Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów w Erze

Zmiany w cennikach telefonów w Erze

sirmark 14 Listopada 2008 23:25

0 0

W Erze zmieniły się cenniki telefonów zarówno w ofercie biznesowej jak i dla klientów prywatnych.

Od 14. listopada w ofercie biznesowej pojawił sie telefon SonyEricsson C905.

12. listopada w ofercie dla klientów prywatnych oraz ofercie Mix pojawił sie telefon LG KS360, a kilkadziesiąt innych modeli zmienilo ceny.




Zobacz: cennik telefonów - "Nowy pakiet biznes".
Zobacz: cennik telefonów - "Najtańsze telefony w Firmie"
Zobacz: cennik telefonów - "Najwięcej minut w Firmie".
Zobacz: cennik telefonów ważny dla taryf Nowa Era oraz Era Relaks.
Zobacz: regulamin promocji "jedyny taki mix na piątkę"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2008-11-15 07:07:53  host: f96-014.opera-mini.net

    Nie, za buzi

  • 0

    4. ~  2008-11-15 09:27:44  host: chello089078234010.chello.pl

    Oooo - F480 jeszcze droższy - wyśmiałem nowego Playa, ale chyba jednak przeniosę jeden numerek na próbę :)

  • 0

    5. ~Jezus  2008-11-15 10:24:16  host: acrt214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W tych artykułach brakuje podsumowania i rozwiniecia a o środku nie wspomne. Suchy fakt że sie cs zmieniło nie da wam żadnej przewagi np nad komorkomania.pl Powinniscie napisac co sie zminilo na plus co na minus i podsumować do ofert konkurencji (polecam pouczuć się pisać artykuły od kolegow np z benchmark.pl) Pozdrawiam i mam nadzieje ze serwis bedzie sie rozwijał.

  • 0

    6.  2008-11-15 10:32:40

    Ten kogo interesuje dany model sam sobie przejrzy zmiany w cenniku i nie trzeba wypisywać tutaj tego wszystkiego, bo to jest niestety pracochłonne.

  • 0

    7. ~Boj  2008-11-15 12:02:50  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    No i co z tego dopiero za rok mam wymiane.

  • 0

    8. ~  2008-11-15 12:29:41  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    Same abonamenty z promocjami nie są złe,jak ktoś dużo dzwoni do Ery i na tel stacjonarne.Osobiscie wole np podpisac umowe na abonament na 12 miesiecy nie brac tel,póżniej pujść do media markt albo innego sklepu z tel,wziąsć wybrany tel na raty.Lepiej na tym wychodze niz podpisując abonament na 24 miesiące tylko dlatego,że telefon jest za 1zł.

  • 0

    9. ~gulliver  2008-11-15 13:31:06  host: bd06c2de.virtua.com.br

    poprawiony cennik jest całkiem całkiem. Ja nie narzekam. Też dużo dzwonię do Ery i na stacjonarne i bardzo mi się opłaca mieć abo w erze.

  • 0

    10.  2008-11-15 14:16:00

    #5. Jesli chodzi o promocje to liczy sie akurat suchy fakt. To nie jest miejsce na pisanie artykulow. Jak bym mial analizowac co sie konkretnie zmienilo w stosunku do poprzedniego cennika i ile zl w jakiejs taryfie, to bym nic innego nie robil tylko siedzial nad promocjami, ktore zreszta nie sa najwazniejsza czescia serwisu.

  • 0

    11. ~Janusz  2008-11-15 21:27:42  host: aejr187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja pracuje w Sklepie Ery i po wejsciu Play czuje ze sprzedaje ludzia gowniana oferte:/ Wypalam sie sprzedajac ten kit:(

  • 0

    12. ~ddd  2008-11-15 23:22:46  host: user30.128.udn.pl

    Kiedy wprowadzą Nokię 6220 classic?????

  • 0

    13. ~daniel  2008-11-16 00:33:28  host: axz185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Janusz, ty nawet pisać nie potrafisz, a w salonie pracujesz???? Pisze się "ludziom" baranie.

  • 0

    14. ~Gal  2008-11-16 11:12:00  host: 77-253-7-65.adsl.inetia.pl

    daniel - coz za konstruktywa wypowiedz! Poprosze jeszcze troche tego typu argumentow - np. na temat przecinkow i kropek. Aha: Era jest zalosna.

  • 0

    15. ~Maciej  2008-11-16 12:53:18  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    Nie ma lepszej i gorszej sieci.Zalezy kto gdzie dzwoni i jak czesto-wtedy nalezy wybrac te siec gdzie sie najczesciej wykonuje polaczenia.

  • 0

    16. ~  2008-11-17 01:32:42  host: 80.51.91.252

    zalosny jest tez plej

  • 0

    17. ~daniel  2008-11-17 10:35:58  host: bla44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***Gal a Ty naucz się czytać. Nie podawałem nigdzie żadnych argumentów.

  • 0

    18. ~werner  2008-11-17 11:27:26  host: dqr140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobra cena choćby c902. Wcale tak źle nie jest. Co do Playa , akurat Era w ofercie świątecznej dała identyczną cene przy identycznym abo za c702 i dorzuciła darmową przez kilka miesięcy nawigację

  • 0

    19. ~mike  2008-11-17 20:26:34  host: inet20908na-0.eranet.pl

    Dokladnie, ja tez mam kilka abonamentow, oraz teraz blueconnect-a i jest git. Duzo dzwonie po sieci a ostatnio nawet na stacjonarne, po sieci dzwonie bo mam cala rodzinke w erze. Przy podpisywaniu nowego aneksu dostalem jeszcze 2000min na cale 24m-c do wszystkich w sieci i stacjonarki wiec narzekac nie moge. Kazdy dobiera jak mu wygodniej i taniej. Ja tam wtrafilem w swoje potrzeby. pozdr mike

  • 0

    20. ~tony  2008-11-18 21:52:09  host: gl236-27.master.pl

    era - indywidualna dla stalych abonentów - e66 - z rabatem 50% w ofercie za 85zł[era-100 -> 220min do wszystkich] 550zł play - indywidualna - dla nowych klientów- e66 - 429zł - w abonamencie 95zł(245min do wszystkich) i jedyne 499zł w abonamencie za 65zł (170min do wszystkich) wiec h..! dbają o swoich klientów oferując tani szmelc za 1zł. ot co! naprawde rozważam jednak przesiadkę do tego całego playa

  • 0

    21. ~sinalco  2008-11-20 00:35:02  host: 83.220.103.139.dsl.dynamic.eranet.pl

    Plej jest super siecią. Dopóki nie masz problemów. Jak masz problem - plej Ci nie pomoże. Stawki w dół kosztem obsługi abonenta. Można to porówać do hotelu. W każdym się wyśpisz. W jednym lepiej w innym gorzej, albo w ogóle - jak zacznie lecieć woda z sufitu. Pzdr.

  • 0

    22. ~ulys  2008-11-21 20:25:33  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    ja nie powiem zlego slowa o erze, jestem kilka lat i sie nie ruszam z niej. Co do telefonow, wprowadzaja naprawde niezle nowosci teraz ta xperia, duoz,ip, na swieta dali wlasnie tego se c702 z nawigacja, takze jest tego troche

Dodaj swoją opinię