Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiana cen telefonów w Play

Zmiana cen telefonów w Play

sirmark 11 Czerwca 2014 20:38

4 9

Od 12. czerwca Play wprowadza zmiany w cennikach urządzeń. Obniżone zostanę ceny kilkudziesięciu modeli.



samsung galaxy s5 sony xperia m2 htc one m8 lg g2 mini


Wśród promocyjnych urządzeń są między innymi: Samsung Galaxy S5 z opaską Gear Fit, Sony Xperia M2, HTC One M8, LG G2 mini, HTC Desire 500, Motorola Moto G, Nokia Lumia 520, Sony Xperia M.


htc desire 500 motorola moto g nokia lumia 520 sony xperia m


Zobacz: zmiana cen telefonów w Play


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 46
  • 0

    27. ~close  2014-06-12 09:30:23  host: proxy0.netia.pl

    A Xbox360 będzie?

  • 0

    28. ~tgajek  2014-06-12 09:45:28  host: n06-05-05.opera-mini.net

    wszystko zależy kto jakiego telefon potrzebuje. jedni potrzebują do zwolnienia innym Z2 mało... . ofert jest dużo i można coś sensownego wybrać.

  • 0

    29. ~saa  2014-06-12 09:52:44  host: 185.10.26.111

    Najprostrzy przykład że branie telefonu u operatora opłaca się bardzo: przykład firma Play. Ktoś chce ofertę formuła europa. Opcja bez telefonu kosztuje 80zł a z telefonem 100zł. Różnica 20zł, do tego bierzemy S3 za 1zł i wychodzi koszt telefony 24*20+1= 481zł. Kup mi w rtv za tyle s3 ;) Dodatkowo teraz na ten abonament można dostać 20zł rabatu (wiosenne promocje) i mamy abonament za 80zł z telefonem w cenie abonamentu bez telefonu :)

  • 0

    30. ~do 29  2014-06-12 10:51:55  host: user-94-254-138-232.play-internet.pl

    29 - z vat ta taryfa to 105 pln, do tego bez GB danych. Powiedz ile kosztuje S4 i S5 . Telefon w play prawie tyle samo co na allegro a do tego jestes udupiony z abo na 2 lata. Bardzo zadko kiedy u opów opłaca sie wziac telefon z abo

  • 0

    31. ~zyzy  2014-06-12 11:11:56  host: host-22-250.internetunion.pl

    Czasem sie oplaca, z wlasnego przykladu kilka dni temu przenioslem sie do orange i wziolem Z2 za 1159 z czego 200zl odda mi mBank z mOkazji, a abonament 65zl, nolimit na stacj, komorki, sms, 2gb, 400min w UE i ubezpieczenie ekranu fona. 3 miesiace abo za 0 zloty. W takiej kwocie to gdzie indziej sama sim dostane, a tu mam dotacje od opa na 1000zloty.
    Brend zawsze mozna sciagnac - czy to nie dobra oferta ?

  • 0

    32. ~31  2014-06-12 11:32:16  host: user-94-254-138-232.play-internet.pl

    orange z grupona to jak narazie najlepsza oferta na rynku. Najprawopodobniej sam sie przeniose z play jesli orange znowu zrobi taką akcje. Żona wziela m2 za 1 pln i srednio abo wychodzi 55pln gdzie w smiesznym play za ta oplate by miala sam abo formule europa i to bez 2gb neta i tylko 1000minut na caly okres umowy do eU. Przykro to mówić ale play robi sie drogi

  • 0

    33. ~raiders  2014-06-12 11:38:55  host: 62.180.106.34

    oferta dla firm t-mobile??oferta jump abo 183 zl brutto + iphone 5s 16gb za 387 zl dla przenoszacych numer 3 m po 1 zl . Czyli 183 zl x 21 miesiecy + 3 miesiace po 1 zl + iphone= 4233 zl A osobno gdyby to brac to only sim 21 x 121 brutto + 3 zl + osobno iphone 5s 2949 zl = 5493 zl. Dlatego taki abo zobaczylem bo w tym jest no limit sms/dzwonienie w UE + 3gb neta w UE. Taki zestaw zapewne wezme.

  • 0

    34. ~sas  2014-06-12 12:31:16  host: 185.10.26.111

    29 - kwoty które podałem są z vat, jest to oferta dla klienta indywidualnego. No jakbyś nie patrzał nie kupisz s 3 za niecałe 5 stów i tyle. Z faktami się kłócisz? Proszę bardzo chcesz z s4 już podaje. Abonament bez telefonu europa 79,99, abonament z telefonem 99,99 (zniżka 20zł wiosenna) telefon za 359zł. 359+480= 839 za s4... Kupisz za tyle? W media markt kosztuje 1600. Jak ktoś jest nieogarnięty i nie potrafi szukać promocji albo liczyć to kupi na wolnym rynku :)

  • 0

    35.  2014-06-12 12:41:59

    Czy nikt nie poprawi tego błędu w drugim zdaniu ;)

  • 0

    36.  2014-06-12 15:42:24

    30@ co za człowiek :O
    34@ promocja wiosenna nie łączy się z opcjami z telefonem! a ta bez telefonu jest na 6 miesięcy tylko i wyłącznie

  • -1

    37. ~AQ  2014-06-12 16:11:35  host: 185.10.26.111

    Wiksa są inne promocje wiosenne :) Przyjdź do salonu. Nie wiesz nie wypowiadaj się!

