Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów w Orange

Zmiany w cennikach telefonów w Orange

sirmark 3 Stycznia 2009 00:58

0 0

Od 5. stycznia Orange wprowadza zmiany w cenach telefonów w ofercie abonamentowej oraz mix.

W ofercie abonamentowej zmieniono ceny telefonów m.in.: LG KS360, LG KE970 Shine, Motorola W377, Motorola ROKR E8, Motorola RAZR2 V8, Nokia 3110 classic, Nokia 6300, Nokia 5200, Nokia 6086, Nokia E50, Nokia 6500 classic, Samsung SGH-U700, Samsung SGH-F300, SonyEricsson W200i, SonyEricsson W300i, SonyEricsson W880i, SonyEricsson K800i, Orange SPV E650. W ofercie Mix zmiany cen wprowadzono dla mniejszej ilości telefonów.




Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~  2009-01-03 13:34:34  host: f143-056.opera-mini.net

    To chyba wyprzedaz tyle ze niewiele obnizki do poprzednich cen.po prostu wspolczuje tym ktorzy biora te fony za takie pieniadze.mirekb

  • 0

    15.  2009-01-03 14:22:03

    Ja kupiłem E51 dwa miesiące temu nową z Plusa za 480zł. Dokupiłem Xsim za 25zł i mam super telefon za małe pieniądze. Od roku mam abonament w Orange bez telefonu, płacę 25zł, jako że nie brałem telefonu dostałem 2x tyle czyli 50zł (finalna cena za min do wszystkich 37gr), czyli mam 66 minut za 25zł. Dodatkowo że nie wziąłem telefonu dostałem darmowe wieczory i wekendy w opcji najbogatszej (tj. w dni powszednie od 20 do 9 rano) zupełnie za free na cały okres umowy - gdy podpisywałem umowę normalnie ta usługa kosztowała 60zł:). Wykorzystuję ok 500 minut z dostępnych 1200 w każdym miesiącu. Za 10zł/mies wykupiłem sobie Przyjaciela i tym samym mam 1200 min/mies do Narzeczonej których nie potrafię wygadać. Polecam takie rozwiązania, za te pieniądze nie dostałbym nigdzie tego. Sprawdzajcie oferty bez telefonów, naprawdę się opłaca.

  • 0

    16.  2009-01-03 14:50:07

    @1 hmmm... bylem ostatnio w hipermarkecie na A (taki francuski, ale nie bede wymieniac pelnej nazwy, bo oferta zenujaca, dlaczego o tym zaraz). Przegladajac dostepne tam telefony bylem pod wrazeniem oferty (jak na hipermarket). Dostepne przerozne modele HTC, Nokii, SE, Samsunga czy nawet PDA Asusa. Rozsmieszyla mnie natomiast rzeczona n73, z ktorej tak sie smiejesz. Byla do kupienia za bagatela 1399zl (tak to nie pomylka!), podczas gdy e71 mieli w sprzedazy za ok. 1319zl ;) jak widac nietylko operatorzy miewaja poczucie humoru ;)

  • 0

    17.  2009-01-03 15:00:21

    @15 - tylko przy ofertach bez telefonu ciezko sie negocjuje przedluzenie. mialem umowe w orange, najpierw na dwa lata z telefonem 50zl na wszystko, a potem roczna oferte bez telefonu. placilem 50zl i dostawalem 75zl przez rok na wszystko (jedyna zaleta orange - pakiet kwotowy), do tego jakastam usluga (bodaj pakiet sms czy 5mb na orange world). przy przedluzeniu pani konsultantka stwierdzila, ze nie moze mi zaproponowac nawet takich samych warunkow (zadnych innych wymagan), a jedynie gole 50zl, chyba ze bede miec zobowiazanie powyzej 75zl to wtedy moze sie zastanowic nad czyms wiecej. podziekowalem.

  • 0

    18. ~  2009-01-03 15:41:01  host: 94.254.251.176

    Jak widać za simlocka też trzeba płacić...

  • 0

    19. ~kwistas  2009-01-03 15:56:10  host: w3cache.wignet.pl

    Apeluje żeby odchodzić z pomarańczy może nauczą się że ludzie mają w dupie ich drogie telefony w drogich abonamentach.

  • 0

    20.  2009-01-03 16:53:23

    Wiadomo coś o zmnianach dla biznesowych?

