Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach Play Mixtury

Zmiany w cennikach Play Mixtury

LuiN 4 Czerwca 2010 12:12

0 0
Od 4. czerwca obowiązuje nowy cennik telefonów w ofercie Play Mixtura. Zmiany cen dotyczą czterech modeli telefonów.

play mixtura promocje

W wybranych wariantach oferty zmiejszone zostały ceny telefonów: LG GW300, LG GD510, Samsung S3650 Corby i Samsung S5230 Avila GPS.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    27. ~ray  2010-06-04 17:40:17  host: ila46.internetdsl.tpnet.pl

    @26- proponuje rzucić okiem na regulamin, bo w tej chwili tworzysz jakiś nowy... 10 zł ściąga ci z konta i daje 35 min., warunkiem aktywacji pakietu, jest posiadanie na nim odpowiednich kwotowo środków ( 10 zł ). Pzdr i rada- przeczytaj zanim coś napiszesz.

  • 0

    28.  2010-06-04 18:01:45

    Ad 20. W Play Mixtura nie ma takiego pakietu. Są wszystkie inne ale nie ten akurat. Oto skan z mojego konta gdzie to widać: http://i46.tinypic.com/dcdnqc.jpg

  • 0

    29. ~@23  2010-06-04 18:48:55  host: user-188-33-233-233.play-internet.pl

    Nieokrzesany kmiocie- Rayu drogi. Pisałem o stawce w cenniku( podstawowa inaczej), a tam jest 59gr vs 29gr w Mixtura. W Play też możesz sobie obniżać cennik- 45minut/9zł do wszystkich a nie do PRAWIE wszystkich.Ale nie ma to znaczenia bo nie o tym pisałem- mógłbyś chociaż udawać że rozumiesz co jest napisane w moim komentarzu... Skoro przy naganiaczach jesteśmy- tylko taki naciągacz jak ty może wypowiadać się dobrze o ofercie Era mix. To jest totalne dno, nawet jeśli porównywać do "byczych" taryf i tak taka.

  • 0

    30. ~ray  2010-06-04 19:02:19  host: ila46.internetdsl.tpnet.pl

    @29 Panie wszechwiedzący- widze, że nie jesteś w stanie zauważyć różnicy między ofertami typu MIX vs ABO, jak możesz porównywać jedno z drugim ? przecież te taryfy są dla kompletnie 'innych' ludzi, jaki byłby sens ich trzymania jeśli oferowałyby to samo ? Nie potrafisz uświadomić sobie, że nie każdy ma taki profil używania telefonu jak ty ( śmieszny p4 user ), ludzie biorą to co potrzebują a mix jest dokładnie ofertą pośrednią między abo a prepaidem. Żeby rozjaśnić twój chory Play`owski punkt widzenia, wyobraź sobie sytuację: Ojciec/matka abo w erze syn też coś chce - rodzice mają sieć rodzinna, nie interesuje ich latanie i kupowanie doładowań, przychodzi faktura- jest opłacona, syna sprawa jest zamknięta, nic ich nie interesuje. Wyobraź sobie, że takich przypadków jest o wiele więcej niż abo w playu :).

  • 0

    31. ~@28 rcicho  2010-06-04 19:12:13  host: user-188-33-233-233.play-internet.pl

    No to pojechali po bandzie- totalny beton. Dali to w starej Mixturze a w nowej odsłonie nie. Co ciekawe nie widzę u Ciebie też "Blokady transferu danych" A u mnie jest. Jak coś to przy pakiecie 5zł/25MB jest napisane coś o freshu, ale że to stara mixtura widać po pakiecie 5zł/50 minut play i stacjonarne i innym pakiecie sms- oto zrzut: http://i50.tinypic.com/2wp8gud.png PS Ciekawe czy tak ma być jak jest u Ciebie, bo jak wprowadzali ten pakiet 5zł/25MB, to obowiązywała już nowa mixtura. Dziwne.

  • 0

    32. ~@30  2010-06-04 19:26:40  host: user-188-33-233-233.play-internet.pl

    Ogólnie to nie mam czasu na pierdółki takie jak Ty. Nic nie mówiłem o abo w żadnym Playu czy s(rey)u. Ale jak widać nie można od Ciebie wymagać zbyt wiele. Porównanie samo się nasuwa, a jak dla kogoś problem jest zakup doładowania czy danie dzieciakowi kilka dych na nie, to widocznie ma bardzo mało REALNYCH problemów. PS Wylewa się z Ciebie ten bełkocik który wciskasz ludziom na co dzień i jakiś anty-konkurencyjny żal. Lepiej nad tym zapanuj, bo potem może być za późno. PPS Pozdrawiam wszystkich klientów Ery, wyłączając Ciebie i życzę im aby przy wyborze oferty tego operatora nie natrafili na nikogo Twojego pokroju.

  • 0

    33. ~mirekb  2010-06-04 21:36:21  host: 94.254.251.16

    @27 istotnie nie czytałem obecnie,jednak na poczatku tej oferty(pakietu)raczej tak było.jesli zas tak jest to miłe ze i w mixach stawka 29 jest obecna(w mixplusie do5 pakietów na 30 dni,w erze mix jak widac 10 razy na 30 dni a w orange to chyba nie ma żadnego pakietu na min do w3??.zwracam honor,masz rację

  • 0

    34.  2010-06-05 09:30:16

    Ad 31. Bolokada transferu danych nie jest mi kompletnie potrzebna. 99% czasu jestem w dobrym zasięgu Play. Czasami jak gdzieś wyskocze to korzystam z roamingu Plusa albo gdy wiem ze bede dłużej poza zasięgiem Play wspomagam się drugim telefonem i kartą GaduAir.

