Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Złoty HTC One i złoty numer Play na aukcji WOŚP

Złoty HTC One i złoty numer Play na aukcji WOŚP

sirmark 10 Stycznia 2014 21:22

10 14

Do 14 stycznia, w ramach 22 Finału WOŚP, trwa licytacja telefonu HTC One wykonanego z 24-karatowego złota wraz ze złotym numerem sieci Play.




htc one z 24 karatowego zlota htc one z 24 karatowego zlota


Z limitowaną wersją smartfona (jest to jeden z zaledwie kilku egzemplarzy przeznaczonych na polski rynek) zwycięzca aukcji otrzyma numer 570 100 500, a także będzie miał możliwość odbycia indywidualnego szkolenia z zakresu obsługi urządzenia.


Na chwilę obecną wartość telefonu przekroczyła 6,8 tys. zł. Aukcja dostępna jest pod tym linkiem.

Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:

Tagi: htc | play

w sumie: 43
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~trzy kropki  2014-01-11 22:07:26  host: user-46-113-190-231.play-internet.pl

    @trylog Wejdź na kontrowersje . net i poczytaj art "Jerzy Owsiak - król żebrakow i łagarzy, złoty melon sekty WOŚP". Autor- matka kurka, będzię miał proces o zniesławienie. Obstawiam, że go wygra przy normalnym składzie sędziowskim. Dane z artykułu (jeśli są prawdziwe, a na takie wyglądają) stawiają całą działlność Owsiaka pod dużym znakiem zapytania. Do ostatecznych sądów jeszcze daleko, ale poczytać i wyrobić sobie zdanie zawsze warto.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    28. ~  2014-01-11 23:20:42  host: n07-05-04.opera-mini.net

    #15: Sama pomoc WOSP jest rowniez krotkowzroczna. Wszystko dziala tylko do pierwszej awarii lub kosztownego przegladu bo szpitale nie maja pieniedzy na serwis a sama WOSP ma do w glebokim "powazaniu". Cala ta WOSP to jedna wielka sciema. A ten tekst o Caritasie przejadajacym 75% powalil mnie ze smiechu. Pisal go pewnie sam Jurek Owsiak:-) Poczytajcie tez lepiej o samej sieci Play. To siec utrzymujaca sie z chinskich kredytow wzamian za promocje sprzetu Huawei. A czy wiecie ze cala firma Huawei zostala zalozona z pieniedzy chinskiej komunistycznej partii a chinski wywiad ma nawet siedzibe w firmie Huawei. Dlatego wlasnie Australia i USA wykopali ich ze swoich rynkow poniewaz inwigilowali oni caly ruch przechodzacy przez ich urzadzenia. Mam gdzies wspieranie WOSP i Playa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2014-01-12 09:32:09

    @trzy kropki, wlasnie stamtad wyczytem te rewelacje. Zobaczymy co jeszcze ciewkawego wyplynie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~  2014-01-12 12:24:21  host: ip-94-42-229-226.multimo.pl

    Na służbę zdrowia płacimy podatki, więc na WOŚP kasę dają albo naiwniacy, albo ci, którzy mają nadmiar gotówki, albo lanserzy i firmy liczące na promocję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31.  2014-01-12 12:28:46

    30: WOŚP to pewnego rodzaju budżet obywatelski. Wspierasz nie służbę zdrowa w całości, a konkretny program/schorzenie. Nie jestem ani lanserem, ani nie mam nadmiaru gotówki, więc według Twojej definicji jestem naiwniakiem. I wiesz co? Dobrze mi z tym. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~Calm7  2014-01-12 12:41:28  host: n13-06-06.opera-mini.net

    31). A jaką definicję mogą otrzymać ci, co "odważą" się nie dać na WOŚP...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    33. ~zulugula  2014-01-12 13:32:23  host: public-gprs516974.centertel.pl

    Dlaczego nie ma info o takiej samej licytacji numerów Mobile Vikings? Nie zapłacili?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34.  2014-01-12 15:33:45

    Poczytajcie bilans http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/files/Bilans%202012.pdf a potem piszcie głupoty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    35. ~Wizard  2014-01-12 16:20:26  host: host-89-230-51-72.konin.mm.pl

