Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cenniku GaduAIR

Zmiany w cenniku GaduAIR

LuiN 16 Listopada 2010 21:36

0 0

Biuro prasowe GG Network poinformowało, że z dniem 15. grudnia nastąpią niewielkie zmiany w cenniku usług GaduAIR.

Wprowadzona zostanie niższa taryfa za transmisję danych w Eurostrefie i usługa Doładowanie z Konta na Konto. Jednocześnie zostaną usunięte usługi: Powiadomienia z Gadu-Gadu, Powiadomienia z serwisu MojaGeneracja, Pakiet 100 minut w sieci, Wysłanie kartki multimedialnej SMS-em na komunikator GG, Wiadomość SMS na komunikator Gadu-Gadu, Informacja o lokalizacji w opisie profilu w komunikatorze Gadu-Gadu oraz Transfer środków na Konto innego użytkownika GaduAIR.




Biuro prasowe GG Network przypomina, że funkcjonalność usługi Wiadomość SMS na komunikator Gadu-Gadu dostępna jest (po bezpłatnej aktywacji) w ramach usługi GG czat SMS.

Zobacz: cennik usług GaduAIR obowiązujący od 15. grudnia (plik .pdf; 410 kB).

Źródło tekstu: GG Network     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~Stor  2010-11-17 09:53:31  host: public-gprs78054.centertel.pl

    U mnie po doladowaniu nie przedłużyła się ważność konta. Miesiąc im zajęło by odpowiedzieć na reklamacje, że ważność konta może pan sprawdzić tu i tu. Na kolejna odpowiedz czekałem kolejny miasiac gdzie odpisali mi, ze ważność konta wynika z kwoty doladowan. Dopiero po kolejnym miesiącu tj. 3 mies. od złożenia pierwszej reklamacji poprawili ważność konta. Ja dziękuje za taką jakoś obsługi.

  • 0

    28. ~Bzik  2010-11-17 10:18:13  host: 212.2.126.225

    co do zmian... zmianie ulega cennik, a nie promocje (wszystkie promocje pozostają bez zmian). Internet był zawsze naliczany co 50kB poza pakietami, co 1kB w pakietach. Dodatkowo Internet w roamingu będzie kosztować 1,22zł za dane odebrane i wysłane łączenie. A teksty o słabej obsłudze Klienta i problemach z MNP były może prawdziwe ale pół roku temu.

  • 0

    29. ~wrobel1501  2010-11-17 10:30:36  host: obb170.internetdsl.tpnet.pl

    mialem identycznie po doladowaniu nie przedluzyli waznosci konta i ponad miesiac czekalem na rozwiazanie - co za firma !!!

  • -1

    30. ~PRACOWNIK ORANGE  2010-11-17 10:31:04  host: 94.42.115.21

    Porażka nigdy nie lubiłem Gadu Air nie stanowią żadnej konkurencji. A teraz w abonamentach za 114 zł nieograniczony niczym w polsce internet w Orangu. Niby 2gb ale to bajka. I 450 min do wszystkich.

  • 0

    31.  2010-11-17 10:40:06

    Miałem gaduair i bardzo sobie chwaliłem. Gaduair nie jest dla każdego. Najlepiej zalogować się na swoje konto i tam wszystko jest www.konto.gadu-gadu. pl, np.czas rozmów , ilość mb itp.

  • 1

    32. ~zeus  2010-11-17 11:10:32  host: ip-89.171.233.98.dsl.crowley.pl

    @30; GaduAIR nie jest konkurencją dla w3. Ja korzystam z GA i jestem zadowolony bardziej niż z Play, od którego numer przeniosłem

  • 0

    33. ~elbro  2010-11-17 12:01:59  host: abbr51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niby zmiana w cenniku, a lista usuniętych usług jest nawet bardziej, niż pokaźna. Może powiadomienia z Gadu Gadunikogo specjalnie nie ruszają, ale jak już się usuwa 100 min w sieci, to nie jest dobrze.

