Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cenniku telefonów dla biznesu w Plusie

Zmiany w cenniku telefonów dla biznesu w Plusie

WitekT 29 Czerwca 2010 16:02

0 0
Od 28. czerwca Plus rusza z nową odsłoną biznesowej promocji Wydatki kontrolowane, w której obniżono ceny sporej ilości telefonów w niższych abonamentach (choć kosmetycznie, często mniej niż o 50 zł) oraz wprowadzono kilka nowych terminali.

Nowości w cenniku to m.in. HTC Smart, Nokia 2710 Navigation Edition i Samsung S8500 Wave.

Zobacz: regulamin promocji Wydatki kontrolowane (plik .pdf; 67 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2010-06-29 16:08:12

    28 marca? :)

  • 0

    2.  2010-06-29 16:10:40

    homzik: oj, dziś mam jakiś zakręcony dzień... ;-) Poprawione - dzięki!

  • 0

    4. ~kormoran  2010-06-29 16:15:37  host: lsm.vlan80.dengo.lubman.net.pl

    No to coś się w Plusie rusza.Ciekawe kiedy Wawe`a dadzą klientom indywidualnym?

  • 0

    5. ~Stary Wyjadacz  2010-06-29 16:24:12  host: 194.246.124.200

    @4 Wave jest dostępny dla wszystkich klientów w Plusie

  • 0

    6.  2010-06-29 16:25:16

    Czasami się zastanawiam po co komuś zabawka typu se W995 czy HTC Smart w biznesie, większość biznesmenów nawet młodych ma Nokie 6310i, lepiej by te telefony obniżyli dla indywidualnych, ale co tam lepiej wciskać starą Avile lub wykastrowaną 5230. Jedynie w Play nie istnieje taka dysproporcja i bardzo dobrze.

  • 0

    7. ~Stary Wyjadacz  2010-06-29 16:25:21  host: 194.246.124.200

    oprócz MIXa

  • -1

    8. ~Pacman  2010-06-29 16:25:42  host: dov177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Orange Wave juz jest w indywidualnych abonamentach, to moze i w plusie wprowadza

  • 0

    10. ~donpedro  2010-06-29 16:43:20  host: dpu41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak różnice w cenach rzędu 50 pln to jak na biznes słabiutko. zresztą zapewne to starsze modele. dodając niczym się nie wyróżniającą ofertę mamy niewiele zmieniającą informację

  • 1

    12.  2010-06-29 17:11:09

    Samsung Wave już chwilę jest w Plusie.

  • 0

    16. ~greg  2010-06-29 18:56:02  host: 87-205-196-70.adsl.inetia.pl

    "Często mniej niż 50zł" to się wysilili. 50zł to w odzieżowym potrafią dać większą zniżkę niż oni tutaj dla biznesu. Tym nie opanują odpływu klientów...

  • 0

    17. ~ktry  2010-06-29 22:33:37  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    No ja właśnie odpłynołem z plusowego biznesu do prywatnego pleja.Jeden numer już miesiąc temu,a drugi drugiego lipca ma byc w pleju.

  • 0

    18. ~rexmadler  2010-06-29 23:02:03  host: dko98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak IT stoi to i salomon nie naleje. a tak swoją drogą to wydałem w Plusie już ca 100.000 zł i nic !!!! zaraz się przeniosę .

  • 1

    20.  2010-06-30 09:20:49

    Pacman Wave jest już w ofercie indywidualnej Plusa od dawna !! Sprawdzaj takie informacje zanim postanowisz wprowadzić w błąd czytającego. http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/plus_abonament/promocje/d la_nowych_klientow/najwiecejdajacy/regulamin/reg_prom_najwiecej_ na_glowe_dajacy_plus.pdf

Dodaj swoją opinię