Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

LuiN 13 Czerwca 2012 09:13

0 0
Od 13. czerwca obowiązuje nowy cennik telefonów dostępnych w ofercie sieci Play. Zmiany cen dotyczą pięciu telefonów - w tym HTC One V.

samsung c3500 ch@t 350nokia e7htc sensationhtc one v

Zmiany cen dotyczą następujących modeli telefonów: HTC One V, HTC Sensation, Nokia E7, Samsung C3500 Ch@t 350 i Sony Ericsson Xperia X10 mini pro.

Zobacz: zmiany w cennikach Play (plik .pdf; 63 kB).




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    15. ~  2012-06-13 11:56:29  host: staticline22441.toya.net.pl

    x10 mini pro? e7,ktoś to jeszcze kupuje??? toż to już starocie i są lepsze telefony w lepszych cenach u innych operatorów...

  • 0

    18.  2012-06-13 12:08:05

    Mam Play Fresh. Zmieniłem ustawienia sieci, żeby korzystał tylko z nadajników Plusa i jest git. Nie mam problemów w ogóle i w GSM i w 3G. Co do cen - nie kupujcie, to obniżą.

  • 0

    19. ~  2012-06-13 12:18:39  host: z21-07.opera-mini.net

    @2 Po twojej wypowiedzi wychodzi że Plus i Orange też mają marny zasieng.

  • 0

    20. ~  2012-06-13 12:47:24  host: ckm43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Umowy z telefonem są na 24 m-ce. Do tego ździerskie ceny urządzeń. Dziękuję, postoję. Zakupiony na allegro smartfon po cenie 2x niższej niż w salonie spisuje się świetnie. Umowę przedłużeniową podpiszę najwyżej na rok. Jeśli nie będzie takiej oferty jak chcę to wypowiadam i idę do Fresha.

  • 0

    21. ~Janes  2012-06-13 12:51:27  host: user-46-113-39-54.play-internet.pl

    hehe jak zwykle w playu obnizają ceny tych telefonów których nie maja a jak klient będzie chciał kupić tel ze zniżka beda wciskać mu inny Ja sie powoli z tej sieci która robi idiotów z klientów wycofuję>Jedna umowa juz zlikwidowana kolejna jeszcze tylko dwa miesiące i trzecia rok i zegnaj playCZUCHU-kłamczuchu

  • 0

    22. ~  2012-06-13 13:02:57  host: v12-15.opera-mini.net

    21 Nie wprowadzaj w blad, nawet nie sprawdzales dostepnosci tych telefonow.

  • 0

    23. ~  2012-06-13 14:29:04  host: ckm43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22, nie trzeba sprawdzać, przecież wiadomo nie od dziś, że Play wystawia swoje atrapki tylko na pokaz.

  • 0

    24. ~costa  2012-06-13 14:30:19  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    no play, no problem.

  • 0

    25. ~  2012-06-13 14:34:23  host: v12-15.opera-mini.net

    23 Atrapko nie pisalem do Ciebie.

  • 0

    26. ~ccc  2012-06-13 15:52:22  host: 194-247-0-169.celestynet.pl

    @10 Co Ty wypisujesz? Ustawienie na sztywno nic nie pomaga. Ja od jakiś 3 lat mam numer w Play i na sztywno ustawiony operator Plus. Wszystko łącznie z internetem działa ok. "Ustawienie na sztywno nic nie pomaga bo play znika." O co Ci chodzi ??

  • 0

    27. ~camilien  2012-06-13 20:27:51  host: 37.30.20.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @26 Ustawienie na sztywno działa w play, to fakt... Ale co do internetu to 3G na play nie chodzi na bank... Na pewno też Ci nie dojdzie żaden mms, jeśli zablokujesz łączenie netu w roamingu, w tym przypadku przez plusa. W roamingu nieźle trzeba bulić ;)

  • 0

    28.  2012-06-13 21:56:27

    W Play brakuje jakiś przywilejów dla przedłużających umowy, ogólnie drogo, choć na HTC bym się skusił jakby o 200zł tańszy był.

  • 0

    29. ~gosc  2012-06-14 07:44:21  host: ip-178-219-17-18.e-gco.pl

    na stronie play.pl dalej jest stary cennik telefonów

  • 0

    30. ~Janes  2012-06-14 10:07:27  host: user-46-113-103-56.play-internet.pl

    22 Oczywiście ze sprawdziłem i nie tylko ja .Konsultant zapytany o którykolwiek model odpowiedział że nie mają i juz nie będą mie,li iżebym sobie wybał inny .Standardowe oszukiwanie klienta żeby go wkręcić do swojej oferty a poźniej wciśniecie mu tegfo czego nie chciał

  • 0

    31. ~  2012-06-14 10:46:44  host: z37-04.opera-mini.net

    Przecież to jest wyprzedaż leżaków.

  • 0

    32. ~  2012-06-14 15:45:13  host: ppp155216.ostnet.pl

    @28 Tych nie ma w żadnej sieci - jak ci minie umowa to pozostaje tylko zmienić operatora. Mi się to nie podoba, dlatego zdecydowałem się na prepaida - Heyah - i mam kontrolę nad tym, jak mi pasuje oferta.

  • 0

    33. ~ghoulas  2012-06-14 16:21:35  host: 193.242.100.235

    Ja tam wyszarpalem dla córki ZTE Light za 1zł. Pani na infolinii mi beszczelnie kłamała że moge go wziąść tylko w abonamencie play-online :/. BOK Playowy to jedna wielka porazka. Czekam te 2 lata by sie mi i zonie abo skonczył i zmieniam operatora jak sie nic nie zmieni. Ja narzekałem na BOK Orangutana :(

  • 0

    34. ~Dr Adolf Nowak  2012-06-18 16:35:49  host: 178.182.100.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Bo wczesniej ZTE Light byl tanio tylko dla stalych abonentow dla internetu przy podpisaniu nowej umowy 12 Gb za 69 zet/36 mcy. Kosztowal wtedy 99 PLN. Teraz w mix 69/40 mcy jest za 1 zet. To najlepszy smartfon, wszystko inne z ekranikami nawet 4.8" i szybszymi prockami, sie nie umywa do niego.

  • 0

    35. ~br  2012-06-19 08:45:35  host: nat-pod3-9.aster.pl

    a dlaczego telepolis nic nie pisze o nowej ofercie PLAY PN. "Tylko SIM?

  • 0

    36. ~  2012-06-19 11:38:57  host: 178.182.180.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Bo teraz liczy się tylko piłeczka dla debilowatego motłochu.

Dodaj swoją opinię