Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany cen telefonów w świątecznych promocjach Plusa

Zmiany cen telefonów w świątecznych promocjach Plusa

sirmark 29 Grudnia 2006 00:58

0 0
Od 28. grudnia Plus zmienia ceny niektórych telefonów w świątecznych promocjach dla klientów indywidualnych.

W promocji Godziny na święta wzrosły ceny następujących telefonów: LG KG220, Motorola C390, Sagem my400X, Samsung SGH-D800, Samsung SGH-X680, Sony Ericsson J210i, Sony Ericsson K600i, Sony Ericsson K610i.

W promocji Po 2 minutach za darmo podwyższono ceny telefonów: Samsung SGH-X680, Sony Ericsson K600i, Sony Ericsson K610i.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~venro  2006-12-29 03:13:25  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    Po świętach ... nie mozna miec pretensji :)

  • 0

    2. ~  2006-12-29 08:26:11  host: abka78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poświąteczna wyprzedaż - "wyprzedaż" to trudne słowo.

  • 0

    3. ~??  2006-12-29 09:44:42  host: cgh10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaka wyprzedaz?? myslisz ze po swietach u operatorow jest "wietrzenie magazynow" jak w media markta, opamietaj sie

  • 0

    4. ~  2006-12-29 10:12:58  host: abka78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A dlaczego nie? Żniwa się skończyły, kto miał kupić dziecku telefon pod choinkę to kupił. No ale to nie u nas...

  • 0

    5. ~ja  2006-12-29 10:21:55  host: static162.debica228.tnp.pl

    hohoho, to się plus postarał

  • 0

    6.  2006-12-29 11:09:13

    Ooo co ja widzę, same podwyżki :) No jak by to był news dotyczący Orange to by tu było ostro.

  • 0

    7.  2006-12-29 11:32:51

    to już nawet w znienawidzonym Orange są tańsze telefony, przynajmniej w wyższych taryfach.

  • 0

    8. ~Beholder  2006-12-29 11:54:16  host: 195.116.35.105

    No ale dziecko kupi kome bo dostalo pod choinke kase na kome wiec nie rozumiem plusa zamiast obnizac to podwyzsza ceny a dotego nie boi sie nadchodzacec sieci p4 ktora moze gwaltownie zmienic sytuacje polskich sieci komorkowych...

  • 0

    9.  2006-12-29 13:37:27

    Sony Ericsson K610i w taryfie godziny 25 kosztuje 599 zł, w taryfie godziny 40 kosztuje 549 zł. Na allegro kosztuje nówka z gwarancją, bez simlocka, możliwy odbiór osobisty itd.od 600 do 650 zł, GWARANCJA 24 MIESIĄCE. Czyli reasumując tyle samo co tutaj w w umowie, ja już się nie wiąże na żadne umowy, a w ogóle to w taryfie za 55 zł miesięcznie kosztuje on 499 zł! Rozumiecie coś z tego? Ten telefon to tylko przykład ale inne modele identycznie się kupi bez umowy, więc innych nie będę tu opisywać.

  • 0

    10. ~ANDREW  2006-12-29 13:50:42  host: 088156036111.ols.vectranet.pl

    czyli wciąż to promocje Świąteczna okazja w Erze się najbardziej opłacają.A myślałem, że Plus teraz pierwsze co zrobi to będzie chciał przegonić Ere.

  • 0

    11. ~pit  2006-12-29 15:17:08  host: 198-78.is.net.pl

    olac abonament,niech sobie wsadza komy po pięć stów,lepiej się za to pohuśtać

  • 0

    12. ~Zico  2006-12-29 17:39:33  host: 213.158.194.228

    Czyzby Plus zapatrzyl sie w orange? Mieli najtansze telefony i co sie porobilo? Mam nadzieje, ze jest to jednak sytuacja przejsciowa. A poki co ERA gora! :-)

  • 0

    13. ~  2006-12-29 17:53:36  host: wlan3-248.srem.net

    ale syf. nie dość że najgorsza sieć to jeszcze najdroższe telefony... plus to porażka

  • 0

    14. ~getITright  2006-12-29 18:07:31  host: chello087206210054.chello.pl

    no cóż kolejna kompromitacja plusa, zresztą ta firma nie robi ostatnio nic innego poza kompromitowaniem się, chyba trzeba by mieć nierówno pod sufitem żeby podpisać umowę z firmą która po chamsku bez powodu podnosi ceny, zgadzam się z niektórymi przedmówcami że przy plusie nawet orange zaczyna wyglądać nieźle, żałosne... mam nadzieje że sprzedaż im spadnie na pysk, ale pewnie jest to nadzieja płonna, bo Polacy to durny naród, płaci więcej niż inni europejczycy i jeszcze jest zadowolony, a jak ktoś śmier coś skrytykować, to znaczy że to typowy narzekający Polak, bo przecież firma nam robi łaskę że w ogóle cokolwiek ma w ofercie :D

  • 0

    15. ~observator  2006-12-30 09:18:52  host: nat-39.wolomin.net

    Orange to jest dopiero żałość i żenada - najgorsza sieć na polskim rynku. A co do cen telefonów, to ja zawsze z wielkim podziwem patrzę na ludzi, którz biorą telefon z abonamentem. Dużo lepiej wychodzi się negocjując zniżkę i biorąc aktywację bez telefonu a telefon kupując na raty lub za gotówkę, jeśli kogoś stać.

  • 0

    16. ~jookimi  2006-12-31 16:13:36  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    patrzac na to co wszystkie sieci oferowaly w ramach swiatecznych promocji to wyglada na to ze najbardziej postaral sie tak tak

  • 0

    17.  2007-01-02 11:35:35

    też mi się tak wydaje, choć wole abonament.

Dodaj swoją opinię