  • 0

    35.  2010-06-05 09:33:16

    Jeżlei ktoś się interesuje Mixturą i chce naprawdę bardzo dobry telefon to polecam zainteresować się Samsungiem Wave bo w mixie za 30zł miesiecznie jest on za 899zł. W wolnej sprzedaz ten model kosztuje ok 1600zł i jak widać PLAY daje dopłatę ok 700 zł (przy koszcie całego zobowiazania 30zł przez 30miesiecy = 900zł. Oferta bomba.

  • 0

    36.  2010-06-05 09:35:25

    Ad 31. Widzę też u Ciebie mozliwosc zamawiania każdego pakietu razy 3. U mnie wszystko jest razy 1 - to pewien minus tej oferty, da się jednak z tym żyć.

  • 0

    37. ~:(  2010-06-05 10:27:24  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    czy komuś działa Play? Bo ciągle są problemy z zasięgiem :( :( :(

  • 0

    38.  2010-06-05 10:32:56

    37l. Problemy były i będą ale nie wszędzie zależy od lokalizacji i ilości Node B ;)

  • 0

    39. ~blablabla  2010-06-05 10:38:32  host: user-109-243-8-13.play-internet.pl

    @36rcicho Jedna i druga oferta zła nie jest, zresztą zostało mi 100zł do doładowania- doładowanie już kupione, ale poszła wycinka na a..gro:( Teraz chyba z powrotem na Fresha sobie ucieknę, bo coś nie bardzo jest z ceną i5700.. Wave rzeczywiście w dobrej cenie, ale mi BADA nie odpowiada;) Co do naszych kont, jest jak jest, ale uważam że powinni dać Ci ten pakiet 25MB bez łaski. A teraz gwóźdź programu. Kod na ten pakiet to *111*23*1# - i co się dzieje jak go wpiszę? Otóż wyskakuje mi wiadomość, że pakiet jest dla fresha ( z konta aktywacja bezproblemowa) A dla fresha jest inny kod na ten pakiet tj.*111*35*1# . O co tu chodzi sam już nie wiem i się nie dowiem raczej. Jedyne co mi przychodzi na myśl to fakt, że ten numer który mam w mixturze, wcześniej był 2 lata na abo i potem kilka miesięcy na freshu. Pozdrawiam. PS tu link do info, że pakiet jest dla wszystkich: http://news.pasjagsm.pl/play-zwieksza-pakiet-tani-internet-do-25 -mb-za-5-zl-7345.html

  • 0

    40. ~blablabla  2010-06-05 10:45:41  host: user-109-243-8-13.play-internet.pl

    @ rcicho Mam! Wpisałem ten kod z fresha tj.*111*35*1# i dostałem info że pakiet zostanie włączony. Ta dam! Gdybyś się nudził to możesz spróbować u siebie. Kod na sprawdzenie tego pakietu *108#. pzdr

  • 0

    41.  2010-06-05 11:25:36

    U mnie ani jeden z tych kodów nie działa. Przy kodzie *111*35*1# mam odpowiedz ze usługa jest dla mnie niedostepna a przy *111*23*1# pisze ze nie moge skorzystać z oferty, że jest ona dostepna tylko dla klientów Play Fresh. I co ciekawe dalej w komunikacie pisze ze: Zmień oferte kodem *111*33*1# - na co ona zmienia Mixturę? Na Play Fresh?

  • 0

    42. ~@41  2010-06-05 11:34:53  host: user-109-243-8-13.play-internet.pl

    Jak widać bajzelek tam mają, a ten kod *111*33*1# to rzeczywiście kod dla karciarzy na zmianę oferty na fresha. Gdybym się nie bał ewentualnej kary/konsekwencji to może nawet bym sprawdził:P Ogólnie się nie popisali. W wolnej chwili coś napiszę do M.G. albo zadzwonię do bok, raczej nic to nie da ale powinno być śmiesznie...

  • 0

    43. ~@41 cd  2010-06-05 11:42:16  host: user-109-243-8-13.play-internet.pl

    Ostatnie co możesz sprawdzić, oczywiście gdybyś miał chęci i ochotę, to menu przez telefon *111# u mnie po wpisaniu tego kodu trzeba wybrać 3 Promocje> 3 Internet> 1 Pakiet Tani Internet za 5zł.

  • 0

    44.  2010-06-05 11:50:59

    W menu też to samo do wyboru pakiety 100mb, 500mb i 1Gb. Brak 25mb za 5zł.

  • 0

    45. ~smoking  2010-06-06 15:24:29  host: 83-238-165-244.ip.netia.com.pl

    Dlaczego wiele osób uważa, że płaci za telefon 400 zł (czyli 10zł doładowanie razy 40 doładowań)!? Przecież całe te 400zł jest do wykorzystania na usługi!!! A telefon kosztuje w promocji 1zł!!! Przecież jak się kupi tel. za 300 zł na allegro to trzeba mieć coś na koncie aby z niego korzystać... a więc trzeba wydawać na kasę na doładowania!!! Wiele osób myli Mixa z zakupem telefonu na raty... Z tymże te "raty" można WYDZWONIĆ!!! oj tłumoki jedne...

  • 0

    46. ~Iwcia  2010-06-17 16:03:54  host: public25636.xdsl.centertel.pl

    Dlaczego nie mogę wpisać kodu *111*33*1#?? ciągle wyskakuje mi że zarządzanie kontem jest chwilowo nie możliwe i żeby spróbować później i tak próbuje już od tygodnia i nic. a żeby mieć konto ważne cały rok trzeba przejść na play fresh. proszę o pomoc

Dodaj swoją opinię