Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiana regulaminów pakietów w TakTaku

Zmiana regulaminów pakietów w TakTaku

WitekT 21 Lutego 2008 13:13

0 0
Od 21. lutego zmienia się regulamin usługi pakietów minut i SMS-ów w TakTaku. Zmiana dla jednych może być znacząca, a dla innych mniej.

Od dziś klient będzie mógł zakupić maksymalnie 10 pakietów w ciągu 30 dni. Dotyczy to zarówno najnowszego Pakietu 30 minut lub 120 SMS-ów za 6 zł, jak i obecnego od kilku lat w ofercie Pakietu 25 minut lub 100 SMS-ów za 7,32 zł. Pozostałe warunku ofert nie ulegają zmianie.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet 30 minut / 120 SMS-ów.
Zobacz: regulamin promocji Pakiet 25 minut / 100 SMS-ów.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24.  2008-02-21 17:28:46

    To porównanie rzeczy jest mocno... nie teges. Założyli niesamowicie nierealne profile użytkowników - kto dzwoni TYLKO do innych sieci albo TYLKO w sieci? A gdzie jakiś bardziej realny profil z ustalonym miksem połaczeń w koszyku?

  • 0

    25.  2008-02-21 18:36:16

    WitekT - ano są tacy ;-) Np. mój kolehga, zdeklarowany użytkownik TT - wysłałęm mu starter Simplusa i... Dzwoni wyłącznie w sieci, do mnie szczególnie i tych co mu z Ery do Plusa pouciekali. Dzisiaj nawet zadał mi pytanie, co ma robić z tymi setkami minut ;-) Mówię - dzwoń - ja odbieram telefony, rozmawiam ile mój rozmówca, szczególnie znajomy czy przyjaciel sobie życzy. Stwierdził (nie wprost - nie wypada jako zdeklarowany taktakoweic), ze w sieci to znacznie lepsza oferta iż TT ;-)

  • 0

    26.  2008-02-21 18:41:30

    wlo: a ile takich userów jest w całej masie? :) Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że tylo mniej niż 1/4 userów prepaid kupuje pakiety? :)

  • 0

    27.  2008-02-21 18:46:56

    Mimo tego ograniczenia jest to bardzo korzystna oferta, gdyż nawet jak ktoś kupi 10 pakietów za 6 zł i 10 za 7,32 zł to ma w sumie 550 min. Cena za min w pakiecie za 6 zł tj. 20 gr. A w pakiecie za 7,32 zł tj. 29 gr.

  • 0

    28. ~konrad  2008-02-21 18:47:35  host: cpc4-nott9-0-0-cust743.nott.cable.ntl.com

    Witek daj spokój, dyskusja z Wlo na temat oferty Plusa i tak nie ma sensu. Wiadomo już od lat, że Plus jest ABSOLUTNIE idealny dla Wlo i wszystkich których zna. Wódz powiedział Howgh.. ;-)))

  • 0

    29.  2008-02-21 18:48:10

    Tak-tak kiedyś był najlepszym prepaidem, ale wszystko co wprowadzają zamiast polepszać ofertę, to ją pogarsza. Z moich znajomych już prawie wszystkich namówiłam na playa i są zadowoleni, zostały mi tylko 2 osoby do dzwonienia w erze a na koncie z podwójnych doładowań 1100 zł i ponad 5000 erajednostek jeszcze z pakietow po 50 zł. Dobrze, że jeszcze na stacjonarne można dzwonić, bo bym nigdy tego nie wygadała.

  • 0

    30.  2008-02-21 18:51:24

    dla mnie opcja jest ok, 20gr za minute i 5gr za smsa to nie jest super wygorowana cena, zreszta sam tez mam tt:P i to jest tylko jedna opcja z wielu w tt, np jest happy gdzie jest 59gr do wszystkich:) takze tt nie jest takie najgorsze kazdy patrzy pod swoim kontem, mi sie podoba i mam sentyment do tej marki:)

  • 0

    31. ~yogi  2008-02-21 19:21:08  host: aasf253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten artykuł w rzepie to chyba ktoś potłuczony pisał, tam mnóstwo nieścisłości jest. A zmiana w TT dla większości nie będzie istotna...

