Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Złoty Medal Sekretarza Generalnego ITU dla Prezesa UKE

Złoty Medal Sekretarza Generalnego ITU dla Prezesa UKE

orson_dzi 28 Maja 2015 09:33

0 13

gaj itu uke 27 maja prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Magdalena Gaj, odebrała prestiżową nagrodę - Złoty Medal przyznany przez Sekretarza Generalnego ITU w podziękowaniu za dotychczasowe zaangażowanie w wieloletni proces WSIS (World Summit on Information Society) oraz przewodniczenie WSIS Forum 2015.

Światowy Szczyt Społeczeństwa Informacyjnego został zainicjowany z zamiarem stworzenia platformy mającej na celu rozwiązanie problemów związanych z budową technologii informacyjnych i komunikacyjnych na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Forum Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego odbywa się co roku i jest platformą wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk w zakresie likwidacji wykluczenia cyfrowego, budowania zaufania i bezpieczeństwa w sieci internetowej, a także zwiększenia dostępu do informacji i wiedzy, kluczowych dla rozwoju społeczeństwa informacyjnego.




Prezes Magdalena Gaj jest pierwszą Polką oraz kobietą, która przewodniczyła obradom WSIS Forum. Ta prestiżowa funkcja podkreśliła zaangażowanie Polski w wieloletni proces WSIS, co do którego przyszłości dalsze decyzje zapadną w grudniu bieżącego roku, w trakcie Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:

Tagi: itu | uke | magdalena gaj

w sumie: 20
  • 7

    1. ~Oszołomiony Kaziu  2015-05-28 09:36:49  host: 80.50.144.134

    Normalnie oplułem monitor ze śmiechu. I jak go teraz wyczyścić?

  • 5

    2. ~user_delete27  2015-05-28 09:46:36  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    Co oni tam palą? Europejski towar chyba jest zbyt słaby żeby wywołać takie omamy...

  • 4

    3. ~Trzeciwpis  2015-05-28 10:17:25  host: alien1.bauer.pl

    Może dostała za to, że wie już jaka jest różnica między megabitem, a megabajtem? Ale to tylko przypuszczenie.

  • 2

    4. ~pabloki  2015-05-28 10:18:22  host: 37.31.145.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Prezes Gaj umie zbierać itemy, nie ma co. wczesniej złote anteny, teraz przewodnicząca Forum Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego 2015 , złoty medal od sekretarza generalnego ITU. to teraz chyba została juz Bruksela . ciekawe jaki scoring miała by w dzikiego gona. a do kiedy "ałkcja sie legisluje"?

  • 2

    5.  2015-05-28 10:18:50

    Mina tego Pana mówi wszystko. Bezcenne. :)

  • 1

    6.  2015-05-28 10:21:16

    Świat się kończy...

  • 2

    7.  2015-05-28 10:31:12

    Już raz wspominałem jaka nagroda się należy tej Pani - "Złoty Gebels".

  • 2

    8.  2015-05-28 10:36:07

    To woła o pomstę do nieba. Że niby za co ? 'Walka z wykluczeniem cyfrowym' - dostęp do netu się upowszechnił w wyniku zmian technologii i konkurencji-obniżek cen (startery za 5zł )- z czym Madzia nie miała nic wspólnego, 'budowania zaufania i bezpieczeństwa w sieci internetowej' - hehe zainstalowała sobie w biurze firewalla i parental control ????!!! 'zwiększenia dostępu do informacji i wiedzy' - co, bloga sobie założyła na onecie ????!!! Ja bym raczej jej przyznał nagrody, na które naprawdę zasługuje - Platynowy Zbieracz Mil Programu Lojalnościowego Lufthansy oraz Krzyż Oficerski z Liściami Dębu Heroicznej Obrony Przed Slim-fastem i Dietą.

  • 1

    9. ~ziutasek  2015-05-28 10:43:00  host: afdn28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kto za to płaci oto jest pytanie ? ? ?

  • 1

    10. ~pabloki  2015-05-28 10:52:53  host: 213.158.217.159.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dodam taki komentarz http://tlp.is/6fz tam jest sens. ale ja nic nie sugeruje.

  • 1

    11. ~stano0  2015-05-28 11:44:44  host: 85-222-124-3.dynamic.chello.pl

    @8 długie loty sprzyjają kumulowaniu kalorii

  • 1

    12.  2015-05-28 11:46:36

    Towarzystwo wzajemnej adoracji, upaleni, uhahani, obdarowani orderami...

  • -1

    13. ~barni2  2015-05-28 12:00:05  host: s26-02-07.opera-mini.net

    @1 ale jestes gapa - oczywiscie tym "malym" Chyba dosiegniesz do ekranu!?! hi,hi......

  • 2

    14. ~  2015-05-28 12:14:19  host: user-94-254-198-172.play-internet.pl

    To tylko podtrzymuje tezę, że oni żyją w innej rzeczywistości - wzajemnego poklepywania się po plecach.

  • 1

    15. ~X56  2015-05-28 12:23:45  host: apn-5-60-20-78.dynamic.gprs.plus.pl

    buhaha, żart roku 2015 :)

  • 2

    16. ~DEna  2015-05-28 12:39:07  host: 178.183.131.252.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Błąd -powinno być TUI

  • 2

    17. ~UKEtheBEST  2015-05-28 13:26:25  host: n16-03-02.opera-mini.net

    Popuściłem ze wzruszenia.

  • 3

    18. ~mr kane  2015-05-28 14:40:14  host: ns510622.ip-167-114-102.net

    może kiedyś do kolekcji dojdą i np. Złote Dyby za wybitne dokonania w zakresie destrukcji niezalezności Prezesa UKE i ponadprzeciętną nieudolność choćby przy aukcji?

  • 0

    19. ~  2015-05-28 18:01:30  host: user-94-254-198-197.play-internet.pl

    Czy to się kwalifikuje na kandydata do głuchego telefonu?

  • 0

    20. ~kuntakinte  2015-05-29 01:12:23  host: user-164-127-87-129.play-internet.pl

    Uczcie się, jak się wchodzi w dupę, znaczy się, jak się robi karierę. Znacie "mierny ale wierny"? Teraz to się będzie nazywało nowoczesna.pl, dla bydła wystarczy. A tfu!

Dodaj swoją opinię