Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiana na stanowisku dyrektora marketingu Nokia Poland

Zmiana na stanowisku dyrektora marketingu Nokia Poland

WitekT 13 Sierpnia 2004 12:28

0 0

1 sierpnia 2004 roku stanowisko dyrektora marketingu w polskim oddziale Nokia objęła Hanna Viita. Przed przybyciem do Polski pracowała w siedzibie głównej Nokia w Espoo w Finlandii.

dyrektor nokia Przyjazd do Polski to doskonała okazja do poznania naszej organizacji sprzedaży i wymiany doświadczeń pomiędzy regionalnymi i lokalnymi biurami Nokia. Działalność marketingowa Nokia na wszystkich rynkach opiera się na inspiracji, innowacjach i interaktywności. Cieszę się, że będę pracować z polskim zespołem i dalej rozwijać jego osiągnięcia marketingowe na polskim rynku. Nadal będziemy dążyć do podniesienia sprawności marketingowej i poziomu satysfakcji klienta, wykorzystując w tym celu odpowiednią ofertę handlową. - powiedziała dyrektor Viita.
Hanna Viita pracuje w Nokia od maja 1999 roku i zajmowała różne stanowiska w dziale marketingu. Ostatnio kierowała zespołami zajmującymi się strategią marki i zintegrowanymi kampaniami marketingowymi, imprezami, strategią sponsoringu i działaniami w Internecie.

Do jej obowiązków w Nokia należały prace związane ze snowboardowym pucharem świata FIS, imprezami dla młodzieży, specjalistycznymi imprezami branżowymi i tworzeniem paneuropejskich planów działań medialnych. Jej zadaniem było także wprowadzenie na rynek interaktywnej gry multimedialnej Nokia Game, w której uczestniczył milion graczy z całego rynku europejskiego. W roku 2002 na Festiwalu Reklamy w Cannes Nokia Game zdobyła nagrodę Golden Lion Award.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~kaszpir  2004-08-13 14:20:00  host: cnu81.neoplus.adsl.tpnet.pl

  A gdzie zdjecie pani dyrektor? Moze jakas ladna :-)

 • 0

  2. ~JT  2004-08-14 00:18:00  host: ip-213-17-228-241.netia.com.pl

  Eeeee, nie przesadzałbym ;-)
  http://images.google.pl/images?q=Hanna+Viita&ie=UTF-8&hl=pl&btnG=Szukaj+z+Google

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet