najpierw specyfikacje danego sprzętu (galaxy A5 i Galaxy Grand Prime), zamiast głupio hejtować. Myślisz, że większa ilość = tańsza cena?

  • -2

    4. ~lool  2015-02-17 16:22:45  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Trzeba być niespełna rozumu, żeby mając do wyboru HTC Desire 620 i Huawei G620S wybrać Grand Prime...

  • -3

    5.  2015-02-17 16:25:12

    Dalej to dla mnie telefon w stylu A3/A5 w innej obudowie. Mieli skończyć z wypuszczaniem setki modeli co parę chwil i się skupić na dopracowanych produktach, a tu dalej zabawa w kolejne wersje pochodnych modeli rozkręca się w najlepsze. Jakoś tylko oni idą tą polityką. Sony już zrozumiał, że lepiej zrobić mniej modeli, ale bardziej się skupić na kilku niż wypuszczać cały alfabet z nieznaczącymi różnicami. LG też nie ma masy modeli - a póki co najlepiej sobie radzi na rynku pod względem pozyskania klienta. Mnie tylko drażni to, że mówią iż będzie zrobiony porządek i będzie mniej modeli, zupełnie nowe serie, a tu widzę kolejne Samsungi z serii Grand, zaraz będzie odświeżona seria Trend, Core, kilka wersji S4 i S5 na wzór S3, S3 LTE i S3 neo, z resztą jest już na rynku jakiś czas S4 o innym kodzie. Czemu to ma służyć? Czemu? Czemu? Ktoś mi powie? Niby dla klienta dobrze bo duży wybór - ale z drugiej strony to są zbliżone produkty o tej samej specyfikacji i nawet cenie, więc kosmos. Samsung chce sam sobie robić sztuczną konkurencję? Wydaje mi się, że nie tędy droga. I tylko boli mnie to, że kłamią mówiąc że będzie mniej modeli, a jak na razie to oni są liderem we wprowadzaniu kolejnych (dla mnie już - tak) bezsensowych kolejnych wersji modeli i tyle. LG ma serię budżetową L w której widać jasno po co są te modele i serię G a'la Samsungową eS. I jakoś dobrze się to sprzedaje, bez potrzeby wprowadzania wersji pochodnych od tych standardowych typu L70, L90, L Fino czy też G3. Dla mnie proste i zrozumiałe. I na pewno taniej jest wyprodukować 10 mln Galaxy A3, niż np. 2 mln A3, 3 mln. core prix, 2 mln. core plus i 3 mln. core lte. Chyba, że o czymś nie wiem.

  • -1

    6.  2015-02-17 16:44:50

    To jest dual sim (przynajmniej tak z tego zdjęcia wynika) ?

  • -2

    7. ~nokers  2015-02-17 19:22:34  host: 212.59.237.8

    Że też nadal wsadzają do telefonów ekrany TFT ; /

  • 0

    8. ~Mirek  2015-02-17 19:54:18  host: 178.180.12.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    nokers.
    Jakie byś chciał wyświetlacze?
    Amoled?
    Niektórzy amoledów nie lubią.
    Panasonic jakiś czas temu pracowal nad plasmą w telefonach,ale chyba coś nie wyszło,bo ich nie ma.

  • -1

    9.  2015-02-17 20:01:33

    Mirek nie chodzi czy amoled czy nie tylko o fakt, że budżetowe modele z wyświetlaczami tego rodzaju mają niską rozdzielczość, co przedkłada się na słabszą jakość wyświetlanych obrazów. Nie każdego to uszczęśliwia. Wiem, że jeśli ktoś wcześniej nie widział telefonu z naprawdę przyzwoitą rozdzielczością wyświetlacza to jemu to wisi co kupi, natomiast świadomy klient, który wie za co płaci to wie czego wymaga.

  • -2

    10. ~nokers  2015-02-17 20:02:01  host: 212.59.237.8

    Np IPS

  • 4

    11. ~Calm7  2015-02-17 21:17:54  host: n15-10-01.opera-mini.net

    no to pojechali z tymi obniżkami . jutro wezmę dwie aktywacje i jakieś nieźle smartfony. takich okazji dawno nie było na rynku

  • -4

    12. ~Calm7.  2015-02-17 21:27:21  host: n08-07-04.opera-mini.net

    11). Jest takie przykazanie: NIE KRADNIJ.

  • 4

    13. ~Calm7.  2015-02-17 21:54:47  host: cnm78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z powodu ochrony złodzieja nicków przez samą administrację Telepolis - zostałem zmuszony do zawieszenia działalności na tym portalu. ..a tym samym nie wypiję herbatki z administracją Telepolis :-(

  • -4

    14.  2015-02-17 22:08:06

    Nie wiem czy wśród tych wszystkich Calmów jest ten oryginalny, ale jeżeli tak - nie wdawaj się w dyskusje z jakimś frajerem/frajerami.

  • 3

    15. ~goral2099*  2015-02-17 22:38:53  host: 178.180.166.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    napisze wyraznie calm. nie wdawaj sie w żadne z nimi dyskusje

  • -3

    16. ~Calm7  2015-02-17 22:43:05  host: n08-07-04.opera-mini.net

    14). Ja nie dyskutuję, stwierdzam fakty :-D Trolle też trza szturchać, haha

  • 2

    17. ~goral2099*  2015-02-17 22:47:43  host: 178.180.166.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    życzeniem moim jest zaprzestanie twoje szturchania , ocierania sie , podszczypywania innych. i po raz trzeci pisać tego nide będe

  • -4

    18.  2015-02-17 23:02:26

    17: Widzę, że ktoś tu ma zaburzenia emocjonalne i seksualne...nie martw się na pewno znajdziesz odpowiedniego chłopaka dla siebie. Życzę szczęścia. :)

  • -1

    19. ~Calm7  2015-02-17 23:19:13  host: n08-07-04.opera-mini.net

    18). Każda potwora znajdzie swego amatora :-D

  • 0

    20. ~Ryszard z daj nam chleba  2015-02-18 07:54:30  host: 81.219.84.18

    Ładnie, a te telefony z seri A sa naprawde super, Ska byla fajna ale A sa lepsze, Ska nie byla taka dobra jak A, dlatego A sa lepsze i beda lepsze, bo Ska sie juz nie rozwija a A idzie do przodu, wiadomo, dlatego A lepsze od Ski, bo A sie rozwija a Ska juz nie.

  • -1

    21. ~dsfsdfsdf  2015-02-18 08:14:06  host: sirius.ccig.pl

    w orange dla firm od 44zł netto :)

  • 0

    22. ~tomislav3540  2015-02-18 23:15:52  host: secured-by.zenmate.com

    Samsung Galaxy Grand Prime to wiele modeli bo (SM-G530H, SM-G530F, SM-G530Y, SM-G530BT).
    Oferowany w PLAY to SM-G530F i ma akumulator o pojemności 2000 mAh.
    W Play nazywają go Galaxy Core Prime LTE.
    http://tlp.is/5gf
    Dopiero wersja na dwie karty SIM czyli SM-G530H dysponuje akumulatorem o pojemności 2600 mAh.
    Model SM-G530BT dysponuje tunerem TV.
    Za to wszystkie modele wspierają Beidou (Wielka Niedźwiedzica) - chiński satelitarny system nawigacyjny.

Dodaj swoją opinię