Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cenniku telefonów Play

Zmiany w cenniku telefonów Play

LuiN 6 Września 2013 20:02

0 7

Od 6. września trzy modele smartfonów dostępne w ofercie Play zakupić można w nowych, niższych cenach.



blackberry z10 huawei ascend g510 zte blade iii


BlackBerry Z10 w Nowej Formule 4.0 z Internetem Max kosztuje teraz 1 zł zamiast 539 zł, a cena Huaweia Ascend G510 w taryfie Formuła L z Internetem spadła ze 129 zł do 89 zł. Zmiana cen objęła również tańszego ZTE Blade III.


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 18
  • 1

    1. ~...  2013-09-06 20:17:56  host: 217.153.182.70

    szaleni...

  • 0

    2. ~oREO  2013-09-06 20:55:46  host: public-gprs459644.centertel.pl

    Huawei u konkurencji jest o wiele tańszy

  • 0

    3. ~Red  2013-09-06 21:07:09  host: staticline-31-182-77-246.toya.net.pl

    @2 nie przesadzaj z tym o wiele ;)

  • 0

    4. ~fiufiu  2013-09-06 22:25:50  host: a1-opapc1s7-015.tosa.pl

    sieć z tak kiepską jakością usług telekomunikacyjnych powinna miec telefony przynajmniej o polowe tansze niz konkurencja, by zrekompensowac niedostatki.

  • 1

    5. ~arczi  2013-09-06 22:35:11  host: 102-85.echostar.pl

    uff... dosyć sieci play..... w okolicach Poznania na Plusie i Orange wywala z sieci...

  • 0

    6. ~nic  2013-09-06 23:00:10  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @5 to dziwne, bo ja nigdy nie miałem problemu.

  • 1

    7. ~zigi  2013-09-06 23:18:25  host: a1-opapc1s7-015.tosa.pl

    mam w play i czekam na rozwiazanie umowy, wszystko ladnie pieknie do podpisania umowy, pozniej maja zlew na kleintow i niska jakosc polaczen

  • 1

    8. ~Tomek  2013-09-07 07:40:31  host: apn-46-169-24-131.dynamic.gprs.plus.pl

    a ja juz 30 wrzesnie odchodze od playa nigdy wiecej tej sieci i zrywanych polaczen, szumow podczas romzow itp itd

  • 1

    9. ~  2013-09-07 08:17:33  host: v46-14.opera-mini.net

    8, mam te same problemy nawet na Plusie i Orange ale Play twierdzi, że za jakość w roamingu nie odpowiada. Mam nadzieję, że tak jak Sferia dostaną karę za klauzule niedozwolone.

  • -1

    10. ~  2013-09-07 08:31:41  host: public-gprs700602.centertel.pl

    Jest ktoś jeszcze kto kupuje telefony u operatora?...

  • -1

    11. ~  2013-09-07 09:05:14  host: 37.31.243.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    10 w salonie orange Pani sprzedawczyni nie chcialo sie nawet wstac zza biurka i spytac w czym moge pomoc kompletna zlewka, zostalem zignorowany ale obok w play sprzedawca dyskretnie podszedl i milo zapytal w czym pomoc. Dlatego zanimzapytasz sprawdz sobie jakosc obslugi sam. Moje doswiadczenia sa wlasnie takie

  • 0

    12. ~  2013-09-07 10:34:08  host: 031011199154.warszawa.vectranet.pl

    Po co kupować smartfona w sieci, która - jak wynika z ostatnich badań robionych na zlecenie UKE - ma drastycznie najgorszą jakość usług, ze szczególnym uwzględnieniem tragicznego przesyłu danych? To jak kupić sobie lamborghini, żeby jeździć po drogach Burkina Faso.

  • 0

    13.  2013-09-07 10:34:27

    Czyli trzy najlepiej sprzedające się w Polsce marki.

  • 1

    14. ~  2013-09-07 12:33:52  host: 81.219.84.18

    Jakos mam wrazenie czytajac niektore komentarze to zaczyna dla mnie to wygladac jak spor PiS vs PO. @11-Przyznam ze mam podobne doświadczenia. W orange nawet na mnie uwagi nie zwrocili. Natomiast w playu i plusie w momencie gdy przedstawilem co chce osiagnac to po chwili zaprezentowali najlepsze rozwiazania

  • 1

    15. ~pawrad84  2013-09-07 13:23:31  host: user-188-33-69-219.play-internet.pl

    mam play (teraz RBM) w abonamencie od kiedy jest na rynku i i od 2 lat RBM, ale zasada działania jak play. I czasem mam problem że np raz w miesiącu jak chce zadzwonić to cisza w słuchawce i muszę wykonać połączenie jeszcze raz, ale zdarza się to bardzo rzadko. a za 29zł mogę dzwonić ile chcę więc jak dla mnie ich oferta jest idealna. A w każdej sieci macie lepsze i gorsze momenty. A z roamingiem też nie mam problemów, jedynie literka R przy zasięgu czasem mnie dyskretnie informuje bo działa to niezauważalnie (choć 2 sim w telefonie z playonline niestety już w roaming nie wchodzi i czasem nie działa internet więc wtedy mam pakiet z abonamentu w RBM działający w roamingu:)

  • 0

    16.  2013-09-08 01:39:11

    @3 2 miesiące temu Huawei Y300 w T-Mobile za 1zł a w Play za 169zł. obecnie w Play szalona cena: 119zł czyli i tak drożej niż u konkurencji.

  • 0

    17. ~  2013-09-08 09:36:16  host: public-gprs169248.centertel.pl

    @11, a jaki to ma związek? Lubisz widzę być "lizany po jajach" przez wypacykowanych konsultancików z salonów. Ja cenię rzetelność, a tej nie da żaden salon, bo ich szkolą jak być "panem i władcą" klienta i jak namówić tegoż na wygodną im umowę. Niby te czasy hołdują zasadzie "klient nasz pan", ale pod podszewką tego wszystkiego jest perfidna próba naciągania na to co dla sprzedawcy korzystne.

  • 0

    18. ~jarekt  2013-09-12 19:35:59  host: 77-254-31-229.adsl.inetia.pl

    Na dolnym śląsku jakość Play jest nieporównywalnie lepsza niż Orange. Przeniosłem się do Nju ale będę musiał wrócić bo Internet działa przetragicznie. W centrum miasta (Opole) mam problemy z zasięgiem i męczę się z Edgem podczas gdy po latach w Play zapomniałem już o co chodzi ze sprawdzaniem na wyświetlaczu rodzaju sieci. Rozmowy też się rwą kiedy telefon walczy z zasięgiem. Może faktycznie sporadycznie zdarzały się problemy z Play ale to z zasady przy przełączaniu na nadajniki innych operatorów - niewysoka cena za zasięg zawsze i wszędzie.

Dodaj swoją opinię