Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany limitów danych w blueconnect biznes

Zmiany limitów danych w blueconnect biznes

sirmark 11 Grudnia 2009 19:07

0 0
Od 14. grudnia Era zwiększa limity danych w blueconnect dla nowych klientów biznesowych.

Zmiany wyglądają następująco:
blueconnect biznes 38 - limit zwiększony z 1,5GB do 2,5 GB
blueconnect biznes 58 - z 2,5GB do 7 GB
blueconnect biznes 78 - 10 GB bez zmian
blueconnect biznes 98 - z 15GB do 20 GB




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~king  2009-12-11 22:19:35  host: public-gprs24369.centertel.pl

    48 pln za 7 gb to najlepsza oferta na rynku..naprawdę dali czadu :)

  • 0

    8.  2009-12-11 22:39:31

    Co oznacza "Dla nowych klientów biznesowych"? Tylko dla nowych umów?

  • 0

    9. ~  2009-12-11 22:42:59  host: p07-12.opera-mini.net

    Do 7: najlepsza? Nie wiem czy multimo na orange 7GB nie dali lepszej ceny i to dla wszystkich czyli indywidualnych i nie trzeba mieć regonu by moc to brać. Poza tym 48zł netto to prawie 59zł brutto więc żadna rewelacja to nie jest..

  • 0

    10. ~  2009-12-11 22:47:17  host: p07-12.opera-mini.net

    Aha i nie mogę się u was dopatrzeć na telepolis żadnego info o nowej ofercie utrzymaniowej ery domowej. Tam jakieś pakiety nowe dali czy coś? Nie wiem dokładnie. Napiszcie o tym. Pozdrawiam

  • 0

    11. ~kulka  2009-12-12 09:59:31  host: public-gprs59657.centertel.pl

    no rzeczywiście spore zmiany. w przypadku biznesu liczy się cena netto, zatem nie wiem czemu niektórzy się o brutto dopytują. stosunek cena/limit lepszy niż u konkurencji

  • 0

    12.  2009-12-12 11:43:26

    Do cen planów trzeba doliczyć 22% (vat)

  • 0

    13. ~rocky  2009-12-12 11:49:50  host: 77-255-246-169.adsl.inetia.pl

    polecam blog dot. zjawiska mobilnosci, ciekawe wpisy sa...mobilnosc w roznych kontekstach http://mobilnyinternet.blox.pl/html

  • 0

    14. ~Koval  2009-12-12 13:47:33  host: 94.254.176.64

    Czy to również dotyczy pakietów do abonamentów?

  • 0

    15. ~Olek  2009-12-12 19:47:23  host: hjq157.internetdsl.tpnet.pl

    To są pakiety do abonamentów dla firm.

  • 0

    16. ~Alferd  2009-12-12 21:11:32  host: 213-238-78-155.adsl.inetia.pl

    Limity zacne. Dużo podnieśli pozostawiając cenę więc bardzo dobrze. W niektórych taryfach skok jest naprawdę duży.

  • 0

    17. ~  2009-12-12 22:11:55  host: 188.146.113.86.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    do 9, dlaczego się tak podniecasz tym multimo ? Przeciez to tylko promocja do marca a potem sie zdziwisz i bedziesz to musial zaakceptowac!

  • 0

    18. ~benek  2009-12-13 10:27:36  host: 81-219-155-196.adsl.inetia.pl

    W zasadzie liczy się cena netto nie brutto, co prawda i tak zapłacą brutto ale pod koniec roku się rozliczy firma i VAT zostanie oddany więc w sumie można liczyć ceny netto. Limity skoczyły naprawdę sporo szczególnie w taryfie 48 z 2,5 do 7GB to naprawdę nieźle.

  • 0

    19. ~T~ Mobile  2009-12-13 14:11:32  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    @17 Bo jak weźmie umowę to nawet jak skończy się promocja nadal będzie miał 7GB?

  • 0

    20. ~tit  2009-12-13 14:14:32  host: 77-255-123-161.adsl.inetia.pl

    proszę o odpowiedź na następujące pytanie. używam obecnie dwóch telefonów 3G na symbianie jeden w playu drugi w heyah w krakowie i muszę przyznac ze jezeli chodzi o pokrycie sygnałem 3G playa to jest ono bardzo dobre a na heyah to często zdarza mi się że w terenie otwartym np ulica balicka, ul.dożynkowa i wiele innych lokalizacji w mieście lub na 10 piętrze na ul powstańców zasięg ery przeskakuje na gsm. czy u was tez występuje podobna sytuacja? bo co mi z takiego zasięgu jak w domu brak 3G u korzystanie z EDGE to nieporozumienie i nawet jak era zewiększy limity to taka oferta mnie nic nie daje

  • 0

    21. ~ancilla  2009-12-13 18:19:59  host: 188.146.91.245.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    tit - tez tak mam z era w opalenicy k poznania. jak tylko wejed do budynku to znika zasieg 3 g. kupilem router hauwei d 100- za 110 zl na allegro i modem usb z wyjsciem antenowym - podlaczylem antene panelowa 3 g i mam wifi w domu po sieci umts!!!inaczej sie nie da.

  • 0

    22. ~  2009-12-13 21:38:51  host: 188.146.214.246.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    do 19, a czytales dokladnie regulamin? Bo ja tak...

  • 0

    23. ~dede  2009-12-14 09:44:31  host: dpe28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    te 7 mb za 48 pn to naprawdę dobra oferta. pewniejsza niż promocja Multimo

  • 0

    24.  2009-12-14 11:06:50

    Mamy 14. grudnia, na stronie Ery nie ma zmian dot. limitów danych.

  • 0

    25.  2009-12-15 18:10:24

    Dalej nic, brak nowych limitów.

  • 0

    26.  2009-12-18 00:07:36

    Dalej nic :)

Dodaj swoją opinię