  • -1

    38. ~  2014-06-12 17:51:15  host: n10-03-04.opera-mini.net

    telefony w abonamencie często opłaca się brać,gdyby policzyć różnie między abonamentem a ceną rynkową telefonu to cena telefonu w abonamencie może wyjść taka sama jak rynkowa albo niższa,a wszystko załatwia się jedną umową i jednym rachunkiem w sieci zamiast gonić po całym mieście za telefonem i komplikować życie robiąc podwójne zamieszanie w jednej sprawie jak sim+telefon,a dla wielu ludzi dziś oferowane telefony są bardzo dobre w porównaniu do ofert które były nie tak dawno bo przed dotykowymi telefonami,to dziś naprawdę smartfony są aż za dobre, ludzie telefonu używają do rozmów,sms,a cała reszta to bonus można powiedzieć, a jak jeszcze jest oferta no limit z telefonem za kasę powiedzmy 50 zł to czego chcieć więcej, dawniej hitem było 30 minut za 50 zł,każda kolejna minuta 1,50 zł i Nokia 3310, dziś są o wiele lepsze warunki,kto pamięta tamte czasy ten docenia dzisiejsze oferty

  • 1

    39. ~telekuku  2014-06-12 20:47:50  host: 213.158.217.47.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Powiem krótko: abonamentowym naganiaczom operatorskim mówimy stanowcze NIE !

  • 0

    40. ~  2014-06-12 22:09:45  host: abst161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niektóre oferty z telefonem rzeczywiście są dość atrakcyjne jeśli jest tak jak napisał sas, choć przyznam że nie mogłem na stronie Play znaleźć takiej konfiguracji cenowej, może źle szukałem.

  • 0

    41. ~  2014-06-13 00:28:57  host: n06-10-04.opera-mini.net

    a ja mówię tak każdej dobrej ofercie nieważne czy abonament czy karta,ważne czy korzystne warunki

  • 0

    42. ~hens  2014-06-13 10:13:36  host: 46.238.221.17

    @31
    1000 minut w okresie 6 m-cy jedynie na odbiór połączeń w roamingu, a nie jak napisałeś 1000 minut do U.E.
    W Orange masz co prawda tylko 400 minut, ale łącznie odbiór jak i inicjowane połączeń poza granicami kraju

  • 0

    43. ~zyzy  2014-06-14 02:53:08  host: host-22-250.internetunion.pl

    @42
    Kolego, ale ja wcale nie podałem, że dostaję 1000 minut... Napisałem 400 minut, a 1000 to zł dotacji na Sony Z2 ;-)
    Ale jak już przy temacie to w Orangutanie jest 400min x 24 miesiace = 9600 min wyko/odebra przez całą umowę w roamingu UE, a nie jak w Play 1000 tylko odebranych...
    Pozdr

  • 0

    44.  2014-06-14 08:29:31

    ~telekuku - zupełnie nie rozumiem apelu - może po polsku zamiast po polskiemu bardziej byś hasło sformułował? Osobiście korzystam z abonamentów od zawsze. Dzieci miały prepaidy przez krótkie okresy, chociaż Mały (młodszy, od dłuższego czasu pełnoletni) ma abonament od 2006 r. - 8 lat ;-) To była też ostatnia umowa jaką wziąłem z telefonem, chociaż już wcześniej przedłużenia robiłem bez sprzętu. Pewnie, że w miesiącach kiedy mniej dzownią (czy ogólnie - mniej się dzwoni) abonamentowe oferty nie są korzystne. Jednak tak jak w każdym przypadku - zależy co komu pasuje. Mi pasuje płacić określoną kwotę minimalną za określone zasoby, nawet jeśli jest to kilka złotych (bo nie kilkanaście) niż podobna oferta w prepaid czy u innego operatora - a to dlatego, ze u innego np. darmo w sieci nie oznacza w sieci ;-) No i wydatki telekomunikacyjne nie są jedynymi, co więcej - nie są znaczącymi(!) - w większości budżetów, więc rozdzielanie tej sprawy od innych w budżecie rodziny czy osoby mija się z celem.

  • 0

    45. ~Romeo  2014-06-21 19:52:45  host: user-164-127-252-133.play-internet.pl

    Nie wiem czemu ale jakoś ten play mi w ogole nie siada ani tez nic specjalnego dla siebie w nim nie znalazlem...
    Za to w plusie teraz wychaczyłem w fajnej cenie Xperie L z smart watchem :D

  • 0

    46. ~tata  2014-06-21 20:17:48  host: apn-37-7-112-100.dynamic.gprs.plus.pl

    Z calym szacunkiem ale dzisiejsze propozycje abonamentowe operatorow raczej zniechecaja do brania w umowie telefonu.Oczywiscie ze trafi sie zagubiony klient ale to sa wyjatki na ktore nawet wyszkolony personel w salonach patrzy ze zdzwieniem.

Dodaj swoją opinię