  • 0

    34.  2010-11-17 12:54:42

    " z dniem 15. grudnia nastąpią niewielkie zmiany w cenniku usług GaduAIR " - to chyba żart. Zmiany są bardzo poważne, wbrew zapowiedziom. Pakiet wewnątrzsieciowy to nie byle co, jak i inne opisane w artykule - dla tych co korzystają. Dla mnie osobiście najbardziej bolesna jest likwidacja promocji na cenę pakietu 300 MB za 15zł i wprowadzenie cennikowej 25zł. To jedyny przyzwoity pakiet działający na infrze Plusa, bez strachu o koszty transmisji po jego wykorzystaniu. Jak czytam peany pochwalne na cześć mixplusa z jego pakietami internetowymi taktowanymi co 100 kB i koszmarnym naliczaniem cennikowym, po jego przekroczeniu, to robi mi się bardzo wesoło nad głupotą co niektórych... Przypominam, że w znienawidzonym przez co niektórych Freszu za 25 zł otrzymujemy 1 GB danych!! Gdzie tu skala porównawcza? GA jest dobrą alternatywą INTERNETOWĄ dla tych, co mają kłopoty z Playem, a chcą mieć przyzwoity dostęp do neta, po infrze Plusa. Po wprowadzeniu zapowiadanych zmian, atrakcyjność GA, niestety mocno się obniży.

  • 0

    35. ~Simplusowiec  2010-11-17 14:11:41  host: 130.138.227.10

    Ad.34: znowu nie rozróżniasz pojęć: cennik standardowy i cennik promocyjny. 300MB w cenniku promocyjnym kosztuje 11zł a w podstawowym 25zł. Podstawowy cennik tej usługi nie zmienił się z poprzednio obowiązującym z 1.lipca 2010: http://media1.gaduair.pl/pdf/Cennik_GaduAIR_01_07_2010.pdf Więc proszę nie wprowadzać ludzi w bład na forum. Cennik promocyjny czyli 300MB za 11zł nie zmieni się;)

  • 0

    36.  2010-11-17 14:32:33

    Faktycznie, są to te same ceny. Pomyliłem się podając zamiast 11 zł 15 zł. Zobaczymy, czy ta promocja 300 MB za 11 zł się utrzyma. Jeśli tak, to ok, a jeśli nie, to kiepściutko. Pisałem o możliwej likwidacji promocji i wprowadzeniu opłaty cennikowej. Zatem proszę nie imputować mi czegoś co nie ma miejsca, bo rozróżniam cenniki.

  • 0

    37. ~  2010-11-17 17:08:54  host: p21-05.opera-mini.net

    W momencie zakończenia promocji z pakietami mb i/lub wybranymi numerami (pamiętam że standard to było chyba 25gr/min i 1gr/sms) oferta jako całokształt byłaby nie za ciekawa. Póki co czytałem ranking na innym portalu gdzie wiecznie promocyjny gaduair został wybrany prepaidem roku.

  • 0

    38. ~Kris  2010-11-17 21:11:28  host: 210-228-251-94.net.stream.pl

    Przenosiłem numer z Orange do GAir w tym miesiącu. Problem był z kurierem, który dostarczył starter na recepcję i nie zabrał z powrotem podpisanych dokumentów. Następnego dnia oddałem mu podpisane dokumenty. Mailowo dostałem powiadomienie o wyznaczeniu daty przeniesienia na 15.11.2010. Niestety 15tego nic się nie zmienło, telefon był aktywny w Orange. Zadzwoniłem do BOK i prosiłem o sprawdzenie sprawy. Rano(tj 6.00) 16tego stara karta nie miała zasięgu, zmieniłem kartę sim na GA i też nic. Koło 9tej już byłem w GaduAir. Oczywiście na wszelki wypadek wcześniej przeniosłem konatakty na inny tymczasowy numer telefonu. Poinformowałem większośc osob z ksiazki telefonicznej o nowym numerze i dopiero wzialem się za przenoszenie... bo mialo to trwać bardzo długo.

  • 0

    39. ~PRACOWNIK ORANGE  2010-11-17 23:25:05  host: 94-40-11-179.tktelekom.pl

    Ja w gadu miałem tak że samo się wyłanczało i kiche sadziło na SE K800 zrezygnowałem.

  • -1

    40. ~...  2010-11-17 23:49:03  host: 212.2.126.225

    @34 toms Popadasz w w śmieszność krytykując pakiety w mixplusie. Oferta jako całość jest lipna, ale krytykowanie pakietów gdzie 600MB kosztuje 18zł nie jest poważne. A i jeszcze jedno ostatnio wykorzystałem pakiet net z gadu 2GB i 11zł poszło sobie do operatora po stawce cennikowej. Nic dziwnego bo nalicza z opóźnieniami a dodatkowo można sprawdzić tylko przez stronę. Tak czy siak pakietów trzeba pilnować i to niezależnie od cennikowej stawki. Bo co za różnica po jakiej stawce wyczyści konto do zera?

