Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiana cen telefonów w Play

Zmiana cen telefonów w Play

sirmark 7 Lutego 2013 12:59

1 4
W Play zmieniły się ceny kilku telefonów i urządzeń.

Zmiana cen dotyczy: HTC Wildfire S, Huawei U8500, LG P700 Swift L7, LG P760 Optimus L9, LG P895 Swift Vu, Motorola GLEAM+, Nokia Asha 203, Nokia C2-02, Nokia Lumia 800, Samsung I9070 Galaxy S Advance, Sony Xperia S, ZTE Light, Telme C135 oraz kamery GoPro HD HERO2 Outdoor Edition.

htc wildfire s huawei u8500 lg p700 swift l7 lg p760 optimus l9

lg p895 swift vu motorola gleam+ nokia asha 203 nokia c2 02

nokia lumia 800 samsung i9070 galaxy s advance sony xperia s zte light

Zobacz: Play - cennik telefonów



Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 17
  • 3

    2. ~margr  2013-02-07 13:11:49  host: adbh180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Play podwyżka za podwyżką. Niedługo już w reklamach Play będzie że 7 na 10 przenoszących to uciekający z P4 ;)

  • 1

    3.  2013-02-07 13:26:23

    Głównie podwyżki.

  • 0

    4.  2013-02-07 13:33:58

    huh... myslalem, ze cos przynajmniej dla rownowagi obnizyli... teraz bez polowania na okazje ciezko bedzie cos wyrwac.

  • 0

    6. ~  2013-02-07 13:55:37  host: user-31-174-62-70.play-internet.pl

    do 5. Sony Xperia S

  • 0

    7.  2013-02-07 14:12:57

    Niestety ceny telefonów rosną. Kto śledzi ten widzi. Zobaczcie chociażby na stronie Orange. Jeszcze wyjdzie, że Play ma tańsze od nich telefony. Chociażby Xperia S czy S S Advance co tutaj mowa.

  • 0

    9. ~pleisik  2013-02-07 14:42:01  host: public9769.cdma.centertel.pl

    Tutaj ===>>> http://www.play.pl/resources/pdf/cenniki/Cennik_Telefonow_w_Ofer cie_FORMULA.pdf jest cennik wszystkich telefonów.

  • 3

    10. ~  2013-02-07 15:28:37  host: 178-37-94-96.adsl.inetia.pl

    ceny rosną bo pakują w telefony co się da a zwykłego telefonu z UMTS i wifi nie uświadczysz jedyny SE elm. reszta dotykowce

  • 0

    11. ~kk  2013-02-07 15:38:01  host: 77-254-60-75.adsl.inetia.pl

    I tak powinno być telefony nie za 1 pln tylko za normalnie pieniądze, a cena usług jak najniższa. Zresztą przy opcji gdzie w ramach sieci się dzwoni free daje pakiety danych i minuty do innych to gdzieś trzeba zarabiać.

  • 0

    12.  2013-02-07 15:48:43

    Operatorzy przyzywczajali klientów do telefonów za 1 zł w czasach gdy były to głównie proste modele do rozmów i wysyłania smsów. Po latach wymagania wzrosły, technologia poszła do przodu i każdy pragnie mieć mniej lub bardziej zaawansowany smartfon najlepiej za 1 zł.

  • 2

    13.  2013-02-07 21:03:58

    @11 Uwielbiam takich jak ty...to powiedz mi op dokłada do telefonu ? Telefon np. w T-mobile LG 7 kosztuje 300zł w R40 za 59zł...jak nie wiesz to przy przedłużeniu mógłbyś tyle zapłacić miesięcznie, po obniżce 45zł. Tyle samo minut bez telefonu to abo 30zł za 250 minut. Czyli za telefon płacisz miesięcznie 15x24 lub 30x24. Od 360zł do 720zł...ale płaciłeś już 300zł za ten telefon. W najgorszym przypadku zapłacisz nawet 720+300zł=1020zł..kiedy ten telefon ze sklepu gsm bez sima jest do kupienia za 700zł, od prywatnej osoby już za 600zł. I teraz skoro sklep sprzedaje za 700, może za 750zł...i zarabia, prowadzi swój biznes i mu się opłaca, a twój biedny operator sprzedaje go za 660zł-1020zł to dopłaca ? Uważasz, że op który ma miliony klientów, na pewno lepsze umowy niż jakiś punkt sprzedaży telefonów dopłaca do tego telefonu ? Przecież połowa jak nie więcej telefonów w cenniku to a) telefony widmo, b) telefony znacznie droższe niż w sklepach (czyli te ze średniej i wyższej półki, szczególnie w 2-4 najniższych abonamentach), znacznie to znaczy, że płacisz abo, a cena telefonu u opa jest taka sama jak w sklepie...czyli ty płacisz więcej niż gdybyś kupił sam. c) reszta......Przeważnie promocja to jakieś wybrane 3-5 telefonów, które np. w Orange są tańsze przez krótki czas, ale nie wmawiaj mi, że ktoś tutaj rozdaje telefony za 1zł...

  • 1

    14. ~...  2013-02-08 09:39:54  host: 77-253-30-197.adsl.inetia.pl

    @pacman ...i tak do niego nie dotrze. On wie lepiej, bo mu pan w sklepie tak powiedział.

