Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów ofert Tak Tak i Tak Tak Fon

Zmiany w cennikach telefonów ofert Tak Tak i Tak Tak Fon

LuiN 28 Marca 2008 12:36

0 0
Od 28. marca Era obniża ceny wybranych telefonów w zestawach Tak Tak i Tak Tak fon.

W ofercie Tak Tak obniżono ceny zestawów z telefonami: Sagem my220X, Nokia 1208, Alcatel OT-E801, LG KG130 i Sony Ericsson K510i.

W ofercie Tak Tak fon spadły ceny telefonów Nokia 3110 classic i Sony Ericsson K510i, przy umowach na 36 miesięcy.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Tak Tak.
Zobacz: cennik telefonów i regulamin oferty Tak Tak fon.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~marcin444  2008-03-28 13:04:18  host: 83-145-185-31.cable-modem.tkk.net.pl

    Lepiej niech zrobią zmiany w cenniku usług...

  • 0

    2. ~kikulo  2008-03-28 13:08:49  host: 194.181.196.250

    Nie wiem, czy czegoś nie mylę, ale z tych tabel wygląda, że K510i jest tańszy w zestawie tak-tak, niż w tak-tak fonie na 24 m-ce

  • 0

    3. ~kikulo  2008-03-28 13:11:07  host: 194.181.196.250

    sorki, jeszcze raz spojrzałem - pomyliłem 550 z 510

  • 0

    4.  2008-03-28 13:17:01

    Jestem pewny, że Oni w Mixie sprzedają telefony drożej niż je kupują. W Anglii i Irlandii np. k550i kosztuje ok. 270zł w ofercie na kartę...

  • 0

    5.  2008-03-28 13:21:59

    Atlan: Nie porównuj cen w Irlandii i Anglii, bo tam użytkownicy doładowują większymi kwotami. Gdyby u nas średnia miesięcznych doładowań wynosiła 100 zł to też operatorzy buli by w stanie zaoferować nam k550i w cenie 270 zł, a niestety średnio użytkownik na kartę wydaje może ponad 20 zł.

  • 0

    6. ~Happy  2008-03-28 13:26:03  host: 212.160.128.115

    No to fakt cennik mogliby zmienic bo oferta z przed paru lat jest troche nieaktualna.

  • 0

    7. ~pytajnik  2008-03-28 13:29:26  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    A zmienią taryfę Happy na jakąś nowszczą skoro abo się zminia od 3 kwietnia???

  • 0

    8. ~Petri  2008-03-28 13:50:29  host: aajb153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja zrobię lekki OT - mam nadzieję, że wybaczycie. Możecie mi powiedzieć czy telefony typu slide są podatne na awarie? tj. czy te klapeczki rozsuwane często się psują i np. po pewnym czasie bezwładnie opadają w dół? Przymierzam się do kupna samsunga m600 - warto?

  • 0

    9. ~jojo  2008-03-28 13:53:50  host: efq186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też uważam, że skoro ceny w abonamencie mają spaść nawet do 0.49 gr, to czas już na "nową Erę" również w Tak Tak-u.

  • 0

    10. ~xxx  2008-03-28 14:08:33  host: adkc126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dużo sklepów gsm kończy handel zestawami bo się nie opłaca.

  • 0

    11.  2008-03-28 14:13:14

    Sadzę, że w TT też niedługo się coś pojawi. Era się obudziła chyba patrząc na swoje wyniki.

  • 0

    12. ~Antek  2008-03-28 15:24:56  host: host-1-015.tkk.pl

    Zenada sprzedawac siemensy telefony ktore rozkraczaja sie po pierwszym dniu , firma nie istnieje...widze magazyny szrotow zalegaja powodzenia era!

  • 0

    13. ~Antek  2008-03-28 15:26:21  host: host-1-015.tkk.pl

    I jeszcze jedno, nokia 3510i(399zł sic!!!)...cennik cudowny! noki

  • 0

    14.  2008-03-28 19:25:51

    jak by nie patrzec, kolejna promocja, stara sie trzeba przyznac, mi sie tam podoba, grunt to wdazac nowe oferty promocje, nie kazda musi byc super extra ale zawsze kogos zainteresuje, wkoncu nie codziennie oferuje sie 1mln smsow:)

  • 0

    15. ~yogi  2008-03-29 08:01:24  host: aati167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hitem jest Philips Fisio 120, który kupiłem Matce w 2003 roku za 175 złotych. Teraz kosztuje 199 zł. Oni mają w tym cenniku telefony, o których ludzie zapomnieli, że kiedyś istniały i to w cenach, za które można w Saturnie czy Electroworld kupić nową Nokię serii 2xxx lub 3xxx. Mogliby się nie kompromitować. Zobaczymy, co zmienią w TT w kwietniu, o ile to nie są plotki

  • 0

    16. ~aron  2008-03-30 10:07:40  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    na pewno warto byloby sie zastanowic nad SE K510i, tym bardziej ze obnizyli jego cene. Pzegladalem tez cennik i musze przyznac ze bylem mile zaskoczony tym ze jest przejzysty i stawki sa niskie

  • 0

    17. ~ziom  2008-04-10 21:13:38  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    a pewnie ze tak zwlaszcza ze ceny i telefony sa dobre i jak na prepaida to jest bomba jak dla mnie

Dodaj swoją opinię