  • 0

    41. ~  2010-11-18 05:08:39  host: z03-13.opera-mini.net

    zmiany raczej nie mają wpływu na ofertę. Pakiet w sieci to żadna rewelacja 100min za 9zł. Jezeli ktos ma kontaktow duzo w ga to wybiera odpowiedni wariant w wszechdostepnych. Poza tym stawka cennikowa to 15gr./min. Gadu to obecnie bardzo dobra alternatywa jak ktos nie chce Play a tez chce tanio. Maja czasem ze stan konta nie dziala i biling online ma duze opóznienia bo nawet 2dniowe a niedawno wszystko bylo po 15min ale uslugi dzialaja w miare dobrze.

  • 0

    42.  2010-11-18 18:02:13

    @40 - wybacz, ale śmieszny to jest Twój komentarz. Zachwycanie się tanimi- jakby nie było, pakietami w mixplusie przy jednoczesnym braku zabezpieczeń po przekroczeniu takowego ( chociażby w postaci lejka ) i narażaniu się przez to na gigantyczne stawki, trąci plusowym klakierstwem i wręcz szarlatanerią. "Bo co za różnica po jakiej stawce wyczyści konto do zera" ? Otóż bardzo istotna - nie jest mi obojętne ile płacę za usługi. Jak kogoś stać - to proszę bardzo - niech płaci i 100 zł za 1 MB transferu po wykorzystaniu pakietu. Telefon to nie pies bez kagańca, którego trzeba pilnować, żeby kogoś nie pogryzł. Usługi mają działać NORMALNIE, a nie być spreparowane w taki sposób, żeby wydoić maksymalnie klienta, jak tylko się da. Dobrze, że są tanie oferty alternatywne, choćby takie GA i chociaż tak jak piszesz - rozliczanie jest opóźnione i sprawdzanie niewygodne, to jednak nie przyprawia o zawał serca, jak w ofertach macierzystych.

  • 0

    43. ~exSi mplusowiec  2010-11-18 20:29:17  host: j166237.upc-j.chello.nl

    Ad40-42 o czym wy ludziska piszecie? Nie znacie krótkiego kodu do sprawdzania stanu pakietu internetowego prosto na wyświetlaczu telefonu? O nieświadomości ludzka!!!:) *101# i Zadzwoń;) lub *111# i dalej opcja 1 i Zadzwoń:) Ilości MB wskakują na ekranik, ino patrzymy i się cieszymy że łatwo sprawdzamy i mało wydajemy! Stan MB aktualizuje się od razu po każdej sesji internetowej i wyświetlany jest prawidłwo. Koniec tematu.

  • 0

    44. ~exSimplusowiec  2010-11-18 20:34:26  host: j166237.upc-j.chello.nl

    Ad.43 -podałem oczywiście sposób na sprawdzenie stanu konta w zł i MB krótkim kodem w GADU AIR.

  • 0

    45. ~chipo  2010-12-02 02:00:57  host: 178235055229.jeleniagora.vectranet.pl

    ad43 kolego ale gdzie znajdziesz kompendium tego co można kodami na ggAir? Do szału doprowadza mnie czasem znalezienie jakiejkolwiek informacji na stronie ggAir i takich prostych przydatnych informacji tam nie ma. Mam numer w ggAir już prawie rok i jestem zadowolony przede wszystkim z netu za śmieszne pieniądze, który działa wszędzie... a pakiet 300mb taktowany co 1kB za 11 zł jest super. W związku z tym że sieć jest tania nie oczekuję jakichś cudów po tym opie. Dla mnie jest ok.

  • 0

    46. ~zio  2010-12-02 05:38:39  host: z05-16.opera-mini.net

    @45, w gadu air sa tylko 2kody do sprawdzania i aktywacji 101 i 111. Aktywacji mozna dokonac takze poprzez strone. Operator tani to prawda ale trzeba pilnowac stanu konta bo kasa czasem ginie. Kody ostatnio nie dzialaly czesto. Teraz jest lepiej ale przenoszenie numeru do gadu air rok temu to byla makabra a bok nic nie wiedzial

Dodaj swoją opinię