  • 0

    15. ~Ki  2013-02-08 12:19:09  host: taurus3.gdynia.asseco.pl

    Play podniósł ceny Iphonów o ponad 300zł !!! Szukałem przez cały tydzień po salonach bo nie mieli i nagle wczoraj się pojawiły ale o 300zł droższe, oczywiście nawet pracownicy nie wiedzieli o podwyżce - dopiero przy generowaniu umowy okazywało się że jest podwyżka. Netia, Play utrzymuje standardy kazachstańskie.

  • 1

    16. ~  2013-02-08 12:31:46  host: v12-03.opera-mini.net

    Operator nigdy nie dopłaca do telefonu... To Ty, drogi użytkowniku za niego bulisz przez 2 lub 3 lata umowy.

  • -2

    17. ~de2di  2013-02-08 20:30:53  host: 46.238.221.17

    @ pacman waszec pieprzysz bez sensu, powtórzę się po raz enty. 18-25 Kwiecień 2012 oferta Orange, Blackberry 9900 Bold za 149 zł w abo 89zł na 24 miesiace w czym 6 m-cy po 59zł. Cena rynkowa w tym czasie tego terminala ok 1800-2200 zł Policz moje koszty 149zł + (6x59zł)+(18 x 59zł) i ile Ci wyszło ? Teraz zacznij myśleć, to jest koszt telefonu rozłożony na 24 raty, ale ja w ramach tych abonamentowych kwot, cały czas babule dużo........ a zonka z córcią do oporu a czasem i z 3 godz dziennie. Czasem cuda się zdarzają, ja tego bożka Orange upolowałem, i wiele osób również. A Ty co ? Zatrzymałeś sie na etapie kupnie telefonu w komisie i spłacaniu rat karty kredytowej. To i tak dobrze bo Ci coś zostanie, bo mój kuzynek miał auto firmowe, komórę firmową, laptopa firmowego i wszystko tak wysrane że powinienem klęczec na chodniku jak przygłup przejeżdzał! A teraz stracił robotę i chodzi piechota do do ostatniego automatu TP na osiedlu

  • 1

    18.  2013-02-09 02:20:52

    @17 de2di Dobrze, że zajrzałem...Raz, że nawet liczyć i pisać nie umiesz ;) Bo masz cytat: 6x59 + 18x59zł...a gdzie 89zł ? :D Do tego naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem sam o tym, że operator ma czasami jakąś promocję żeby kogoś przyciągnąć. Dwa cena rynkowa...cena z cennika opa...bo cena rynkowa to nie cena z Media Marktu, a poza tym u nas BB nigdy tanie nie były. Babule..jakie babule...starsze panie ? :D Nie wiem po co mierzysz kogoś swoją miarą i próbujesz ataków personalnych, nie mam nic do spłaty, za to ty pewnie tak, a ten kuzyn to ty ? Może to BB to z oferty odnowionych telefonów Orange ? :D Naucz się czytać, pokaż mi masową ofertę, nie promocję typu jeden weekend i ograniczona liczba sztuk. Gdzie ten telefon za prawdziwe 1zł ? I nie jakiś BB, który pewnie się nie sprzedawał ale HTC, Apple, Samsung itd. Zresztą po co ci ten fon skoro robił za domową słuchawkę dla gadających kobiet :> http://gsmonline.pl/download/files/orange_mix_24m_20120322.pdf popatrz sobie na ceny telefonów z tamtego okresu ;) A teraz poproszę o telefon który dostanę dosłownie za 1zł, najlepiej jakiś ze średniej półki od S Advance/Lumi 800 itp. w górę w pierwszych trzech, czterech abo u każdego opa....czekam. Zanim odpiszesz spójrz na mój post i punkt c)...

  • 0

    19. ~Nitka  2013-04-27 23:46:20  host: aedw77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ano. Skończyła mi się w marcu umowa w Orange i jedyne czego pragnęłam to uciec od tych oszustów po 8 latach lojalności w sumie... Przeanalizowałam oferty i wybrałam Play+XperieJ za dość satysfakcjonującą cenę. Ochoczo pomaszerowałam do punktu, zakomunikowałam co chcę i za ile, a tu Pani mnie informuje o nagłych kosmicznych podwyżkach. Moja Xperia 100zł w górę. Ręce opadły, uwielbienie do playa zamieniło się w żal i odmaszerowałam. Do T-mobile. Telefon za tyle ile chciałam dać plus mega bonusy za przeniesienie numeru. Tak się oddaje klientów chcących lojalnie płacić haracz latami konkurencji. Nie toleruje takich anty-marketingowych zachowań. Z samej racji ich niedorzeczności, nie dlatego że nie miałam stu złotych żeby dopłacić za kaprys pazernej sieci. Zresztą co za filozofia dowalić taką cenę, gdy dokładając kolejną stówkę kupie taki sam tel na allegro. Taka mała różnica w cenie nie jest warta związania się umową. Gdzie ich spece od rynku??

  • 0

    20. ~Calm7  2013-04-28 00:36:00  host: v48-04.opera-mini.net

    Nitka19). Po prostu: dla zasady :-) Miejmy je w dzisiejszych czasach, bo bez nich, ten świat, wywróci się całkiem do góry nogami.

Dodaj swoją opinię