Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

Zmiany w cennikach telefonów sieci Play

LuiN 26 Maja 2011 17:36

0 0

huawei u8500Od 27. maja w ofercie sieci Play dostępny będzie nowy smartfon z Androidem - Huawei U8500. Zmianie ulegają też ceny 6 innych telefonów. Nowy Huawei promowany jest przez Play jako "4G READY" - urządzenie oferuje HSDPA do 7,2 Mb/s.

Huawei U8500 wyróżnia się elegancką, futurystyczną obudową i bogatym zestawem opcji połączeń (HSPA, WiFi b/g/n). Wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,2 cala (320 x 480 pikseli) i optyczny trackpad ułatwiają obsługę, a platforma Android 2.1 zapewnia dostęp do dziesiątków tysięcy aplikacji.

Oprócz nowego Huawei'a, zmieniają się też ceny następujących telefonów (wszystkie "4G READY"): HTC Gratia, HTC Legend, LG P500 Swift Plus, Motorola Flipout, Samsung S723 Wave i Garmin-Asus nuvifone M10




Zobacz: cennik telefonów sieci Play (plik .xlsx; 18 kB).

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    21. ~  2011-05-26 21:58:00  host: 89-78-188-56.dynamic.chello.pl

    Ciekawe ze Telepolis nie wspomina ze wzrosly ceny telefonow w nowych aktywacjach w orange

  • 0

    22. ~  2011-05-26 22:09:09  host: z23-04.opera-mini.net

    no jak...?teraz jest tylko ready, a juz oglosili 4G....

  • 0

    23. ~batroosz  2011-05-26 22:12:11  host: public9775.xdsl.centertel.pl

    DO REDAKCJI: Czy moglibyscie zmienic jakos rozszerzenie tego pliku bo nie moge otworzyc. Na przyszlosc zapisujcie prosze w innym formacie albo najlepiej w grafice. Dzięki

  • 0

    24. ~  2011-05-26 22:17:30  host: 89-78-188-56.dynamic.chello.pl

    23 nie kompromituj sie czlowieku... to jest zwykly dokument w excelu zrobiony 0_o

  • 0

    25. ~r  2011-05-26 22:34:59  host: public-gprs224470.centertel.pl

    #24: sam się nie kompromisuj ;-) Niektórzy mają starszego officea i xlsx-ów nie otwierają. Czy to jakiś ploblem zwykłego xls-a dać?

  • 0

    26.  2011-05-26 22:54:05

    @25 http://www.docx2doc.com/convert/xlsx-to-xls.html

  • 0

    27.  2011-05-26 22:59:59

    @25 zainstaluj Pakiet zgodności formatu plików pakietu Microsoft Office dla programów Word, Excel i PowerPoint stąd: http://tnij.org/lztv legalnie i za free;)

  • 0

    28.  2011-05-26 23:01:11

    ad 25. Nie każdy używa drogiego pakietu Ms Office. Poprzednio było w PDF i bez problemu się otwierało.

  • 0

    29. ~ejty  2011-05-26 23:38:49  host: public-gprs14391.centertel.pl

    Legend zjada na sniadanie te wymienione komoreczki i dobrze, niech trzyma cene:)

  • 0

    30. ~  2011-05-26 23:56:07  host: z07-16.opera-mini.net

    @rcicho - nowy Open Office otwiera wszystkie formaty MS Office'a.

  • 0

    31. ~  2011-05-27 07:12:52  host: 81-219-205-186.adsl.inetia.pl

    Macie problemy, a załadować do np Google Docs nie można? Odczyta wam ten format...

  • 0

    32. ~fafiXXX  2011-05-27 07:47:55  host: ip-89-174-120-109.multimo.pl

    cały play to 4G ready - ale mnie rozbawili... heh!

  • 0

    33.  2011-05-27 09:05:46

    Ad 30. Tak wiem. Libre Office z Ubuntu spokojnie mi otworzył ten plik.

  • 0

    34. ~  2011-05-27 09:28:32  host: afbf140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    30 stary tez to otwiera

  • 0

    35. ~  2011-05-27 09:47:08  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @34 - no to znaczy że miałem wcześniej prawdziwego dinozaura :D

  • 0

    36.  2011-05-27 11:31:14

    Wpisz w google power point marianosum chomikuj i już masz programik

  • 0

    37. ~  2011-05-27 18:38:54  host: ip95.elektrosat.pl

    a czy wiadomo w jakiej taryfie będzie dostępne? jestem wstępnie zainteresowany, pytanie czy jeżeli wezmę dwa telefony to czy mam szanse dostać rabat? Przynajmniej tak jest w orange i erze

  • 0

    38. ~  2011-05-28 10:06:43  host: z03-10.opera-mini.net

    @37 - na gorze tabelki sa wypisane taryfy w jakich i za ile. Upust, promocje dostaniesz za przeniesienie numeru a abonamentu z innej sieci. Nie ma upustu bo wziales dwa telefony.

  • 0

    39.  2011-05-29 14:52:17

    A dlaczego nie podano, iz niektore telefony podrozaly, w tym bardzo popularny HTC Desire w taryfie Super All Inc 109, w ubieglym tygodniu kosztowal 1 zl w salonie stacjonarnym, a w dniu wczorajszym zaplacilem juz 49 zl. Przenosze 7 numerow, a tutaj taka niespodzianka.

  • 0

    40. ~Castaneda32Debbie  2013-07-29 14:23:05  host: 46.161.41.63

    Every body knows that modern life seems to be high priced, however different people need money for various things and not every one earns big sums cash. Thence to receive good business loans and just financial loan would be a proper solution.

Dodaj swoją opinię