  • 0

    21. ~Jaaaa  2009-01-03 17:32:20  host: 94.254.249.162

    Nooo... Ja szczerze mówiąc z oferty jaka otrzymałem na przedłużenie umowy w Orange w MIXie jestem baaardzooo zadowolony Płace jedyne 35 zł i mam w tym 35zł + 80 zł(=205min do wszystkich) + 100min do Orange + 400smsów + 180min w weekendy realny koszt minuty do wszystkich sieci w ramach abo wynosi mnie 0,17zł heh i czego tu chcieć wiecej... :)

  • 0

    22. ~reebop  2009-01-03 18:22:09  host: public-gprs1036.centertel.pl

    Wszystko zależy od konkretnej systuacji. Ja przy przedłużeniu umowy w abo 200 zł dostaję HTC Touch Pro za 299 zł, a po uwzględnieniu punktów Profit, które same się zbierają za rachunki zapłacę 1 zł. Taniej tego telefonu nie kupię, a za usługi i tak muszę zapłacić.

  • 0

    23. ~  2009-01-03 20:06:25  host: nat-moc6.aster.pl

    Zobaczcie K1 bez umowy haha jaka cena:) Za 280zł można mieć.

  • 0

    24.  2009-01-03 22:24:07

    Przyklad: N73 - abo 25 zł - 24 miesiące - 999zł. Ta sama N73 w Avansie 749 - bez simlocka - do tego oferta na karte lub umowa na 12 mies z duzo większą ilością minut.... Mogłbym tak pisać o większości lepszych telefonów w porównaniu do tego gdybyśmy wzieli je w abo poniżej 75 zł.... Nie wspominam nawet ze telefon można kupić jeszcze taniej niż w Avansie np. na allegro (n73 nowe około 550 zł).

  • 0

    25. ~kwistas  2009-01-03 22:31:33  host: w3cache.wignet.pl

    ~Jaaaa wiadomo może i oferta jest ok, ale takie ceny telefonów to jakaś pomyłka. Będę odradzał każdemu kupna telefonu w tej sieci, oferta ok, ale nie telefon. Te seny powinny mieć jeszcze oprócz "Cennik abonament (36) dla frajerów.". Głupia polityka tej sieci, szkoda przepłacać.

  • 0

    26. ~s1k0r3k  2009-01-03 23:02:05  host: gbi154.internetdsl.tpnet.pl

    Widziałem plakat, ale nie pamiętam czy to chodziło o Euro AGD czy coś innego. N73 kosztowało 666zł. Przed świętami.

  • 0

    27.  2009-01-03 23:59:23

    ***www.fazafm.com,tak gwoli informacji nie można migrować do 10 ;) to tylko dla nowych klientów :D możesz przeskoczyć na pre paid i po 3 mcach wrócić na 10 zeta,płacąc 50 aktywacji ;)

  • 0

    28. ~reebop  2009-01-04 13:14:25  host: public-gprs17039.centertel.pl

    Orange ma wysokie ceny na stare telefony ale na nowe są całkiem przyzwoite, szczególnie przy wyższych abonamentach.

  • 0

    29. ~fifpaf  2009-01-04 14:32:31  host: acbv51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe kiedy wprowadza nowy cennik dla "firm"....

  • 0

    30. ~ech  2009-01-04 15:03:18  host: chello089074135019.chello.pl

    błagam... to forum jest spaczone bo są tu ludzie interesujący się modelami fonów. Op ustala ceny do abonamentów na zasadzie = grupa docelowa abo zaakceptuje telefon x - dajemy za 1PLN. Ludzie którzy chcą N73 i przy okazji wydawać 25PLN miesięcznie na usługi telekomunikacyjne są zupełną mniejszością, co więcej jak już pięknie zauważyliście cena ma ich zniechęcać by zabierali takie modele z salonów - bo one powinny czekać na kogoś kto używa za powiedzmy 100 - 200 PLN miesięcznie.

  • 0

    31. ~  2009-01-04 15:52:26  host: f96-028.opera-mini.net

    Play daje dobre tele wszystkim a do oferty play trzeba sie po prostu przyzwyczaic..majac np nr w orange i play nie zastanawialbym sie z kim nìe przedluzyc umowy.orange i tak ma miliony kliemtow i to zlewa cala3.ciekaw jestem ile play zdobedzie w 2009 klientow.jak bedzie 1mln kontraktowcow bedzie sukces.3skupi sie na utrzymaniu dotychczasowych.ciekawe jak sie to im uda.bedziemy oceniac jak sobie w tym nielatwym roku poradza konsumenci i opy.mirekb

  • 0