Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cenniku telefonów Play

Zmiany w cenniku telefonów Play

Ringu 7 Marca 2011 14:53

0 0

8. marca nastąpi zmiana w cenniku telefonów sieci Play.



Zmieni się cena pięciu modeli aparatów:


Sony-Ericsson Satio
Sony-Ericsson Aino
Samsung I8000 Omnia II
Samsung SGH-M8800 Pixon
Samsung M8910 Pixon12


2011 03 08 cennik play 2011 03 08 cennik play2011 03 08 cennik play2011 03 08 cennik play


Źródło tekstu: Blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2011-03-07 15:06:20

    @2 - tam, gdzie ich miejsce - na półce z tanimi telefonami.

  • 0

    4. ~mem  2011-03-07 15:06:21  host: komp-95-171-194-182.protonet.pl

    Boże jakie dziadostwo robi Telepolis, może jakaś informacja jak się zmieniły w góre czy w dół ? A jeśli tak to o ile .

  • 0

    5. ~mk13  2011-03-07 15:10:30  host: evdo-78-30-68-177.subscribers.sferia.net

    Zeby skomentowac to musieliby sie orientowac :P A tak latwiej przepchnac newsa z bloga. Ale juz po tym widac ze napewno nie potanialy, raczej taki fakt jest wowczas akcentowan, co przy przeklajaniu latwo bysmy zauwazyli :P

  • 0

    6. ~  2011-03-07 15:21:27  host: 217067203030.u.itsa.pl

    Przecież na zielono jest wszystko, czyli obniżka.

  • 0

    7.  2011-03-07 15:23:45

    Na zielono zaznaczone są telefony, które potaniały. Średnio o 50 zł. No i weźcie pod uwagę, że w tabelkach podane są pełne kwoty abonamentów a nie stawki brutto dla klienta. Taki All Inclusive 109, w którym Aino jest za 1 zł kosztuje 89 zł meisięcznie. I do tego 550 minut oraz 250 mb neta z pakietem społecznościowym. To nie Caritas, tylko operator. Chcesz telefon taniejm, to szukaj na allegro i kombinuj z prepaidami, żeby osiągnąć takie warunki. Dla każdego coś miłego.

  • 0

    8. ~  2011-03-07 15:25:23  host: z19-04.opera-mini.net

    A te telefony obsługują standard 4g?

  • 0

    9.  2011-03-07 15:40:29

    Zmieniają się też ceny HTC Desire: w All Inclusive 69 zł - 299 zł, 85 zł - 1 zł, All Inc. Max 85 zł - 99 zł.

  • 0

    10. ~cos wiedzacy  2011-03-07 15:43:38  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    @8 a co to jest wg Ciebie 4g? bo wg mnie cos takiego na terenie RP nie istnieje..chyba ze chcesz iść tą drogą którą idzie P4 i HSPA+ nazywac 4G.

  • 0

    11. ~mnju  2011-03-07 15:44:54  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    telefony gniją w magazynach a przecież prezesi nie mogą mieć zamrożony kapitału :)

  • 0

    12.  2011-03-07 15:53:51

    Te telfony są "4G READY", a znaczy to wg FAQ Play: "są to urządzenia, które w znaczący sposób poprawiły prędkość przesyłanych danych w stosunku do sieci 3G, ale nie obsługują jeszcze technologii HSPA+. Są to wszystkie urządzenia, które korzystają z HSDPA i/lub HSUPA".

  • 0

    14. ~mk13  2011-03-07 17:02:54  host: evdo-78-30-68-177.subscribers.sferia.net

    Za to praktyczne tlumaczenie terminu "4G Ready" to ze telefon obsluguje umts900mhz ale nie z max predkoscia 21mbs.

  • 1

    15. ~Simplusowiec  2011-03-07 17:10:36  host: host84-38-88-99.tvkdiana.pl

    a kiedy nowy Fresh? miał być dzisiaj ??

  • 1

    16. ~  2011-03-07 17:37:30  host: z19-05.opera-mini.net

    @12 sprawdz na stronach producentów telefonów. Producent chyba wie najlepiej czy jego sprzęt obsługuje 3 czy 4.

  • 0

    17.  2011-03-07 19:10:04

    Też czekam na nowa ofertę Fresh z nowymi TAŃSZYMI pakietami internetowymi!

  • 0

    18. ~mem  2011-03-07 20:33:47  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    Do 7 - to nie specjalna oferta w Plusie za 78 zł netto (95,94brutto ) mam 420 minut do wszystkich i 500 MB na prawdziwa transmisje danych a nie tylko sieci spoleczniosciowe dla społecznie sprawnych inaczej .

  • 0

    19. ~wiedzący  2011-03-07 20:52:59  host: gaja.tpnet.pl

    @18. Weź nie żartuj. Za 95 złotych brutto masz All Inclusive MAX 115 z 550 minuta i 1GB + darmowe serwisy społecznościowe: NK,FB i jeszcze dwa mniej znane. Poza tym po co podajesz kwoty netto? czy to jakaś oferta firmowa? Pewnie te 500MB to masz dzięki posiadaniu iPlusa. Litości. Z czym do ludzi ;).

  • 0

    20. ~j  2011-03-08 09:23:21  host: 212.160.172.70

    masakrycznie drogie telefony w porównaniu do Orange przynajmniej!!!

  • 0

    21. ~marek  2011-03-08 09:27:47  host: public48385.xdsl.centertel.pl

    bardzo grogo

  • 0

    22. ~mem  2011-03-08 19:22:45  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    @19 Nie mam iplusa to standardowa promocja Plusa . To i tak wole te mniej minut i GB bo za jakość trzeba płacić :) Mam prawdziwy mobilny internet a minuty moge wykorzystać nie szukając zasięgu . I jak mam urlop to mi przejdą na kolejne 6 miesięcy . :)

  • 0

    23. ~  2011-03-09 14:09:54  host: dpj177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19,22 - telefony a internet to przecież dwa oddzielne sektory. Zabrakło mi trochę obniżek na xperie x10, no ale to w końcu model biznesowy, więc może należy uzbroić się w cierpliwość. Jeśli chodzi o net to osobiście wydaje mi się , że wciąż przoduje Orange Free- głównie ze względu na zasięg (cdma), stawki (od 19 zł) + jakieś dodatkowe przywileje, choć domyślam się , że to może być kwestia oczekiwań.

Dodaj swoją opinię