Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów w Play

Zmiany w cennikach telefonów w Play

Ringu 17 Marca 2011 16:23

0 0
18. marca nastąpi aktualizacja cenników aparatów dostępnych w sieci Play. W ofercie dla klientów biznesowych nastąpi obniżenie ceny 8 modeli, natomiast w ofercie dla klientów indywidualnych tylko jednego modelu.

Lista aparatów, których cena ulegnie obniżeniu (oferta dla firm):
HTC Desire Z
HTC HD2
LG GT540
Nokia 6700 classic
Nokia 6720 classic
Nokia C7
Samsung I5500 Corby
Sony-Ericsson Elm

2011 03 17 cennik play2011 03 17 cennik play

Lista aparatów, których cena ulegnie obniżeniu (oferta dla osób indywidualnych):
LG GT540

2011 03 17 cennik play



Źródło tekstu: BlogPlay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 6

    8.  2011-03-17 18:01:25

    6. Pijesz do tych 5 zł w najniższym abo dla firm? Nie widzisz jaki Twój post jest śmieszny? A ile płaci za to samo indywidualny?

  • 1

    9. ~  2011-03-17 18:05:31  host: dce204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7. Cóż logika konfabulanta z W3, któremu urywa się koryto i tekst , a w Play to mają drogie telefony. Ciśnionko mu się podniosło i nie zdzierżył. :P

  • -3

    10. ~skalarek  2011-03-17 18:22:23  host: 89.191.147.125

    @avt31 albo coś nazywasz "All Inclusive" albo każesz sobie jeszcze dopłacać ekstra - piję do zasady !

  • 0

    11. ~DIZAJER Z  2011-03-17 18:23:18  host: user-46-112-8-18.play-internet.pl

    DESIRE Z jeszcze za drogo...

  • 4

    12.  2011-03-17 18:36:17

    10. Bez przesady z tą zasadą. Dobre piwo kosztuje więcej. A ile wg Ciebie Play "zarobi" na nielimitowanych rozmowach na stacjonarki i do Play jeżeli zapłacisz 5 zł BRUTTO? Weź wyższy abo i nie będziesz miał problemu.

  • 4

    13.  2011-03-17 18:55:02

    10 - wytocz Plusowi proces za Bezlik Rozmów (bo powinny być BEZ LIKU), albo sieci Orange, że przecież płacisz i wymagasz delfina na własność! Może Ci ulży.

  • 4

    14. ~zawi  2011-03-17 18:59:03  host: 89-79-103-203.dynamic.chello.pl

    @skalarek, to pewnie wycieczki all inclusive też chcesz za free?:D

  • -3

    15. ~  2011-03-17 19:26:32  host: z20-01.opera-mini.net

    Co z tego że obniżyli ceny skoro są one nadal bardzo wysokie. Takie modele jak przykładowo 6700 6720 można przy odrobinie wysiłku kupić na allegro naprawdę tanio. W Plusie są zdecydowanie tańsze aparaty, jak i same ceny. Plus daje plusikowe od pewnego czasu a Play konsekwentnie tworzy pseudojanosikowe. Zabiera ile się da klientom a daje biednym czyli sobie. Nic więcej nie chcą dać klientom niż Orange czy Era. Ich słynne 4G, które obecnie jest tylko pośmiewiskiem jest tyle warte jak i wszystkie inne oferowane przez nich usługi. Nie dziwie się szefostwu Cyfrowego Polsatu, że swoją technologie promują po prostu jako LTE, by nie kojarzyć się z kłamliwą tandetą. W ogóle Play za pomocą reklam próbuje na każdym kroku wcisnąć nam cegłę w ciemnej ulicy, sądząc że znajdzie na to wielu nabywców. Plują nam w twarz i mówią że to deszcz i w dodatku zdrowy na wszystko. Lubię proste i tanie rozwiązania. Mam simplusa, super niskie ceny, świetną jakość usług, ładuje zawsze przez internet i nie bawię się w zdrapki, faktury. Jestem zadowolony, a takie uczucie w sieci Play jest rzadkością./idiota

  • 2

    16.  2011-03-17 19:28:52

    ~skalarek idąc twoim torem myśleni na wycieczkach All Inclusive to masz wszystko za darmo - np masz ochotę na prostytutkę - dostajesz ją za darmo. All Inclusive odnosi się raczej do tego że masz to co mają w ofercie - internet+rozmowy.

