Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiana cennika GaduAIR

Zmiana cennika GaduAIR

LuiN 17 Stycznia 2011 19:04

0 0
14. lutego zmieni się cennik usług GaduAIR. Zmiana polegać będzie na usunięciu z cennika informacji o bezpłatnych pakietach internetowych przyznawanych po doładowaniu konta.

Usunięcie pakietów z cennika nie oznacza usunięcia ich z oferty GaduAIR. Bezpłatne pakiety internetowe będą nadal dostępne, w niezmienionej wielkości, w ramach oferty promocyjnej Internet za free.

Zobacz: cennik usług GaduAIR obowiązujący od 14. lutego (plik .pdf; 324 kB).




Źródło tekstu: GaduAIR     

Dodaj do:
w sumie: 68
  • 0

    65. ~  2011-02-06 01:51:04  host: p15-05.opera-mini.net

    Co do skarbonki to trochę miałem już a teraz mając do wybóru 10 za 10 w sklepie albo 30 za 20 to wolałem allegro i jeszcze 50mb dają oraz 30minut na voipa. Smsy taniej niby niż w play są przez miesiąc ale nie używam by nie robić w burdelu.

  • 0

    66. ~jeleń  2011-02-06 02:02:59  host: dmn3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi se podoba , lubie ga to oferta akurat dla mnie

  • 0

    67. ~  2011-02-06 02:14:29  host: p16-03.opera-mini.net

    Przypomniało mi się co do tych reklamacji. Ga sami przecież oddają kasę jak by coś źle działało, sprawdzałem na początku promocji czy 29gr do play działa i nie działało bo przez parę dni mieli problemy. Kasę oddali sami później. I ktoś tu pisał kto używa wybranych numerów że też kiedyś sami zwrócili za błędne naliczanie. Pokaz mi drugiego takiego operatora co sam odda co niesłusznie zabrał.

  • 0

    68. ~  2011-02-06 02:20:32  host: p16-03.opera-mini.net

    W sumie to nie licząc problemów z kodami w play nigdy nie miałem problemów nigdzie. Raz orange mi zabrało parę groszy i nie oddali ale olałem to bo oni zawsze się mylili na moja korzyść. W 2007 miałem ponad rok wychodzących u nich za doładowanie 5zł na przykład.

  • 0

    69. ~idiota  2011-02-06 03:15:58  host: dmn3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ga jest spoko sam używam żeby było tanio do ga 15gr, mam tez orange pop, simplusa, tak taka i abonament w erze zeby mieć taktakaza darmo a do play nie dzwonie znam prrefixy tych naciągaczy, denerwują mnie tylko nieuczciwi znajomi i krewni którzy podstępnie przenoszą numery do play, ale jestem sprytny i zaraz takiego zdrajce wykreslam z notesika , prawie już wszysktie kontakty z notesika wykreśliłem dzięki temu ze niemam już prawie do kogo dzwonić poczyniłem duże oszczedności

  • 0

    71. ~...  2011-02-06 03:59:22  host: 178.182.52.193.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @69 Ja też ma taki notesik. Wszyscy moi znajomi już tam są. Nie dzwonię już do nikogo i pozbyłem się telefonu.

  • 0

    72. ~  2011-02-06 04:05:37  host: p14-09.opera-mini.net

    Piokuk miał kilka lat temu pełno kart sim, każda do innej sieci, wydawal nie pamiętam może 80zł na miesiąc, normalnie gdyby miał tylko play karte by go to wynioslo grube tysiące.

  • 0

    73. ~jeleń  2011-02-06 04:09:45  host: dmn3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    69 przenieś wsystkie numery do ga tam za odbieranie połączeń płacą 19gr od sztuki , ja to robie taki myk ze jak ktoś do mnie dzwoni to po 2 minutach mówie że ledwo słyszę i żeby jeszcze raz sie połaczył , ludzie patrzą już na mnie jak na idiotę że każe im się co 2 minuty rozłaczac ale dzięki temu co miesiąc wyciągam niezłą kasę , nie wiem jeszcze tylko jak ją wyciągnąć z ga

  • 0

    74. ~  2011-02-06 06:29:50  host: z25-02.opera-mini.net

    gaduair to najlepszy prepaid. Niskie ceny i wszystko dziala, czego nie mozna powiedziec o freshu. Wlasnie przeszlem z play do gaduair i jestem zadowolony. Toms, co do cennika, to w play tez nie ma 10gr/min a przeciez mozna jak ktos malo dzwoni taka stawke wyciagnac. Cennik podaje stawki podstawowe a dopiero regulaminy promocji uszczegolawiaja cennik. Wydaje mi sie ze tak jest uczciwiej, wiec nie ma co szukac na siłę dziury w całym. Przy doładowaniach dilera wychodzi taniej niz fresh. No i wazna sprawa, ze na dzien przed koncem jakiejs uslugi np pakiet czy wszechdostepni przysylaja sms z info o tym.

  • 0

    76. ~  2011-02-06 06:52:11  host: z25-02.opera-mini.net

    mam ubaw jak czytam tutaj wypociny niektorych jak to tanio gdzies tam wychodzi i podaja, ze mozna 6zl/mc zaoszczedzic albo ze gdzies tam wystarczy 5zl na rok doladowac. Nie mowie ze to jes zle ale czy komus udalo sie wydac 5zl w ciagu roku? Dla wiekszosci nie ma to znaczenia.

  • 0

    77. ~...  2011-02-06 07:04:51  host: 188.146.142.122.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @76 Bardzo zabawne. Szczególnie jak się popatrzy na zarobki w tym kraju. Zarobki które uniemożliwiają całej rzeszy ludzi posiadanie własnego szałasu. Prawie cała reszta musi brać 30 letnie kredyty na wspomniany szałas. Uśmiałem się z rana co niemiara.

  • 0

    81. ~  2011-02-06 07:35:49  host: z25-02.opera-mini.net

    79, jak ktos korzysta z kilku numerow to moze tak. Tylko to zaczyna byc meczące, bo nosic 2telefony nie jest wygodne. Znajomi tez zaczynaja glupiec i nie wiedzą, na ktory maja w koncu dzwonic. Sam mam kilka numerow ale widze, ze jeden operator spelnia moje oczekiwania wiec zostame na razie przy nim. Pozostale srebrne numery przezuce zeby lezakowaly i poprawily statystyki mnp play

  • 0

    83.  2011-02-06 08:48:29

    @74 - gdzie na stronie GA jest info o stawce 29 gr do Play? W PF są wszystkie regulaminy do każdego pakietu. To zasadnicza różnica. Skąd nowy klient ma wiedzieć o płaskiej stawce, skoro nie ma tam żadnego info? Dla bałaganiarstwa nie ma pobłażania.Skoro wszystko opiera się o regulaminy, to mają one być dostępne dla WSZYSTKICH promocji i usług. Bez łaski, zresztą.

  • 0

    84. ~  2011-02-06 08:57:43  host: p14-10.opera-mini.net

    Nie żartuj że mam ci linka robić. Otworz regulaminy na dole i tam masz cenniki i regulaminy promocji. Wszystkie strony operatorów od zawsze są dnem ze rzygać się chce. Wyjątek to orange zawsze było. Zawsze aż miło było popatrzec na ich www. Strony operatorów jak dla mnie są chore jak bok play.

  • 0

    85. ~  2011-02-06 08:59:14  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    toms; http://www.gaduair.pl/regulaminy/ Jak czegoś nadal nie wiesz, to pytaj, służę pomocą.

  • 0

    86. ~  2011-02-06 09:02:09  host: p14-10.opera-mini.net

    Dawno nie byłem na orange chyba nadal w przejrzystości deklasują WSZYSTKICH. Play to też burdel. Miałem kiedyś play karte a te mendy to ukrywali i tylko wyświetlali taryfe nowy play na karte.

  • 0

    87. ~  2011-02-06 09:02:24  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    toms; proszę nie stawiaj jako przykładu/wzorca PF, bo te dwa pojęcia nijak nie pasują koło siebie ;)

  • 0

    88. ~  2011-02-06 09:08:07  host: p14-10.opera-mini.net

    Wejdz toms na stronę plusa, tam dopiero jest cyrk, nic nie rozumiem o co tam chodzi, z taryfami itd wiem tylko że mają drogo i to bardzo bardzo

  • 0

    89. ~  2011-02-06 09:22:49  host: p20-03.opera-mini.net

    Z ciekawości wszedłem na stronę play i przypomina mi plusa. Najlepsze promocje poukrywane, z okienka na okienko wyganiają, stare zwyczaje obowiązują. Tragedia. Do pięt to nie sięga gaduair, który ma bez wątpienia niedociągniecia.

  • 0

    90.  2011-02-06 11:06:50

    Mea Culpa - rzeczywiście są. Idę posypać głowę popiołem.

Dodaj swoją opinię