Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany cen telefonów w świątecznych promocjach Plusa

Zmiany cen telefonów w świątecznych promocjach Plusa

WitekT 30 Listopada 2006 15:45

0 0
Od 1. grudnia Plus zmieni ceny niektórych telefonów w świątecznych promocjach dla klientów indywidualnych.

W promocji Czasopodwajacz i Godziny na święta obniżono ceny m.in. LG KG220 i SonyEricssona K750i.

W promocji Po 2 minutach za darmo obniżono cenę SonyEricssona K750i (o 100 zł), zaś podwyższono Motoroli RAZR V3 (o 40 zł).

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2006-11-30 15:56:24

    v3 za dobrze schodzi? :-P co do k750i to wydaje mi sie, ze to wciaz bardzo fajny telefonik! :-) szkoda tylko, ze w G25 i G45 dali tak zaporowe ceny (699 i 599 zl)! przeciez teraz mozna go kupic w electro world za 720 zl, rozlozone na 10 nieoprocentowanych rat! :-O ale niektorzy zapewne kupia go w plusie, z simlokiem - oczywiscie szanujemy ich :-P

  • 0

    2. ~PLANET  2006-11-30 16:09:50  host: gprs10.orange.pl

    nieoprocentowanych czy nieoprocentowanych + ubezpieczenie kredytu (zapewne jak to zwykle bywa 5-10 % wartosci) ? :D

  • 0

    3.  2006-11-30 17:12:38

    *** PLANET - w gazetce pisali, ze tylko 10x72.. jak cos, to sobie wygooglaj :-P

  • 0

    4.  2006-11-30 17:20:21

    a co bylo obok gwiazdki?

  • 0

    5.  2006-11-30 17:24:27

    *** RobertX - druga gwiazdka? maly woz? a moze wielki woz? nie wiem - nie znam sie na tym :-P

  • 0

    6.  2006-11-30 18:24:17

    A co w biznesie u Plusa?

  • 0

    7. ~Adam  2006-11-30 18:42:41  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    za to w erze przy 2 ofertach V3 kosztuje tylko złotówkę-chyba im cienko schodził :)

  • 0

    8.  2006-11-30 18:57:38

    Q! a to wazne co bylo przy gwiazdce tak jak pisal PLANET a potem caly swiat najgorszy ze niekiedy komornik na dom wchodzi - jak sie nie czyta gwiazdek i regulaminow. mnie ciagle dziwi ze mimo takiego rozglosu i haosu robionego zeby uwazac przy podpisywania kredytow zawsze sa ludzie co nie czytaja a potem pretensje do wsieho

  • 0

    9. ~przemo  2006-11-30 19:04:57  host: rt-ilan.welnowiec.net

    Plus oczywiście zapomina o biznesie. A przydałoby się obniżenie ceny 6233 :(

  • 0

    10. ~issa  2006-11-30 19:54:54  host: azm94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***kosaz - też widziałem tą gazetkę. Prosze bardzo , oto wersja elektroniczna , sam oceń co jest tam nie tak. k750 i nie tylko są pod koniec , strona 9 bodajże - http://www.electroworld.pl/_gAllery/32/01/3201/11-20_WEEK48_comp .pdf

  • 0

    11. ~issa  2006-11-30 19:57:35  host: azm94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gwiazdka czy brak gwiazdki nie zmienia w każdym razie faktu , że w taryfie Godziny 75 k750i jest za 199zł brutto , a w taryfie BiznesKlasa 50 jest za 23zł brutto. Co usprawiedliwia taką dramatyczna dysproporcję w cenie tego samego telefonu?

  • 0

    12. ~issa  2006-11-30 20:00:08  host: azm94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Godziny 55 oczywiście.

  • 0

    13. ~PLANET  2006-12-01 00:34:59  host: gprs9.orange.pl

    Q!: jak znam zycie, 10 x 72 + 10 % wartosci przedmiotu na (obowiazkowe) ubezpieczenie kredytu... czasami mniej (4-5)... pytajcie sie w BANKU ktory oferuje ten kredyt (zwykle jest w sklepie przedstawiciel) czy jest ubezpieczenie kredytu, jakie sa finalne koszty i czy da sie zrezygnowac z ubezpieczenia kredytu (czasami sie da, BARDZO rzadko - wtedy RZECZYWISCIE jest oprocentowanie kredytu 0 %, zwykle tylko na 10 miesiecy, nie dluzej)... a w gazetkach nie maja obowiazku pisac, ze to nie jest 100 % kosztow, bo to koszty zewnetrzne kredytu, ktore czesto nie sa traktowane jako cena przedmiotu (ha!). powodzenia! :)

  • 0

    14. ~PLANET  2006-12-01 00:43:53  host: gprs9.orange.pl

    troche zle napisalem... 72 x 10, czyli podstawowa wartosc przedmiotu = 720. 720 x 1,1 (+10 % na ubezpieczenie kredytu przewaznie) / 10 (bo 10 rat) = rzeczywista REALNA rata. czyli nie bedzie sie placic 72, tylko 79,2. roznica niby mala, ale istotna przy wiekszych kwotach (ktos z obecnych bral kiedys laptopa na raty (na firme dodatkowo, polecam) ? :D)

  • 0

    15.  2006-12-01 01:47:45

    A jeśli ktoś chce za gotówkę to jest za 720zł ?

  • 0

    16. ~venro  2006-12-01 02:34:58  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    To k750i byl drozej niz 199zl w godziny55? Ciagle sie nie oplaca :/

  • 0

    17. ~Gal  2006-12-01 09:27:28  host: 80.50.40.250

    PLANET, o czym Ty piszesz. Przeciez teraz wszedzie sa raty 0% bez dodatkowych oplat. Po prostu "cena" raty jest wliczona w produkt, dlatego gdy placisz gotowka mozna zejsc w dol.

  • 0

    18.  2006-12-01 13:50:54

    jeśli chodzi o Świąteczne promocje, to najlepsze wydają się propozycje Ery w ich Świątecznej Okazji.Lepsze telefony w korzystniejszych cenach.

  • 0

    19. ~JAro  2006-12-02 00:27:06  host: 81.210.107.54

    Neo podaj przykład ... bo mam zamiar zakupić k750i w plusie może masz lepszą propozycje za tel. za ok. 200zł abonament ok. 50zł? PROPOZYCJE?

Dodaj swoją opinię