Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany cen telefonów w Play

Zmiany cen telefonów w Play

sirmark 30 Maja 2008 12:51

0 0

Od 30. maja w Play obowiązują nowe cenniki telefonów. Wprowadzono podwyżki i obnizki.



W taryfach abonamentowych podwyższono ceny telefonów Nokia E51 oraz Nokia N73.
Ceny obniżono telefonom Samsung SGH-i550wi Samsung SGH-U900 Soul, a w Mixie oraz Playfonie także modelom Nokia 6500 classic oraz Nokia 6500 slide.


Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Playfon.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~magda  2008-05-30 14:43:19  host: cerber.gddp.lublin.pl

    itak tego pewnie nie wydzwonisz. ja tam wolę play, orange jakos mnie zniechęciło

  • 0

    15.  2008-05-30 15:01:18

    ~tux - a jak ja dzwonię intensywniej w wieczory i weekendy nie do Orange a do innej sieci, to po ile?

  • 0

    16. ~Wilgas  2008-05-30 15:31:17  host: nat-tar.aster.pl

    Niestety i tak nic nie wybiore ponieważ ja ostatnio poluje na SE W380i.Jestem pod wielkim urokiem tego telefonu.Szczególnie podoba mi sie funkcja Track ID.Mam nadzieje ze doczekam się go w jakiejs ofercie.

  • 0

    17. ~kwistas  2008-05-30 16:07:06  host: w3cache.wignet.pl

    Normalka tak się robi jak hipermarketach obniża się ceny towarów tzw. "Promocje" ale po jakimś czasie i tak wychodzą na swoje. Widzę że przekonaliście się do oferty Orange "co za numer" ja też korzystam z tej oferty (30zł) i nie narzekam mając sporo osób w tej samej sieci oferta jest bezkonkurencyjna.

  • 0

    18. ~~  2008-05-30 16:38:53  host: klienci-net.pai.net.pl

    i tak tych bardziej atrakcyjnych brak w salonach

  • 0

    19. ~GIGI  2008-05-30 16:53:11  host: 195.117.208.112

    ~Wilgas 2008-05-30 15:31 nat-tar.aster.pl W orang-u-tanie jest w380, nie najgorsza cena, mozna na raty rozbic opłatę lub za ba-zyliszka kupić w wyższej ofercie. # ~magda 2008-05-30 14:43 cerber.gddp.lublin.pl jak nie wydzwoni to przechodzi na nastepny miesiac, na w pluju pryepadanko.

  • 0

    20. ~Poland1st2fight  2008-05-30 17:29:28  host: h-b209-225.resetnet.pl

    a ja wczoraj wyszedłem o 20:52, a więc 8 minut przed zamknięciem salonu z nową E51 za złotóweczkę, dziękuję.

  • 0

    21. ~~Poland1st2fight  2008-05-30 17:36:29  host: ip-89.171.28.2.crowley.pl

    byłeś w kominiarcę ?

  • 0

    22. ~Cariel  2008-05-30 18:25:34  host: chello087206034180.chello.pl

    A ja przed wczoraj kupiłem e51 za 1 w abonamencie za 40 zł, haha fart :)

  • 0

    23. ~LOL  2008-05-30 19:06:39  host: bem86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kurcze zjawił się desant z orange :)

  • 0

    24. ~  2008-05-30 22:51:14  host: public-gprs21256.centertel.pl

    Trzeba nie znać podstaw matematyki by kupować telefon od operatora. Trza brać np: co za numer w Orange i cieszyć się stawką 30 groszy za minutę do wszystkich, 10 groszy smsa i 20 za mmsa. Jeżeli doliczymy do tego darmowe weekendy i wieczory to stawka maleje jeszcze bardziej. Ludzie, liczcie! Apeluję do Was ;-)

  • 0

    25.  2008-05-31 02:03:05

    Jaki desant z Orange? Fakty. A Twoje pytanie wlo jest jak to niekiedy bywa - demagogiczne. Znasz mój profil dzwonienia (kiedyś o tym pisałem). Do Orange i na stacjonarne mam Orange, do Plusa mam mixplusa, do Ery mam Tak Taka a oficjalnie mój podstawowy numer telefonu (znany wszystkim) jest w Play. Że drogo? Nigdy w życiu!!! W sumie z 30 godzin gadania w miesiącu nie kosztuje mnie więcej niż 90 złotych. Dwa telefony, dwa dual simy i same oszczędności.

  • 0

    26.  2008-05-31 09:41:03

    *piokuk: w domu też masz jeden TV do kablówki, LCD do komputera i jeszcze jeden wielki TV do DVD?

  • 0

    27. ~fifek  2008-05-31 10:25:24  host: ip-94-42-30-60.multimo.gtsenergis.pl

    play raz na dwa miesiace zmienia ceny sluchawek? oszaleliscie? pracuje tam, co 3-4 dni zmieniaja sie ceny, stare trzeba cenniki wyrzucac i drukowac nowe. tyle papieru, co zuzywamy, to 3 konkurenci majacy swoje punkty sprzedazy obok, nie zuzywaja lacznie! play to porazka!

  • 0

    28.  2008-05-31 10:39:23

    Nie. Nie mam. Ale jako że dzwonię bardzo dużo takie rozwiązanie mi się opłaca. Dlatego jestem gorącym przeciwnikiem (w przeciwieństwie do innych) jednej, płaskiej stawki do wszystkich sieci.

  • 0

    29. ~Cariel  2008-05-31 12:07:21  host: chello087206034180.chello.pl

    Ja kupywałem telefon głównie dla wifi :) mało korzystam z rozmów w komórce. Wiec mi cennik w ogóle nie przeszkadza. A zawsze moge przejśc na abonament dla firm płacąc 61 zł i mieć 175 minut, które i tak nie wykorzystam. Mnie osobiście dziwi takie parcie na sieci i rynek telekomunikacyjny tu pare minut dadzą tam,i co ? mam za każdym razem zmieniać z rodzina i znajomymi operatora dla pakietów. Dla mnie w ogóle telefon jest do rozmów a nie godzinnych konferencji do tego mam internet a w nim VoIP :) no i teraz e51 z możliwością rozmow za free po hotspotach.

  • 0

    30.  2008-06-01 00:25:50

    Cariel: Samochód to ja kupiłem do jeżdżeniaa nie do ciągłego mycia. Telefon to mam do dzwonienia a wifi to w laptopie:)

  • 0

    31. ~Cariel  2008-06-01 09:53:28  host: chello087206034180.chello.pl

    Twoje zdanie każdy z nas ma inny pogląd na komunikacje. To normalne w swojej ja w swojej działalności gospodarczej wykorzystuje inne instrumęty , te ktore mi odpowiadają. Moim zdaniem wszelkie usługi typu free czy gpl są duzo lepsze. Ze spokojem czekam na tele oferte GG czy Tlen.pl ( Tlenofon ) bardziej to mnie interesuje chodź na pewno nie bedzie to tanie. o2 spokojnie obserwuje rozwój wifi i hotspotów oraz planów GG. A i oferte na pewno skieruje do osób mojego pokroju. Ciekawe jaki wtedy bedzie bum na nich usługi. Czas pokarze wedle spokojnych prognoz koniec listopada :)wszystkie karty powinny obie firmy odsłonić.

  • 0

    32. ~Cariel  2008-06-01 09:54:50  host: chello087206034180.chello.pl

    ale zakręciłem to z nie wyspania / przepraszam administracje że jeden komentarz pod drugim

  • 0

    33.  2008-06-01 20:37:10

    #Cariel wifi i VoIP to koniec gsm ;)

Dodaj swoją opinię