Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach telefonów biznesowego Plusa

Zmiany w cennikach telefonów biznesowego Plusa

LuiN 11 Kwietnia 2008 19:58

0 0

Od 14. kwietnia zmieniają się cenniki telefonów w promocjach biznesowych Plusa. Do oferty trafia też między innymi Nokia N95 8GB.

Zmiany cen dotyczą między innymi LG KE850 Prada, Motoroli RAZR2 V8, Nokii 6500 classic, Nokii 6500 slide, Samsunga SGH-U700 i Sony Ericssona W880i. Spadają ceny wszystkich Nokii serii N i E.




W cennikach pojawiają się nowe zestawy: Motorola RAZR V3 EDGE, Nokia 6131, Nokia N95 8GB, Plusfon 401i z kartą 2GB, Plusfon 603i z kartą 2GB i SonyEricsson K660i.

Zobacz: szczegóły promocji Ekstra godziny do wszystkich.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna bezpłatna piątka.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna dla Klientów Plusa.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna.
Zobacz: szczegóły promocji Za grosze do wszystkich przez 2 lata.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2008-04-11 23:31:32

    azerus: to mozna w Erze dzwonić tylko z armaniego i z prady? Myślałem, że do dzwonienia potrzebny jest zasięg, a ten w Plusie jest zdecydowanie lepszy, jest więcej stacji i żadziej siec zajęta. Przynajmniej w miejscu w którym mieszkam i najczęściej przebywam

  • 0

    6. ~  2008-04-12 00:48:20  host: f142-152.opera-mini.net

    Plus jest najlepszy! W erze moze i sa fajne telefony ale i tak sie z nimi nic w tej erze nie zrobi(video rozmowy, net itd)! Jezeli o to chodzi to plus jest nr.1

  • 0

    7. ~denis  2008-04-12 14:50:59  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    do azerusa,nie ma armaniego i prady? no to tragedia !

  • 0

    8.  2008-04-12 17:10:21

    azerus - rozumiem, że telefon armaniego to tylko dodatek do imponującego wyboru garniturów armaniego w Twojej szafie jest?? ;-)

  • 0

    9. ~khak  2008-04-12 20:18:18  host: chello089076095137.chello.pl

    Jak nga wprowadzac do cennika Niie N95 8 GB skoro nawet podstawowa N95 nie jest dostepna. Na magazynie w Lublinie w salonie firmowym (jak i w pozostałych ) pojawila sie 2 razy po kika sztuk . Stan obecy od konca stycznia w całym Lublinie : 0 sztuk. No ale do cennik można wprowadzać i na fordelach reklamowych wygląda ładnie...

  • 0

    10. ~09.09.2009  2008-04-12 22:52:49  host: eme51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślałem jak dotąd, że tel. jest zwyczajnie do dzwonienia raczej a tu się okazuje, że bez armaniego czy prady... nie da rady :)

  • 0

    11.  2008-04-13 12:04:39

    #10: no widzisz, różne są potrzeby ludzi. Jednemu wystarczy cinquecento a drugi musi mieć np. Lancię Ypsilon czy mini. Ot co

  • 0

    12.  2008-04-13 12:11:32

    #8: A Twoja E51 do czego jest dodatkiem? ;-)

  • 0

    13. ~denis  2008-04-13 12:29:55  host: nat.mtk-tv.pl

    #11 no tak ,ale azerus nawet gdyby i armani i prada byly dostępne i tak by ich nie kupil,no ale zawsze warto pomarudzić ze ich nie ma.Chyba troche bez sensu.

  • 0

    14.  2008-04-13 12:43:02

    r - do niczego właściwie, a jeśli chcesz bardzo wiedzieć to do dżinsów lee (lubię je) koszuli bawełnianej i kabury dziwnej marki, którą za pół roku będę musiał wyrzucić z powodu nadzwyczaj szybkiego niszczenia, ale dopasowanej (bo nie ma nigdzie porządnej markowej do tego modelu telefonu wytrzymującej 2 lata używania) ;-)

  • 0

    15.  2008-04-13 12:45:43

    Natomiast sam telefon służy do tego do czego został stworzony - do szeroko pojętej komunikacji. Którego możliwości komunikacyjne w pełni wykorzystuję (oczywiście bez przesady w zakresie multimediów).

  • 0

    16.  2008-04-13 12:46:23

    #14: :-) Dzięki za obfite wyjaśnienia. A koszula Wólczanki czy noname? :-D Jak to nie ma dobrej kabury? A ten, jak mu tam, Krusell nic nie ma? Czy ma ale do bani? Dziwne ;-)

  • 0

    17.  2008-04-13 13:22:04

    r - jak już... w tym momencie także dżinsowa koszula i także lee ;-) Nie Krusell o ile w katalogu piszą, ze do E51 mają to nie wiem do którego E51 - na pewno nie do Nokii ;-) Mówiąc delikatnie, za duży rozmiar mają ;-)

  • 0

    18.  2008-04-13 13:40:34

    #17: Też już patrzyłem na ich stronie. I specjalnie dedykowany do E51 to mają jedynie klasyczny pokrowiec na suwaczek. Kaburkę mają ale uniwersalną więc wiadomo - wiele po tym wyrobie nie można sie spodziewać.

  • 0

    19.  2008-04-13 13:44:37

    nie mów... do 6233 miałem (mam) i po niemal 2 latach intensywnego używania, kabura jak nowa. Jakość! Za cenę 60 zł warto. Pomijam sprawę dla większości najważniejszą - wygląd. Także wygląda jak trzeba.

  • 0

    20.  2008-04-13 13:48:32

    #19: wiem, że warto. W poprzedniej wypowiedzi nie chodziło mi o jakość ale o kwestię dopasowania. Po prostu jak kabura jest uniwersalna i ma pasować do iluś tam modeli telefonów to może się zdarzyć, a raczej na pewno się zdarzy, że do jednego pasuje bardziej a do innego mniej. To miałem na myśli.

  • 0

    21. ~Tylko Play!  2008-04-14 11:05:27  host: server2.subtech.pl

    Wlo a ile Ty masz lat że telefony w kaburze nosisz? LOL W kaburach to nasi rodzice noszom! Opamientaj się! ;)

  • 0

    22. ~jojo  2008-04-14 14:00:06  host: edy7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko Play! - rozumiem że tylko sobie żartujesz. ;-)

  • 0

    23. ~gekon  2008-04-14 15:47:53  host: aal174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    azerus armaniego nie ma ale PRADA jest

  • 0

    24.  2008-04-14 18:03:16

    ~Tylko Play! - no widzisz... dziadek jestm już jak dla Ciebie. Sądzę, że mam starszych synów od Ciebie ;-)

Dodaj swoją opinię