Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany u sterów Mediatela

Zmiany u sterów Mediatela

WitekT 15 Lipca 2010 13:07

0 0

Dziś rezygnację ze stanowiska prezesa Mediatela złożył Marcin Kubit. Zastąpił go Mirosław Janisewicz, który jest pośrednio największym akcjonariuszem spółki.

Z funkcji członka zarządu ds. finansowych zrezygnowała też Iwona Rytel. Razem z Marcinem Kubitem pozostaną w spółce -Kubit będzie członkiem rady nadzorczej, a Rytel będzie dyrektorem finansowym.
Mediatel rozpoczyna kolejny etap rozwoju. Można śmiało powiedzieć, że tworzymy dziś fundamenty podmiotu, który będzie pierwszym w Polsce "operatorem operatorów". Mamy już pierwszych partnerów, z którymi współpracujemy zgodnie z naszą strategią jak również transakcję z Aster, która ten kierunek wyraźnie wzmacnia - mówi Mirosław Janisiewicz.

Niedawno pod skrzydła Astera trafiła spółka Mediatel 4B, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Mediatel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ole  2010-07-15 21:55:05  host: 178.181.230.212.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    padają....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet