Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

LuiN 30 Stycznia 2012 17:47

0 0

motorola razrOd 31. stycznia w ofercie podstawowej sieci Play znajdzie się Motorola RAZR. Towarzyszyć będą jej dwa nowe modele Sony Ericssona: Live with Walkman i Xperia mini pro.



Test smartfonu Sony Ericsson Xperia mini pro znaleźć można pod tym adresem, a test Sony Ericssona Live with Walkman pod tym adresem. O Motoroli RAZR szerzej pisaliśmy między innymi w tej wiadomości.


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play obowiązujące od 31. stycznia (plik .pdf; 105 kB).





Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    9. ~  2012-01-30 19:27:02  host: v21-14.opera-mini.net

    8 RAZR w T nie ma.

  • 0

    10. ~balcerek  2012-01-30 19:27:26  host: user-188-33-161-91.play-internet.pl

    taaa, parę sztuk i ,,towar czasowo niedostępny"-to samo z neo v która dopiero co weszła do ich portfolio

  • 0

    11. ~  2012-01-30 19:28:25  host: v21-14.opera-mini.net

    4 Pewnie moga byc srednie tylko z czym porownujesz, tak mozemy sobie pisac i nic z tego nie wynika poza laniem wody.

  • 0

    12. ~  2012-01-30 19:32:05  host: v21-14.opera-mini.net

    10 wlasnie sprawdzilem w e-shopie i jest dostepna neo v.

  • 0

    13. ~Stefffan  2012-01-30 19:39:43  host: 85.219.163.130

    Neo V jest dostępna, choćby teraz.

  • 0

    14. ~SeT  2012-01-30 21:07:01  host: vpn13.serwerownia.eu

    Tradycyjnie w Play... telefony stare jak świat i droższe niż u konkurencji a jak już wchodzi coś nowego to ceny z kosmosu! Mam 4 telefony w Play ale niestety chyba nadszedł czas uciekać od nich

  • 0

    15.  2012-01-30 21:21:55

    A nie wie nikt czemu operatorzy nie dają na rynek samej Mini, bez pro? W TM też jest tylko wersja z klawiaturą.

  • 0

    16. ~REd  2012-01-30 21:29:24  host: staticline10615.toya.net.pl

    Proponuję najpierw sprawdzić co to jest X Mini Pro a później zabierać głos. Znawcy się wypowiadają :)

  • 0

    17. ~Szumi  2012-01-30 21:31:49  host: public92692.xdsl.centertel.pl

    Nawet bez X: Xperia mini pro. (To ta nowa).

  • 0

    18. ~szal  2012-01-30 22:20:39  host: user-46-113-182-60.play-internet.pl

    Ooo wow... brawo za "rychłe" premiery :P szału nie ma jak zwykle. W t-mobile już w standardzie ponad 100,- taniej za sprzęt. Coś ostatnio fioletowi kulejąco :)

  • 0

    19. ~Lucky  2012-01-31 00:05:30  host: 194054191165.warszawa.vectranet.pl

    @Steffan Skąd masz takie info? Czy dla przedłużających na stronie też takie ceny? Nie mogę znaleźć...

  • 0

    20. ~pomozcie  2012-01-31 00:17:46  host: 89-77-142-55.dynamic.chello.pl

    chce podpisac umowe, abonament tak kolo 70zl gdziw dostane najlepszego smartfona w najlepszej cenie i najwiecej minut ?

  • 0

    21. ~a_lex  2012-01-31 00:21:19  host: public-gprs284092.centertel.pl

    #16 No właśnie, co to jest xperia mini pro? Ja już się gubie w tych xperiach.

  • 0

    22. ~  2012-01-31 00:39:03  host: v30-10.opera-mini.net

    20). A jaka sieć u Ciebie działa? Tzn.ma zasięg na 5tkę :-D

  • 0

    23. ~Szumi  2012-01-31 00:40:07  host: public92692.xdsl.centertel.pl

    @a_lex: Ekran 3 cale 320x480, Proc 1GHz, Android 2.3, klawiatura fizyczna, kamerka z przodu.

  • 0

    24. ~  2012-01-31 08:55:44  host: public-gprs11556.centertel.pl

    Co mnie obchodzą zmiany w cennikach skoro liczą się telefony za 1 zł z przyzwoitym abonamentem? Słuchawka idzie albo na sprzedaż albo na prezent, a ulubiony model kupuje się na allegro. Przykładowo, gdy podpisywałem umowę półtora roku temu, to oferowali Nokię 5530 za kilkaset zł. Kilka m-cy wcześniej kupiłem ją na allegro za 500 zł. Przy podpisaniu umowy wziąłem jakąś inną za 1 zł i puściłem na allegro za... 500 zł. Tym sposobem nie dałem się Playowi zedrzeć. Kolejny przykład mam gdy kupowałem obecny telefon: Swift Black. W salonach Play był za... 1400 zł, a wiedziałem to bo liczyłem, że zaoferują mi jakąś "promocję w promocji" z jednoczesnym przedłużeniem umowy. Z powodu wysokich cen operatorskich i marketowych kupiłem P970 na allegro za niecałe 900 zł, a 5530 puściłem na allegro jako używkę za 200 zł z groszami. Tym sposobem Black kosztował mnie jakieś 700 zł a Play wciąż na mnie nie zdarł :-) Następnym razem cenniki Playa będą mnie interesować, gdy będę przedłużał bądź wypowiadał umowę :-)

  • 0

    25.  2012-01-31 09:41:18

    Ja też tak samo zamierzam zrobić bo telefony które ja chcę mieć są strasznie drogie i bardziej opłaca się kupić jakiś sprzedać,za jakiś czas sprzedać ten co mam i kupić sobie taki jaki chcę :)

  • 0

    26. ~AliG  2012-01-31 13:03:18  host: 77-255-53-154.adsl.inetia.pl

    Ciekawe czy wyszło tak jak ostatnio przy neo v, czyli duzo szumu o nic, a na koniec okazuje sie, ze nie dosc ze smartfon jest juz u pozostalych operatorow od bardzo dawna to jeszcze np.w T mozna go dostac taniej w nizszym abo xD

  • 0

    27. ~a_lex  2012-01-31 17:13:33  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    #23 Szumi - dzięki. Dopiero teraz widzę, że są dwa mini: X10 i po prostu mini, pierwsza z 240x320 pix ale za to z HSPA+. Ech, nie dość że wszystkie to Xperie, to jeszcze jest po kilka mini, neo czy co tam jeszcze.

  • 0

    28. ~maciekjunak  2012-01-31 21:54:13  host: host-89-229-144-115.plock.mm.pl

    a swoja droga fakt, ze nei ma w Play wave 3 to zenada... :(

Dodaj swoją opinię