Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

LuiN 21 Lutego 2012 09:05

0 0
nokia lumia 800 Nokia Lumia 800 i HTC Mozart 7 od 21. lutego dostępne są w ofercie sieci Play. Dodatkowo zmienia się cena smartfonu HTC Evo 3D.

Nokia Lumia 800 i HTC Mozart 7 to smartfony pracujące pod kontrolą Windows Phone. Naszą recenzję pierwszego z nich znajdziecie pod tym adresem, a drugiego pod tym adresem.





Z kolei HTC Evo 3D to pierwszy telefon tajwańskiego producenta oferujący trójwymiarowy ekran i podwójny aparat 5 Mpix. Recenzję Evo 3D znaleźć można pod tym adresem.



Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play (plik .pdf; 156 kB).




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~zawi23  2012-02-21 09:40:03  host: 217.153.180.58

    w sumie cena ok tej nokii. Przy abo AI85 (opłata 75 zł miesięcznie) dostajemy telefon za 850 zł (na portalach aukcyjnych można mieć nówkę za 1600). więc nie jest źle. W abo dodatkowo 450 min, stan darmowy, internet 1 GB... Więc oferta jest całkiem przyjemna. Mogłaby mi się już umowa kończyć :)

  • 0

    5. ~  2012-02-21 09:46:41  host: z29-12.opera-mini.net

    Bez komentarza. http://www.telepolis.pl/news.php?id=24250 http://www.telepolis.pl/news.php?id=24227 http://www.telepolis.pl/news.php?id=24185 http://www.telepolis.pl/news.php?id=24171 http://www.telepolis.pl/news.php?id=24089

  • 0

    6. ~hudy  2012-02-21 09:50:06  host: sub246-99.elpos.net

    trochę drogi ten mozart

  • 1

    7. ~misiek  2012-02-21 09:58:25  host: v12-15.opera-mini.net

    Ceny Lumii 800: w Orange abonament Pantera 89,90 zł salon 919zł, w e-sklepie 829zł, Plus w ofercie smartfonowej roku abonament 79,90 zł+10zł obowiązkowe 500 MB salon: 899 zł, e-sklep 509 zł, w T-Mobile gwarancja najniższej ceny 79,90 zł +10 nielimitowane rozmowy w sieci zł salon 949 zł, e-sklep 949 (brak).

  • 0

    8. ~misiek  2012-02-21 10:00:27  host: v12-15.opera-mini.net

    Najtaniej na dziś w podanym przedziale jest w Plusie i co fani T-Mobile, Wasz operator nie jest thebest cenowo w przypadku wszystkich smartfofnów jak to wynika z reklam.

  • 0

    9.  2012-02-21 10:05:14

    Jak widzę ten temat wiadomości to mi się ze spamem kojarzy.

  • 0

    10.  2012-02-21 10:07:41

    @misiek, ależ oczywiście że się mylisz. TM jest najtaniej tylko Ty o tym nie wiesz.

  • 0

    11. ~  2012-02-21 10:36:32  host: 77-254-226-19.adsl.inetia.pl

    W czwartek pewnie będzie kolejny cennik. Nie szkoda im papieru? Ostatnie tygodnie a nawet miesiące to newsy o Play dotyczą niemal wyłącznie zmian cenników telefonów- żałosne.

  • 0

    12. ~freszowiec  2012-02-21 10:59:02  host: user-164-126-150-60.play-internet.pl

    29.02 ma byc w koncu odmiana na konferencji prasowej z barcelony play poda wyniki za 2011.

  • 0

    13. ~  2012-02-21 11:13:21  host: z52-15.opera-mini.net

    @12 odmiana? Pewnie znowu podadza liczbe sim i sprzedanych telefonów i koniec. Acha, może jeszcze kilka sloganów marketingowych. I koniec.

  • 0

    14. ~freszowiec  2012-02-21 11:22:35  host: user-164-126-150-60.play-internet.pl

    Akurat najbardziej interesujaca jest wlasnie liczba klientow i podobne informacje, ile pozyskano kart sim w 4 kw. 2011. W orange bylo z tym cienko.

  • 0

    15. ~  2012-02-21 12:06:14  host: z54-14.opera-mini.net

    Droga ta Lumia, nie tylko jeśli chodzi o ten abonament ale i ogólnie. Ten Mozart też trochę za drogi. Jak tak się te telefony z Wp7 będą cenić to szału nie zrobią. Inna sprawa że w UK dają Lumię za darmo do planów 80-100zł

  • 0

    16.  2012-02-21 12:46:14

    Ta lumia to jest jak duży fiat na rynku samochodów, oczywiście mam na myśli kształty.

  • 0

    17. ~xxx  2012-02-21 12:59:08  host: cdl115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolego ta lumia to może i tak wygląda, ale jestem przekonany, że byłbyś pierwszy który by ją wziął!!!!

  • 0

    18.  2012-02-21 16:39:41

    Materiały lumii są o wiele gorsze niż np. HTC Mozart, poza tym obsługa WP7 o wiele mniej intuicyjna niż androida. Cena mocno zawyżona. WP7 nie odnosi coś sukcesu, a oni jeszcze dają takie ceny za plastikową lumie.

  • 0

    19. ~  2012-02-21 17:40:10  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @18 - o płyniesz kolego. W opini nie tylko mojej, Lumia 800 jest rewelacyjnie wykonanym telefonem. Czysta przyjemność z trzymania w ręku, wiem jak to brzmi :D co nie zmienia faktu, że braki samego WP są b. wkurzające. Ale baaaAAArrdzo bym chciał Androida w takim opakowaniu jak Lumia 800.

  • 0

    20. ~Plum1973 podobna Lumia 710 tez  2012-02-21 19:18:08  host: wap.plusgsm.pl

    Podobna Lumia710 tez niestety bardzo droga aż 549zl w mix 24x50 zl... Szkoda system ciekawy telefon ze wsparciem na ponad pół roku Tango i Appolo , nieco inaczej niz większość Htc Android gdzie nowy model co trzy miesiące...

  • 0

    21. ~hbb  2012-02-21 19:55:32  host: user-164-126-198-232.play-internet.pl

    Taki wielki szał, że Lumia w Play, a w T-Mobile i tak jest najtaniej :P Play może sobie zmieniać te cenniki codziennie. Swoją drogą, dobrze, że jest taka wojna cenowa. Można korzystać z tego teraz.

  • 0

    22.  2012-02-21 22:07:25

    Specjalnie wybrałem się do głównego salonu TM żeby pomacać lumię i wiem napewno że mi nie pasi ten telefon z dwóch powodów: 1-kształt (design), 2-system(te klocki, choć może jakbym dłużej ją miał...). Generalnie dziwi mnie polityka nokii ale cóż zrobić? Iść i kupić telefon innej marki.

  • 0

    23. ~Adam  2012-02-22 13:59:50  host: 194-247-0-17.celestynet.pl

    Co najlepiej brać na sprzedaż z play?

Dodaj swoją opinię