  • 0

    32.  2008-02-21 20:53:07

    WitekT - niewielu... Ale tak jak tuta, na Telepolis i innych seriwsach, ludzie mówią, że 15 czy 20 zł miesięcznie na utrzymanie pre-paida to bzdura, tak samo jak przeciętnie 40 minut w pre-paidzie ;-) Tak - dla całej masy to nie ma znaczenia. Ale co nas cała masa obchodzi? Przecież nie kupie telefonu wg przeciętnego koszyka - wówczas musiałbym kupić TT z rocznym utrzymaniem za 170 zł bodaj i w efekcie bym kilkakrotnie przepłacał.

  • 0

    33. ~jojo  2008-02-21 21:24:39  host: efb93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak najeżdżacie na Erę... Po wprowadzeniu "Pakietu 30 minut / 120 SMS-ów" narzekali niektórzy, że zżera najpierw z tego pakietu, pomimo aktywowanego "Pakietu SMS-y i MMS-y za grosze". Teraz (co zauważyła tylko jedna osoba) - Era wysłuchała użytkowników i poprawiła warunki "Pakietu 30 minut / 120 SMS-ów"... Co faktycznie w tej ostatniej zmianie Regulaminu jest najbardziej istotne dla przeciętnego użytkownika. X (16) - oczywiście, że w Erze (przynajmniej w TT) pod pewnymi względami "MOŻESZ WIĘCEJ". Wciąż można aktywować więcej niż jeden pakiet jednocześnie, a pakiety i terminy ważności się sumują (pomimo tego, że teoretycznie pakiet przepada po miesiącu, to jednak Era dała możliwość jego przedłużenia). Nie znajdziesz tego w najnowszej ofercie Simplusa, czy NOG, POP czy Play Karcie - tam nie ma JEDNOCZESNEGO sumowania i nieprzepadania pakietów (przynajmniej niektórych). :-)

  • 0

    34.  2008-02-21 21:49:27

    to prawda, to jest bardzo duzy plus dla tt np w popie nie mozna polaczyc uslugi sms za grosz z trzy po trzy, tutaj jest pelnia wyboru

  • 0

    35. ~spat  2008-02-21 22:21:38  host: atm.ssnet.pl

    TT nie jest zły na tle innych pre-paidów, mimo coraz gorszej oferty. Przeniosłem się miesiąc temu do Sim+, ale kto wie czy nie wrócę do TT jak polepsza zasięg w miejscu gdzie pracuję.

  • 0

    36. ~froger  2008-02-22 09:46:27  host: adee247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przynajmniej kilka osób postarało się najpierw zapoznac z ofertą,a potem komentowac. na pewno dużym plusem jest zmiana systemu naliczania smsów (wysłuchanie głosu klientów,co rzadko się zdarza)a i obniżenie ilości pakietów jest ciagle najlepszą tego typu ofertą,co poddaję pod rozwagę urzędowym marudom :)

  • 0

    37. ~  2008-02-22 14:23:18  host: nat-tar.aster.pl

    jak tak sie dzieje w TT to ja uciekam do simplusa.W końcu jak pisze Rzeczpospolita to najlepszy pre-paid na rynku wiec nie ma na co czekać.w simplusie z tego co czytam zadnych takich numerów nie ma.

  • 0

    38. ~  2008-02-22 14:41:18  host: egt217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    37 - masz rację. W Simplusie są "inne" numery.

  • 0

    39. ~aron  2008-02-23 15:49:52  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    generalnie po zmianie oferta TT jest bardziej przejrzysta i uproszczona. duzy plus za toze caly czas mozna aktywować wiecej niz jeden pakiet jednoczesnie

  • 0

    40. ~azerus  2008-02-26 20:25:45  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    mi sie podobaja zmiany i wychodza erze na dobre przynajmniej i napewno maja coraz wiecej zwolennikow a pozatym pracuja w dalszym ciagu nad zasiegami co jest sprawa piorytetową

  • 0

    41. ~neo  2008-03-02 16:48:21  host: eni105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Takie rzeczy to tylko w Erze :) Pakiet za 6 zł jest tylko do Ery i stacjonarnych a pakiet za 7,32 zł również do Heyah!

  • 0

    42. ~eryk  2008-03-14 08:08:20  host: eol162.internetdsl.tpnet.pl

    no właśnie jak jest z tymi pakietami za 6zł i 7,32zł. mogę oba mieć aktywne? i wtedy dzwonie do ery i na stacjonarki z tego za 6zł a do heyah z tego za 7,32zł czy inaczej to jest rozwiązane?

  • 0

    43. ~?????  2008-10-13 19:14:08  host: aczr67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy pakiet 600smsow jest tylko do ery?? bo jak tak to lipa. prosze o szybka odp

Dodaj swoją opinię