Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany na TELEPOLIS.PL oficjalnie

Zmiany na TELEPOLIS.PL oficjalnie

sirmark 2 Stycznia 2017 14:37

30 14

Z końcem stycznia z serwisem TELEPOLIS.PL zakończy współpracę Witold Tomaszewski.

Witek jest współtwórcą i 13 letnim redaktorem naczelnym serwisu, który razem z Marcinem Kozłowskim stworzyli. W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować mu za całe serce, które włożył w stworzenie tego portalu.

Jak mówił Witek: 13 lat pracy w jednym miejscu to szmat czasu. Pora na nowe, choć jeszcze nie do końca określone wyzwania. TELEPOLIS.PL zawsze będzie z moim sercu, zamierzam ciągle brać udział w dyskusji w komentarzach, choć czas może mi nie pozwolić na takie samo, gorące zaangażowanie jak dotychczas.




W tej chwili redakcja ma już rozpisany plan na najbliższe miesiące. Serwis nie będzie stał w miejscu. Zaplanowanych jest kilka mniejszych i większych zmian, o których będziemy informować.

Nowego redaktora naczelnego również poznacie wkrótce.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: witold tomaszewski

w sumie: 151
  • 0

    134. ~amigo  2017-01-03 16:24:26  host: host-89-230-33-247.dynamic.mm.pl

    Jak ma być dobrze jak 70% internatów blokuje banery i reklamy na stronach. Zastanawiające dlaczego jeszcze nikt nie wytoczył procesu firmom tworzącym programy do blokowania reklam.

  • 0

    135. ~fevhgr  2017-01-03 17:05:43  host: 188.146.16.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Szkoda...

  • 0

    136. ~  2017-01-03 17:38:05  host: aedg235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    134, proces można wytoczyć komu się chce i o co się chce - problemem tylko jest wygrać. Co dokładnie miałoby być treścią takiego pozwu?

  • 0

    138. ~Edek  2017-01-03 18:06:55  host: user-94-254-243-190.play-internet.pl

    Ciekawe za co Witka wyrzucili z pracy?

  • 0

    139. ~♥~  2017-01-03 18:45:36  host: dke202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @138) za gorzałę:-D

  • 0

    140. ~⚫❤⚫~  2017-01-03 18:54:37  host: dke202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za herbatkę:-D

  • 0

    141.  2017-01-03 18:56:08

    @138 Edek - A skąd wniosek, że ktoś został wyrzucony?

  • 0

    142. ~Edek  2017-01-03 19:09:50  host: user-94-254-243-190.play-internet.pl

    141. Najpierw komentowałem, później przeczytałem news, ot taka drobna pomyłka:-D

  • 1

    143. ~Kapsel  2017-01-03 21:15:58  host: host217.potel.pl

    Nie wiem po co to zamieszanie ,Witek od jakiegoś czasu ma swój własny portal : telko.in .Telepolis sprzedał jakiś czas temu handlarzom .Od tego czasu jestem na jego nowym portalu, bardziej mi pasującym ponieważ jestem dostawcą Internetu i lepiej mi podchodzi treść i zagadnienia tam poruszane .

  • 0

    144.  2017-01-03 22:05:31

    Dzięki Witek za tyle lat pracy! Będziemy tęsknić i czekamy co wymyślisz nowego! :)

  • 0

    145.  2017-01-03 22:57:28

    Dziś jest 1 kwietnia?