  • 0

    17. ~  2011-03-17 19:42:01  host: dce204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15. Dobrze, że się podpisałeś. To wszystko wyjaśnia

  • 1

    18.  2011-03-17 19:53:04

    Idiota, wszyscy wiemy, że jesteś fanem plusa i simplusa. Mało wiesz o życiu, ale nie martw się, to przychodzi z czasem. Pozdrawiam Ciebie i Twoją stawkę 58 gr do wszystkich i 72 do play. No, chyba, że masz profil tanio do (prawie) wszystkich. Ale... jak to w plusie. Nie można mieć wszystkiego.

  • 1

    19. ~Kajtek  2011-03-17 20:05:57  host: user-46-112-199-196.play-internet.pl

    @2 FANBOYE szczekają KARAWANA jedzie dalej, jak opublikują kolejny kwartalny raport przenosin to ci beret spadnie studenciku prestiżowej sieci za 72 grosze i pewnie uczelni ;-D

  • 0

    20. ~  2011-03-18 07:18:29  host: p20-09.opera-mini.net

    17 mi też się wydaje że tylko idiota może chwalić simplusa

  • 0

    21. ~Tiger N.  2011-03-18 12:13:09  host: 212.45.5.172

    Odnośnie opinii nr 15 -> to może i simplus nie jest najlepszą ofertą typu prepaid, a ceny telefonów w Plusie do niskich nie należą, jednak w sprawie tego żałosnego "pseudo 4G" w Play gość ma całkowitą rację! To, że ITU się skompromitowało swoją niedawną decyzją w sprawie nazewnictwa "4G" i pozwoliło na nazywanie tak naprawdę technologii 3G sloganem "4G" to nie oznacza, że Play nie wprowadza w błąd swoich klientów! Wiele osób - w sumie słusznie rozumując - może bowiem myśleć, że dostaje od Play usługi telekomunikacyjne czwartej generacji, a tak na prawdę pod mylącą nazwą otrzymuje lekko zmodyfikowane, ale już stare "3G", no może "3,3G" ;-) Ale jak to się mówi - "koło prawdziwego 4G to ta Play-owa podróbka nawet nie leżała"! ;-) Na dodatek Play mając już te swoje "pseudo 4G" ma powód "spoczęcia na laurach" - skoro przed konkurencją wprowadzili te "swoje 4G" to co się teraz będą wysilić... może za kilka lat, jak będzie mowa o 5G to znowu "podkręcą" swoje "3,3G" do "3,8" i wcisną to naiwnym jako "5G" - jeśli oczywiście ktoś (ITU) im znowu na to pozwoli ;-/

  • 0

    22. ~Tiger N.  2011-03-18 12:49:48  host: 212.45.5.172

    Jeszcze uzupełnię swoją poprzednią wypowiedź poprzez poruszenie zagadnień związanych z cenami telefonów - na przykład smartfon Nokia C7, którym jestem obecnie zainteresowany w Play, przy taryfie "All Inclusive dla Firm" i kwocie abonamentu 107 zł netto kosztuje aż 249 zł! Podczas, gdy na przykład w Orange, przy taryfie "Oferta Dopasowana z Internetem" i kwocie abonamentu 114 zł netto droższy i lepszy smartfon Nokia N8 kosztuje 1,23 zł. Czyli mit tanich telefonów w Play nie wygląda tak dobrze w rzeczywistości!

  • 0

    23. ~anty  2011-03-18 20:59:05  host: 77-252-77-252.ip.netia.com.pl

    Tiger N.- porównywanie cen dwóch różnych telefonów to jedno wielkie nieporozumienie. Pracowałam w orange i play i play na ogół miał dużo tańsze telefony. Natomiast fakt faktem, niektóre z telefonów były tańsze w orange. Nie mówiąc o tym, że porównywanie telefonów dla nowych klientów z telefonami dla stałych to kolejne nieporozumienie. Porównuje się to, co się da porównywać, inaczej nie ma mowy o jakimś obiektywiźmie.

  • 0

    24. ~  2011-03-18 21:56:18  host: z28-16.opera-mini.net

    Tiger - moźe jeszcze Orange daje Ci więcej minut niż Play?

  • 0

    25. ~Tiger N.  2011-03-18 22:31:58  host: 212.45.5.172

    Odnośnie opinii nr 23 -> "anty", a dlaczego to niby nie można porównywać dwóch różnych telefonów??! Dlatego, że ciężko ci ogarnąć takie porównanie? Czy dlatego, że Play w tym porównaniu kiepsko wypadło?! ;-) Weź nie bądź śmieszny! Porównanie takie jest jak najbardziej uprawnione, zaś wnioski łatwe do wysnucia -> w tym przypadku Play ma stanowczo za wysoką cenę na Nokię C7 (możliwe, że również na inne telefony, jednak na razie nie analizuję innych przypadków). Nie wiem co w tak prostej sprawie może być dla Ciebie niezrozumiałego!? Natomiast nieporozumieniem to jest nazywanie przez Play lekko rozwiniętego "3G" (jakieś "3,3G") "siecią 4G"! No i nieporozumieniem można też nazwać wypisywanie przez pracownika Play takich banialuk jakie podałeś powyżej. Oczywiście, wcześniej porównałem dwie podobne oferty dla firm (Orange i Play), które są dostępne (obie!) dla nowych klientów. A(n)ty pracowniku Play nie ucz innych obiektywizmu skoro sam go nie stosujesz! Gdybym nie był obiektywny to właśnie do tego porównania w przypadku Play również wybrałbym Nokię N8. Jednakże z racji tego, że model N8 w Play jest wśród telefonów dostępnych "na życzenie", zatem jego cena w podanym przeze mnie abonamencie byłaby w Play koszmarnie wysoka - znacznie większa niż w Orange.

  • 0

    26. ~Tiger N.  2011-03-18 22:46:50  host: 212.45.5.172

    Odnośnie opinii nr 24 -> Orange w taryfie "Oferta Dopasowana z Internetem" i kwocie abonamentu 114 zł netto daje 495 minut do wszystkich sieci - co jest dla mnie ilością najzupełniej wystarczającą i nie potrzebuję tych 750 minut do wszystkich jakie miałbym w Play, przy taryfie "All Inclusive dla Firm" i kwocie abonamentu 107 zł netto. W zamian za tą mniejszą liczbę minut w omawianym abonamencie Orange jest 2 GB co miesiąc na transfer danych (wobec 300 MB w Play) oraz darmowy dostęp do Orange Hotspot. Poza tym w Orange mogę liczyć na na transfer w technologiach HSPA, który jest znacznie szybszy niż te "śmieszne 4G" w Play!

  • 0

    27. ~anty  2011-03-19 09:54:01  host: 84-10-10-8.dynamic.chello.pl

    Tiger N., propagandowe gadanie jakie stosujesz jest na prawdę najwyższej jakości. Gratulacje. Na prawdę. Nigdzie nie napisałam, że 1.pracuję nadal w play; 2.nie ogarniam porównania 3.nie napisałam nic o sieci "4g" ponieważ najzwyczajniej w świecie mnie to nie interesuje. Powiedz... W którym miejscu niby wykazałam się brakiem obiektywizmu? Bo nie przyznałam Ci racji? Nie porównuje się cen dwóch różnych telefonów, bo efekt może wyjść najróżniejszy! Niejednokrotnie słabszy telefon jest w tym samym abonamencie droższy od lepszego. Nie można porównywać cen dwóch różnych telefonów i na tym porównaniu wysnuwać wniosków, że ten a ten ma tańsze telefony. Prosto: porównując telefon A w sieci X do telefonu B w sieci Y stwierdzasz, że wolisz A w sieci X. Ok. Natomiast fakt, że telefon B. jest droższy od A nie oznacza, że telefon A w sieci X nadal będzie tańszy od telefonu A w sieci Y. A tym bardziej, że sieć A ma na ogół tańsze telefony. Mam nadzieję, że przy takim porównaniu nareszcie zaczniesz "ogarniać" i coś, co nie jest najeżdżaniem na Play będzie mogło być dla Ciebie zrozumiałe. Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię