Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

LuiN 2 Czerwca 2011 14:09

0 0
3. czerwca zmieniają się ceny wybranych modeli telefonów dostępnych w sieci Play.

Zmany cen dotyczą modeli LG E900 Swift 7, Motorola Milestone, Samsung Galaxy I5500, Samsung Galaxy I5510, Samsung S8530 Wave II i Sony Ericsson Aino.

Zobacz: cennik telefonów sieci Play obowiązujący od 3. czerwca (plik .xlsx; 23 kB).




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 1

    16. ~  2011-06-02 16:53:15  host: v07-16.opera-mini.net

    15. lupiko Abonenci Play są najbardziej świadomymi abonetami w W4, bo wiedzą ile płacą i dlaczego tyle. Nie myl tego z roszczeniem, bo to podpada "za darmo", a tak nie jest, bo ARPU jednak nie jest zerowe prawda?

  • 1

    17. ~...aaaa  2011-06-02 17:09:04  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    @16 niema czegos takiego jak W4, jest W3 i mały Play

  • 0

    18. ~  2011-06-02 17:17:29  host: v07-16.opera-mini.net

    17. Skoro mały Play robi porządek z W3 to niech będzie na Twoje. :P

  • 0

    19. ~krystian  2011-06-02 19:55:57  host: public11126.xdsl.centertel.pl

    Ale jak już płacić to chociaż być zadowolonym z usługi, a jak nie masz zasięgu to tak gdyby wyrzucać pieniądze przez okno

  • 0

    20. ~daglas  2011-06-02 21:05:20  host: cne234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja w pf mam sd i 10 gr za minute do innych dzieki pakietowi 30 za 10. jak nie wykorzystam to przedluze doladowaniem przez fb lub fante. a to ze tmobile doplaca do sd za 45 zl mam w (_!_)

  • 0

    21.  2011-06-02 21:25:57

    E, tam. Lepiej kupić telefon za gotówkę i mieć fajne stawki w prepaid. Dopóki w Play niewykorzystane minuty będą przepadały - nie podpiszę żadnego cyrografu. A tak na marginesie - PF wyrasta teraz na super atrakcyjny prepaid. Po ostatnich rewelacjach przekształceniowych i zapowiedzi atrakcyjnych ofert w T, systematycznemu psuciu GA, jedynym konkurentem PF pozostaje GŁOSOWO mBank 19gr. Może jeszcze trochę Heyah, no i OFnk z internetowym bonusem.

  • 0

    22. ~mk13  2011-06-02 21:33:58  host: public-gprs214956.centertel.pl

    @5 Tylko dla tych co przechodza z abo. Mniej fajne dla tego co przechodzi z oferty na karte, wezmie ten sam abo, na ten sam okres i za taka sama oplate ma znacznie mniej. Ale to juz standard ze wszystko zalezy od punktu "siedzenia". Z mojej perpektywy pre-paidowca to jednak do bani i uwazam to podejscie za mega swinskie. W koncu ten pierwszy nie zaplaci wiecej, pomijam ze odejscie bardziej zaboli tego opa od ktorego sie odchodzi ale mam na mysli ze juz na dzien dobry play wprowadza klientow drugiej kategori ktorzy mimo takiego samego zobowiazania sa traktowani gorzej! Chamstwo!!!!!

  • 0

    23. ~  2011-06-02 21:42:59  host: dcc167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22. A teraz na spokojnie jeszcze raz napisz o co tobie chodzi.

  • 0

    24. ~  2011-06-02 21:44:20  host: dcc167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    21. Wbrew pozorom nie jest to ciekawe. Powiedziałbym niesie ta sytauacja wręcz zagrożenie dla PF. Im większa konkurencja tym lepiej dla klientów.

  • 0

    25.  2011-06-02 21:59:22

    24- oczywiście. Jednak PF nie może być popsuty. Bo zahamuje to znacząco odpływ klientów W3. Inna sprawa, że obecna jego formuła znacząco odbiega od pierwotnej, mimo to jest nadal atrakcyjna.

  • 0

    26. ~mk13  2011-06-02 22:57:11  host: public-gprs6226.centertel.pl

    @23 Jak to o co?! O te nowe super mnp dla przenoszacych! Gdzie bonusuja tylko tych co sie przenosza z abonamentow i mixow. A jak sie przenosze z oferty na karte mimo tego samego zobowiazania jest pi razy oko 20-30% mniej, miesiac w miesiac przez cala umowe. Jak dla mnie to dno w podejsciu do klienta!

  • 0

    27. ~mk13  2011-06-02 23:12:34  host: public-gprs6226.centertel.pl

    Gdyby jeszcze ktos nie chwytal, ten majacy abonament i przenosacy sie ma Super MNP i w abo 69 ma 650 minut co miesiac przez cala umowe. Za to ktos przenoszacy sie z karty konkurencji ma zwykly abo 69 gdzie jest TYLKO 450 minut! Chyba spora roznica, a place wkoncu tyle samo. W czym jestem gorszy?

  • 0

    28.  2011-06-02 23:55:58

    Powiem tak...oferta dla wybranych ..bo jak ktoś non stop po za krajem to oferta idealna ..cały świat u twych stóp jeśli jesteś w T .. :D

  • 0

    29. ~Mike  2011-06-03 02:17:41  host: 87-205-131-234.adsl.inetia.pl

    Telefoniczne śmieci z minionej epoki. Ceny usług darmowe, ale niektórym, zwłaszcza uboższym Klientom zależy na skredytowaniu lepszego terminala, a to d...a. W Polkomtelu SGS I9100 można już wyrwać za 700 zł, w P4 przy ich zerowych marżach pewnie by kosztował tyle, co w EuroAGD.

  • 0

    30. ~breslau  2011-06-03 05:30:52  host: 213-238-65-5.adsl.inetia.pl

    nie w euroagd tylko w tym market dla idiotów

  • 0

    31. ~  2011-06-03 09:48:53  host: 31.41.144.41

    @29. Mike, aleś żeś przykład podał. W Play SGS można kupić już za 99 złotych w abonamencie za 145 złotych. Jak chcesz porównać to znajdź podobne abonamenty abonament w ilości minut a nie opłaty miesięcznej. Przykładowo w Plusie 79,90 (Satysfakcja Monitorowana 300 minut + 75 Stażowe) a w Play SD65 (350 minut + SD na zawsze) za 59 złotych. Pomnóż to przez długość zobowiązania (24x79,9=1917,6zł i 24x59=1416zł) i dodaj ceny telefonów (1 049,01zł;1099zł) to wyjdzie tobie ile za całość (telefon + minuty) musisz zapłacić w danej sieci (2966,61;2515zł). Tak dopiero możesz porównywać. No ja nie mogę w Plusie jest taniej ;), ale tylko 49,99 złotego na telefonie :(. Ogólnie zapłacisz 451,61 zł więcej.

  • 0

    32. ~  2011-06-03 15:53:01  host: v06-16.opera-mini.net

    26,27. Nadal nie rozumiem o co chodzi. Zrób tak żeby ci pasowało. Przenieś się do innego opa i potem wróć do Play. Zacznij myśleć pod siebie, a nie jaki op jest zły i niedobry. To ty go wyciskaj jak cytrynę, a nie na odwrót.

  • 0

    33. ~abonent play  2011-06-03 20:22:18  host: 178-36-98-13.adsl.inetia.pl

    dalej nie wiem gdzie te zmiany w cenach telefonów w/w bo ja ich nie widzę...może powyżej 85 zł bo interesujące mnie taryfy maja te same ceny tych słuchawek...jawne oszustwo lub nie dopowiedzenie powiedzą inni, ale dla mnie lipa jeśli chodzi o informację...jak tak dalej pójdzie to wybiore choćby ofertę pre-paid innego operatora, bo wk..wia mnie coś takiego...pozdrawiam prezesów pley

  • 0

    34. ~  2011-06-05 10:13:57  host: p13-03.opera-mini.net