  • 2

    146.  2017-01-04 00:11:28

    @133 zdziwisz się bardzo jak wartosć telepolis spadnie ponieważ bez witka będzie mniej materiałów nie tuzinkowych i nie publikowanych na innych portalach. Bo materiały komunikaty prasowe na zasadzie kopiuj wklej to można przeczytać wszędzie u konkurencji i to nie bedzie przyciągało tak dużo użytkowników na telepolis. spadnie ilosc odsłon i uzytkowników tym samym wiąze się to z spadkiem wartości telepolis.
    Pojawiac sie bedzie wiecej artykułów pisanych na zamówienie róznych firm comperia za to bedzie brała kasę a artykuł sponsorowany nie bedzie zaznaczone. Przez jakiś czas będą ludzi robić w balona i ślizgać się na renomie telepolis a potem bedzie spadek uzytkowników i wartości portalu. spokojnie poczekajcie na zmiany wymyslone przez comperia w stylu podwyżka KP blokowanie treści dla uzytkowników adblocków. Pomyślcie gdyby zmiany były pozytywne do Witek by nie odchodził. musza to być skandaliczne pomysły comperia jak wyciągnać kasę z telepolis kosztem rzetelności.

  • 2

    147.  2017-01-04 00:19:05

    @146 - goldenmen - Jeśli ten scenariusz się ziści, to i mnie tu nie będzie. Póki co walczę o zniesienie blokad czasowych premium dla artykułów i usunięcie ograniczenia do kont premium Taptalka na forum. Mam też sporo pomysłów na podwyższenie jakości testów sprzętu. Witka nam nikt nie zastąpi i fakt, Telepolis będzie inne. Bardzo bym chciał, by w wielu kwestiach lepsze niż do tej pory. Piszę tutaj już dziesiąty rok i chciałbym pisać dalej.

  • 0

    148.  2017-01-04 00:21:17

    @143, Kapsel - fakt, uczestniczyliśmy w starcie telko.in, ale od momentu włączenia do Comperii, Telepolis.pl i Telco.in to niezależne byty.

  • -1

    149.  2017-01-04 08:16:36

    goldenmen - a ja non stop czytałem, że wszędzie jest, ale nie tu. Że nawet "piszemy o tym pierwsi" w większości było ściemą... O co więc chodzi?

  • 1

    150. ~  2017-01-04 08:34:30  host: aerm199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    149, o to, że nie rozumiesz czytanego tekstu. Goldenmen pisze o tekstach konkretnej osoby, które faktycznie nie były publikowane gdzie indziej. Na temat ich wartości każdy może mieć swoje zdanie. Newsy faktycznie bywały nieraz zamieszczane z dużym poślizgiem. Dla mnie siłą tej strony jest liczba komentujących i dyskusje pod artykułami - nie sądzę, by zniknięcie obecnego naczelnego szczególnie coś zmieniło, nie widzę też problemu w przeniesieniu się na inną stronę.
    A co do "piszemy o tym pierwsi", to może nie było to w większości ściemą, ale jednak na tyle często, by ową plakietkę skompromitować.

  • 0

    151.  2017-01-04 10:59:48

    @149, wlo - ściemą? Dostajemy cynk z ze źródła wśród pracowników operatora, tworzymy wpis, sprawdzamy konkurencyjne portale - nie ma? No to jesteśmy pierwsi. A potem wyskakuje jakiś cwaniak i podaje link do nikomu nieznanego bloga, na którym zmodyfikował datę publikacji na miesiąc do tyłu i twierdzi, że był pierwszy i trzeba go reklamować. Wy sobie chyba naprawdę nie zdajecie sprawy, ile komunikatów biur prasowych wymusiliśmy naszymi wpisami.

  • 0

    152. ~  2017-01-04 14:14:10  host: aerm199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    151, to oznaczajcie "jesteśmy pierwsi spośród..." - i tu ze trzy konkurencyjne portale. Dla mnie prnews.pl jest bardzo sensowną stroną (porównywanie polszczyzny tutaj i tam byłoby kopaniem leżącego), a informację o ofercie PlusBanku zamieścili DOBĘ przed waszym artykulikiem oznaczonym wiadomą plakietką, która zresztą nie została usunięta.

  • 0

    153.  2017-01-04 14:40:28

    Wybaczcie, ale mnie osobiście śmieszą takie teksty typu" jesteśmy największym portalem", "piszemy o tym pierwsi", "ja mam o wiele dłuższego niż ty" itp, itd. Po co ta piaskownica? Żeby sobie ego poprawić?

  • 0

    154.  2017-03-29 09:33:39