Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Złoty numer w mBank mobile za 35 zł

Złoty numer w mBank mobile za 35 zł

WitekT 29 Marca 2007 15:28

0 0
Od 29. marca trwa wyprzedaż złotych numerów mBank mobile.

Osoby, które podczas trwania promocji kupią zestaw startowy ze złotym numerem mBank mobile zapłacą za niego tylko 35 zł. Dodatkowo Klienci otrzymają 35 minut, które można wykorzystać na rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do Internetu. Równowartość 15 minut znajduje się na karcie SIM, pozostałe 20 minut zostanie doładowane 13. kwietnia.

Klienci mogą kupić m.in. numery 783 303 333, 783 307 777, 783 307 783. Więcej szczegółów na stronie www.mobile.pl.


Źródło tekstu: mBank mobile     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2007-03-29 16:23:17

    WitakT: "Dodatkowo Klienci otrzymają 35 minut, które można wykorzystać na rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do Internetu." Minuty można wykorzystac na dostep do internetu, czy to jakiś błąd?

  • 0

    13.  2007-03-29 16:25:40

    Przez CSD to i minuty się wykorzysta - pytanie tylko czy CSD "chodzi" w ogóle w MBanku ;-)?

  • 0

    14. ~PLANET  2007-03-29 16:35:49  host: apn-99-44.gprspla.plusgsm.pl

    Zloty numer (wg definicji podstawowych trzech operatorow) powinien miec maksymalnie trzy unikalne cyfry... nie mowiac o ich stosownej, ustalonej sekwencji :) Tutaj juz na dziendobry dostajemy 7830 - i dopiero inne kombinacje (lepsze zajete przez pracownikow mB zapewne ;). Stad tez te numery mozna nazwac co najwyzej srebrnymi - choc nie znaczy to, ze sa one takie zle.

  • 0

    15.  2007-03-29 16:45:36

    Kupiłem sobie 783 304 304. Mi jest niepotrzebny więc pójdzie na allegro. Może mi sie zwróci :)

  • 0

    16. ~r  2007-03-29 17:04:10  host: chello087207181018.chello.pl

    e tam, ja mam w Taktaku lepszy. Te numery to najwyżej może są pozłacane :)

  • 0

    17.  2007-03-29 17:14:17

    te numery są powlekane kpiną;]

  • 0

    18.  2007-03-29 17:19:36

    pewnie chodzi o rownowartosc 35 min na uslugi ja osobiscie wole polowac na allegro na zlote srebne i jak to tam jeszcze nazwac - dzieki temu w SS dorwalem ladny numer za 10zl, a ze numer ladny (885 228 228) to jak co sie go poprostu przeniesie :D

  • 0

    19.  2007-03-29 17:31:09

    Sam początek numerów w mbanku "783" nie może wróżyć numeru złotego... Chyba że byłoby to 783783783. Żeby chociaż mieli numery typu 777 początek, to dalsze konfiguracje miałyby sens.

  • 0

    20. ~  2007-03-29 17:42:03  host: p04-07.opera-mini.net

    W ogole w prefixie niewygodne dwusylabowe cyfry, ktore przy wymawianiu sa po prostu przydlugie. co innego 600, 602, pińcet;)

  • 0

    21. ~  2007-03-29 17:54:58  host: inet20909nc-2.eranet.pl

    to ja w abo dostalem lepszy XX0X10X0X gdzie X to ta sama cyfra.

  • 0

    22. ~SuperCOW  2007-03-29 18:51:56  host: host-100-140.gprsbal.plusgsm.pl

    re:21post "czy wy nas macie za idiotow" Przepraszam do czego ta farsa -> x moze byc tylko 6 lub 8, a moze liczysz na przychodzace, napisac na scianie w damskiej?

  • 0

    23.  2007-03-29 18:59:36

    W Orangutanie przy przedłużeniu umowy można sobie zmienić numer na złoty za jedyne... 100pkt Profit :) Dla tych, którzy nie są w temacie - 77pkt profit otrzymuje się za każdorazowe terminowe opłacenie faktury :) A numerki w Orange całkiem całkiem :)

  • 0

    24. ~ahan  2007-03-29 19:12:35  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    tak jak pisałem na innym portalu - dla mnie te numery nie są wcale jakieś złote. Ceikawy znalazłem z czterema 6 na końcu i to był jedny który dla mnie był ładny. Z resztą mam swój xxx-900-999 i jestem z niego bardzo zadowolony; numer w sumie składa się z 3 cyferek ;)

  • 0

    25. ~  2007-03-29 20:07:17  host: aclx180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    byłem na mobile.pl po złoty numer niech się już mbank nie ośmiesza lepiej :D

  • 0

    26.  2007-03-29 20:12:52

    no to nie trzeba długo kombinować, bo tylko era dostała prefix 660 ;) więc twój numer to 660610606?

  • 0

    27.  2007-03-29 22:26:46

    ~www.fazafm.com - takie "złote" to sobie na e-bok w Plusie możesz wybrać bez statusu "złoty" ;-)

  • 0

    28. ~  2007-03-29 22:38:02  host: 87-205-46-112.adsl.inetia.pl

    Złotego numeru nie wezmę nawet za darmo z różnych powodów.

  • 0

    29. ~tq  2007-03-29 23:34:46  host: xdsl-5083.zgora.dialog.net.pl

    Złoty to chyba jest grosz wart geniusz tego kto wymyślił te złote numery. Ojj MBank na bankowości zna się świetnie, ale na promocjach w telekomunikacji to słabuiteńko :(

  • 0

    30. ~www.fazafm.com  2007-03-29 23:47:24  host: 212.160.111.2

    wlo*** - kupilem i bedzie lezal w szufladzie chyba ze zrobie kiedys przejscie do play ale w zasadzie jestem bardzo przywiazany do pomaranczy i mimo wszystko ciezko by mi bylo kilka numerow do play przenosic czy tez do innej sieci poczekamy zobaczymy co zaoferuja w kazdym razie juz wiecej telefonu od nich nie wezme

  • 0