Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany cen i nowości w Play

Zmiany cen i nowości w Play

msnet 8 Marca 2018 12:11

5 3

play logo

Play zmienia ceny dziesięciu smartfonów i jednego odnowionego klasyka. Są też dwie nowości w Play Internet PRO.

8 marca Play wprowadza zmiany w cenniku urządzeń. Dotyczą one łącznie 11 modeli, wśród których znajdują się:
Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń sieci Play

huawei net box

Także od 8 marca zestaw Huawei Net Box będzie dostępny w ofertach Stan Nielimitowany Dom Wi-Fi oraz Formuła Perfect BOX dla Firm. Fioletowa sieć uruchamia też nowe promocje:




  • Grupa Stan Nielimitowany Dom WiFi z NET BOX,
  • VIP Grupa Stan Nielimitowany Dom WiFi z NET BOX,
  • Internet Dom WiFi z NET BOX 24 m-ce,
  • Play Internet Domowy z NET BOX,
  • Play Internet Domowy z NET BOX dla Abonentów,
  • Play Internet Domowy VIP z NET BOX,
  • Play Internet VIP Bez limitu GB II,

Wyłączona zostanie za to promocja Play Internet Domowy z NET BOX 69,99 zł.

Szczegóły nowych promocji będzie można znaleźć na stronie www.play.pl.

play zestaw acer

W ofercie Play Internet PRO pojawiły się dwa nowe zestawy: laptop Acer Aspire 5 + router E5573C oraz laptop Acer Aspire 5 + E5573C + torba + mysz (w ofercie na życzenie). Ceny każdego z zestawów są następujące:

  • 299 zł na start w Play Internet PRO 119,99 zł (24 raty),
  • 199 zł na start w Play Internet PRO 99,99 zł (36 rat).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | huawei net box

w sumie: 18
  • 0

    1. ~Dario  2018-03-08 12:24:14  host: user-94-254-136-87.play-internet.pl

    Na stronie nic takiego nie widać....

  • 0

    2.  2018-03-08 12:27:11

    Czy nadal VIP, PRO, Bez limitu to 100 GB ?

  • 0

    3. ~Dario  2018-03-08 12:28:43  host: user-94-254-136-87.play-internet.pl

    Właśnie mi tez się nie wyświetla te magiczne 100 GB

  • 0

    4.  2018-03-08 12:37:20

    @1, Dario - w końcu się pojawi. Poprawiłem jednak zdanie na czas przyszły. Dzięki za uwagę.

  • 0

    5.  2018-03-08 12:39:46

    Czyli sprzęty drożeją, bo użyto zwrotu "zmiana cen", a nie "obniżka"?

  • 0

    6. ~Dario  2018-03-08 12:42:43  host: 188.146.108.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @msnet- Nic sie nie dzieje....tylko chciałem zweryfikować oferte ale nie mogłem jej znalezc....... Czy jednak wprowadzono no limit no lejek..? Bo wiem ze w 1 kwartale coś miało być kombinowane.. ;-)

  • 0

    7.  2018-03-08 12:52:19

    @6, Dario - czasem mamy informacje przed komunikacją oferty na stronie; spokojna głowa, to pewne info.

  • 0

    8. ~krzysp  2018-03-08 13:06:55  host: user-94-254-225-145.play-internet.pl

    Stan Nielimitowany Dom Wi-Fi a po 100 GB lejek i o streamingu video można zapomnieć. Żenada. Teraz do domu to tylko T-Mobile. Prawdziwy no-limit a 60 MBit/s wystarczy do komfortowego korzystania z sieci :)

  • -1

    9.  2018-03-08 13:19:23

    Czy w końcuu zaoferują coś, co mogłoby mnie zainteresować??? Zmiana cen = wzrost???

  • 0

    10.  2018-03-08 13:22:27

    Huawei NET BOX LTE cat 4. Mamy rok 2013?

  • 0

    11. ~O  2018-03-08 13:35:25  host: public-gprs390099.centertel.pl

    10 po co w play lepszy sprzęt skoro ich sieć ledwo żyje popołudniu i w weekend?

  • 0

    12. ~/d...a  2018-03-08 13:50:48  host: a24-06-09.opera-mini.net

    @11 bardzo dobrze że o tym wspomniałeś. Jak wracam po pracy do domu, to speed mi spada do 10 Mb/s a wszyscy moi sąsiedzi i znajomi korzystają tylko z Play. W pracy mam 60 Mb/s

  • 0

    13. ~Adam  2018-03-08 14:32:09  host: user-94-254-130-107.play-internet.pl

    @12. Jaskiniowcu używasz jeszcze opery mini? Pewnie jedziesz na lejku 32kb/s. Jakbyś miał 10Mb/s nie używałbyś opery mini w 2018r.

  • 0

    14.  2018-03-08 14:37:45

    13 - najciekawsze w tym wszystkim jest - co Ciebie to obchodzi co On ma?

  • 0

    15. ~Siedem Nieszczęść i podatki  2018-03-08 14:42:34  host: a04-10-02.opera-mini.net

    13). Ludzie, co wy z tą Operą? Nie chodzi tu o prędkości.

  • 0

    16. ~/d...a  2018-03-08 14:58:03  host: a29-02-09.opera-mini.net

    @13. Ja opisałem jakie mam warunki odbioru - nikomu nie ubliżałem. Doskonale to wyjaśnił @14 !!! Ale jeżeli już zacząłeś o nick'u to miej pretensje do twoich "rodziców", że masz Adam

  • 0

    17. ~Dario  2018-03-08 15:08:09  host: 188.146.108.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nadal oferty brak...Nie wspomne o regulaminach itd....

  • 0

    18. ~Igor  2018-03-09 10:37:47  host: 71.188.142.83.hornet.pl

    Ja dalej podtrzymuję to samo zdanie- nie opłaca się zupełnie tych ofert z telefonami brać i nie trzeba do tego skomplikowanych analiz tylko trzeba siąść z kalkulatorem i przeliczyć całościowy koszt na dwa lata, kiedy taki sam telefon kupimy niezależnie i weźmiemy samą ofertę- zawsze wyjdzie taniej. Więc ja doładowanie mam za 29 zł w Virgin Mobile, Mate 10 kupiłem sam i jestem z takiego rozwiązania zadowolony

Dodaj swoją opinię