Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

LuiN 4 Sierpnia 2011 15:54

0 0
5. sierpnia zmienią się ceny następujących telefonów dostępnych w ofercie sieci Play: Sony Ericsson XPERIA Play, Nokia C7 i LG P500 Swift Plus. 8 sierpnia Play planuje tez wycofać z oferty 11 starszych modeli telefonów.

Urządzenia, które będą wycofywane z oferty od 8. sierpnia to Nokia E63, Samsung U700, Sony Ericsson W995, Maxcom MM500BB, Nokia 6710, Nokia 7020, Nokia E75, Nokia N96, Sony Ericsson K770i, Sony Ericsson W396 i Sony Ericsson X1.

Zmiany w cenniku telefonów przedstawia tabela (plik .xlsx; 14 kB). .




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    3.  2011-08-04 16:07:39

    A czy to w pdfie nie można?

  • 0

    4. ~Zakrza  2011-08-04 16:14:33  host: egl160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego telefony w mixie są dużo droższe niż na allegro?

  • 0

    5. ~Handel  2011-08-04 16:32:08  host: as2-91.poznan.dialup.inetia.pl

    To jest podwyżka w niektórych przypadkach prawie o 100%. Ja sie chyba powieszę.

  • 2

    6.  2011-08-04 16:37:29

    dlaczego nie napiszecie, telefony drożeją/tanieją o x złotych :D

  • 0

    7. ~  2011-08-04 16:38:28  host: ddx218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nokia E63 to taki jakby klon E71, a E71 jest lepszy, dlatego też to żadna strata, a poza tym E63 ma brzydką, czerwoną obudowę, a E71 klasyczną czarną i białą. A więc to żadna strata.

  • 1

    8. ~  2011-08-04 16:39:41  host: adum112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    macie za swoje, szczególnie ci co na blogu Gruszki tak super ekstra nowoczesne zaawansowane telefony zachwalacie i ich namiętnie pożądacie. Płaćcie fortunę i kupujcie je !!!!

  • 0

    9. ~  2011-08-04 16:59:28  host: V35-02.opera-mini.net

    Gdzie było więcej zmian cen w tym roku? W markecie czy playu?

  • 0

    10.  2011-08-04 17:18:57

    @7: w kwestii czysto technicznej: E63 występuje też w czarnej wersji, natomiast co do tego że E63 to nieco obcięte E71, w pełni się zgadzam.

  • 0

    11. ~  2011-08-04 18:17:34  host: v27-13.opera-mini.net

    e63 jest tez w wersji granatowej. Na pewno nie jest tak elegancka jak e71 ale za to antena znacznie lepiej trzyma zasieg. rcicho

  • 0

    12. ~  2011-08-04 18:30:08  host: v22-11.opera-mini.net

    @rcicho, masz racje. Wlasnie pisze z granatowej e63. Antena duzo lepsza niz e71 i dlatego wlasnie ją zostawilem a e71 sprzedalem. Mozliwosci prawie te same a bateria i antena lepsze. E71 ma na dole antene chyba

  • -1

    13. ~Jarekt  2011-08-04 18:34:40  host: 83.238.5.206

    Ja musiałem pezedluzyc umowę bez słuchawki a drugi abo przenosze do prepaid. Nie ma zadnych fajnych ofert na dobra słuchawkę w niskiej cenie.

  • 0

    15. ~  2011-08-04 18:41:47  host: V35-05.opera-mini.net

    Odchodzę z Play po 4 latach takich cen nie widziałem odkąd żyje.

  • 1

    17. ~  2011-08-04 18:52:42  host: v06-11.opera-mini.net

    Play chce miec najdrozsze telefony chyba? Widac wyniki finansowe po spadku mtr muszą byc słabe skoro tak drastyczne podwyzki wprowadzająPlay chce miec najdrozsze telefony chyba? Widac wyniki finansowe po spadku mtr muszą byc słabe skoro tak drastyczne podwyzki wprowadzają

  • 0

    18. ~raven  2011-08-04 19:03:26  host: 194-88-225-194.ip.shentel.pl

    to niby gdzie np. c5 jest taniej w abonamencie? W orange 50 droższy niż w play, i 40 minut do 180.

  • 0

    19. ~miro  2011-08-04 20:19:37  host: 031011129163.warszawa.vectranet.pl

    A to C5 to nie będzie czasem poprawiona C5 ale z aparatem 5Mpx więcej ramu? Dobrze, że kupiłem telefon w Nokia Plays Days :)

  • 1

    20. ~  2011-08-04 20:41:16  host: user-109-243-25-194.play-internet.pl

    @6 Napisaliby, gdyby tanialy. A jak drożeją - wola milczec

  • 0

    21. ~rysal  2011-08-04 20:49:02  host: 84-10-69-73.dynamic.chello.pl

    Jak czytam tych malkontentów co rozpaczają jak telefony podrożały w Play, to aż niedobrze się robi. To chyba jacyś wysłannicy tzw. W3, którzy za zadanie mają tylko robić zamieszanie. Porównajcie sobie cenniki i zobaczcie, że SE Xperia Play staniała w najniższych taryfach w biznesie nawet o 400 złotych. To mało? A C7 i LG 500 o kilkadziesiąt złotych w w taryfach z pakietem internetowym. A wszystkich tych co narzekają na ceny telefonów w Play, zapraszam do porównania cen telefonów w poszczególnych taryfach z konkurencją. Nie wygląda to tak różowo w W3. Poza tym dla Was pewnie w Play powinny być wszystkie telefony po 1 zł, a minuta po 1 gr. I tak pewnie byście narzekali.....

  • 0

    22. ~  2011-08-04 21:10:59  host: p21-04.opera-mini.net

    Nudne te cotygodniowe wiadomości premium odnosnie zmiany cennika telefonów w play.

Dodaj swoją opinię