Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w cennikach aparatów Orange

Zmiany w cennikach aparatów Orange

Ringu 14 Grudnia 2010 23:05

0 0
Orange wprowadził do swojej oferty 3 nowe telefony i obniżył ceny wybranych modeli.

Nowe telefony to: Sony Ericsson Roxy Phone, LG Cookie Style T310 i HTC Desire Z. Są one dostępne w "zwierzęcych" ofertach abonamentowych i miksowych. Smartfon od HTC niestety będzie dostępny tylko w sklepie internetowym.

Obniżono ceny LG GU280 i Samsunga SGH-Z720.

We wszystkich ofertach Zetafonu pojawiły się telefony LG Cookie Style T310 i Samsung S5230 Avila GPS, w Zetafonie bez miesięcznego zobowiązania wprowadzono: Nokię 6103, Sagema my212X, Samsunga SGH-C300 i Samsunga SGH-X510, a w wariancie z zobowiązaniem - Samsunga SGH-Z720.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~Paweł  2010-12-15 07:21:52  host: 89-76-121-120.dynamic.chello.pl

    Fajny ten LG Cookie Style T310 ;)

  • 0

    8. ~  2010-12-15 07:32:43  host: dcy9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brać umowę na 36 miesięcy. Porażka.

  • 0

    9. ~Calm7  2010-12-15 07:57:32  host: z19-16.opera-mini.net

    Jak ktos ma upatrzony telefon, ma malo kasy, chce zetafon, to.. lepiej niech uzbiera cala sumke i kupi. Do tego Pop(tanio w sieci) lub Go(tanio poza siec) i niech sie cieszy wolnoscia, fajnym fonem i wiekszym bogactwem opcji na karte.

  • 0

    10. ~  2010-12-15 08:25:26  host: z04-01.opera-mini.net

    Ja to orange mijam szerokim łukiem. Simlock, nalepki na obudowie, brak wyłączenia kompresji danych w mobilnym internecie. Zmienią stragedie to może się zainteresuje ich ofertą. /Marian

  • 0

    11. ~suchell  2010-12-15 08:56:34  host: 178-36-213-37.adsl.inetia.pl

    Już lepiej wziąć mixa w Plusie lub Play. czym wiecej doładowujesz tym szybciej kończy się umowa. No i telefony są w lepszej cenie

  • 2

    12. ~polkomtel  2010-12-15 08:59:05  host: nat-goc1-5.aster.pl

    a w plusie 0,58/min... tego juz nikt nie powie??

  • -2

    13. ~Ola  2010-12-15 09:16:00  host: 212.160.172.70

    ja miałam mixa w plusie i bardzo zadowolona byłam ;) z resztą plus ma jedna z lepszych ofert w porownaniu z innymi operatorami. Nie mowie ze najlepsza- ale jedna z lepszych. Teraz tez sobie mixa wezme jak jakis fonik ciekawy bedzie :))

  • 0

    14.  2010-12-15 09:40:58

    w mixplusie też można mieć 29gr za min do innych prócz play jeśli weźmie się pakiet za 6zł, 21minut. Takich pakietów można maks 5naraz

  • 0

    15. ~vorter  2010-12-15 09:43:29  host: ip-79-175-202-90.cable.smsnet.pl

    A co to za telefon ten SE Roxy Phone? Bo jak na mój gust to Spiro w innej obudowie. Poprawcie jeśli się mylę.

  • 0

    16. ~  2010-12-15 10:12:22  host: public-gprs70067.centertel.pl

    Nie trzeba aż tak psów na orange wieszać, jakby sms były tańsze niż 20 gr i internet mniej oszukany (OFnK) to by była wyraźnie lepsza sieć niż konkurencja, bo o telefony mi nie chodzi tylko o usługi. A tak przy okazji może mi ktoś wyjaśnić czemu jak mam ok 50 mb internetu to zjada mi kasę i mb za korzystanie z netu?

  • 0

    17.  2010-12-15 10:46:18

    @15: to samo co spiro tylko kolorowe;)

  • 0

    18. ~domsc  2010-12-15 13:39:09  host: user-46-112-119-31.play-internet.pl

    kicha same przezytki

  • 0

    19.  2010-12-15 13:39:20

    13. nie no super oferta 58gr/min do prawie wszystkich sieci do Play i CP 79gr/min do tego smsy po 20 gr, nie no naprawdę super oferta... Ta oferta pamięta jeszcze rok 2005 :-D Dziwne, że frajerów na to łapią, taniej wyjdzie kupić telefon na raty i wziąć jakiś tani pre-paid.

  • 0

    20. ~Paweł  2010-12-15 13:51:25  host: 89-76-121-120.dynamic.chello.pl

    A co mam zrobić wtedy kiedy w abon. mam aż 700 smsów gratis a myślę o przejściu na kartę ????

  • 1

    21.  2010-12-15 14:24:15

    który telefon ma najleprzą koncówke mocy a co za tym idzie zasieng ? co polecacie? zbieram pieniadze ,nie bede sie bawił w umowy żadne

  • 0

    22. ~  2010-12-15 17:22:30  host: public66641.xdsl.centertel.pl

    Ale gruchoty stare chcą posprzedawać, one w salonach bedą dostępne? to telefony rodem sprzed 4 lat.

  • 0

    23. ~  2010-12-15 21:08:48  host: z18-03.opera-mini.net

    16=> wyzeruj kase i wtedy zobacz czy z netem sie polaczysz. 20=> Pawel, 700sms do wszystkich sieci? Czy do jednej? Ile abonament zl?

  • 0

    24. ~Paweł  2010-12-15 21:15:30  host: 89-76-121-120.dynamic.chello.pl

    23. Płacę teraz abonament 55 zł miesięcznie. W tym abonamencie w ramach Pakietu SMS mam 400 smsów, w ramach usługi Weekendy mam 180 min oraz pakiet w ramach Wybrany 1 Numer mam 180 min.

  • 0

    25. ~  2010-12-15 23:00:17  host: z18-03.opera-mini.net

    Pawel 24, smialo przechodz na karte, Pop lub nawet Go. Miesiac przed koncem umowy zglos sie do salonu, podpisz swistek zmiany na prepaid.

  • 0

    26. ~  2011-04-13 16:54:38  host: ip-89.171.164.216.static.crowley.pl

    ten telefon roxy jest dobry??

Dodaj swoją opinię