    Jak jest szansa zrobic cos dobrego to jak zwykle znajdzie sie grupa narzekajacych - nawet jesli 99% przejedza zgodnie z zalozeniami piszacych wyzej to 1% z takiej sumy tez moze pomóc, jesli jestes tak sprytny i bystry (autorze powyzszych komentarzy) zorganizuj Owsiakowi konkurencje i pokaz jak można pomagac lepiej skoro potrafisz? bo niestety krytykowac łatwo -a by samemu cos zdzialac to milion wymówek zaraz sie zjawi , nieprawdaz? WitekT w 100% popieram Cie, i WOSP tez.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-01-12 17:39:01

    Moglibyście dać jakieś info o sms-ach premium na WOŚP.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~  2014-01-12 18:40:19  host: ip-94-42-11-43.multimo.pl

    35. Publiczna ogólnokrajowa żebranina na służbę zdrowia w socjalistycznym państwie to coś dobrego? Ja nie płacę na żadne akcje charytatywne, bo na na tzw. bezpłatną służbę zdrowia i tzw. bezpłatną opiekę socjalną płacę podatki. (Jedynie odpisuję jeden procent podatku - lepiej niech go jakaś fundacja nawet zmarnuje, niż mają go przeżreć zatrudniani na potęgę urzędasy). A jak Owsiak taki dobry filantrop, to niech sam zarobi jakieś pieniądze i je na coś tam przeznaczy. To samo dotyczy innych fundacji hojnych cudzymi pieniędzmi, które zbierają np. via SMS, z części doliczanej do ceny wybranych towarów (znowu płacą ludzie), licytacji badziewia itp. Czemu firma X, która ma "przybudowaną" do siebie fundację, nie przeznaczy części zysku na pomoc, tylko żebra kasę od ludzi? Takim filantropem z cudzej kasy to ja też mogę być.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-01-12 19:40:08

    Budżet NFZ na 2014 r. jak dobrze patrzę to 68 miliardów złotych. WOŚP zbierze z 50 milionów i zrobi wrażenie jakby było filarem zdrowia Polaków. Koszt czasu antenowego TV, radia czy informacje w innych mediach plus zaangażowanie administracji publicznej, ludzi i firm to pewnie więcej niż zbiorą. Z drugiej strony gdyby takie pieniądze miały trafić do czarnoksiężników to lepiej niech kupią sprzęt medyczny :) Rozumny człowiek wyciągnie dla siebie odpowiednie wnioski i nie ruszą go działania marketingowe różnej maści firm.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39.  2014-01-12 20:11:34

    @38 "Robi wrażenie"? Do prawdy? Czy Owsiak kiedykolwiek mówił, że ratują cały NFZ, czy też mówił, że zbierają na jeden konkretny cel? Koszt czasu antenowego? A to niby od czego jest TV publiczna - ponoć misyjna? Jaka to różnica czy pójdzie Must be the music, czy WOŚP? Więcej prądu pójdzie, czy większe premie dostaną operatorzy kamer? To co piszesz to demagogia. Widać, nigdy nie brałeś udziału od kuchni w żadnej akcji charytatywnej. Każdy burmistrz lub wójt użyczy ci za darmo salę lokalnego ośrodka kultury, każdy pomoże nagłośnić akcję w lokalnych mediach i pomoże ci w ochronie - jeśli wykażesz, że akcja jest charytatywna i nie zarabiasz na niej ani grosza. W ten sposób od lat robi się spontany na ratowanie pojedynczych dzieci w miasteczkach i gminach i nikt nie trąbi, że się nie opłaca, bo prąd, bo sala, bo straż miejska musiała przyjechać, czy sprzątaczka posprzątać, a dozorca wymienić żarówkę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40.  2014-01-12 20:38:35

    @39 kluczowe są pewnie reklamy w międzyczasie tego "Must be the music". TVP to nie całe media. Dla mnie co najmniej dziwne są akcje charytatywne których organizacja pochłania tyle co zbiórka. Takie robienie wrażenia za spore pieniądze po to żeby zebrać środki. Widzę ogólną tendencję gdzie koszty obsługi pomocy społecznej są wyższe niż środki docierające do potrzebujących. Najlepiej niech każdy płaci podatki łączenie z Playem a środki niech będą efektywnie rozdzielone.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    41.  2014-01-13 09:07:45

    Dzisiaj 13 stycznia ale połączenie we Freshu nadal po 9gr/minutę ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2014-01-13 10:18:42

    gdyby nfz z ministrem od horub postanowili że co roku będą leczyć jedną horobe to wkońcu by rozwiązańlo wszystkich problemy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~ghy  2014-01-13 10:32:01  host: user.192.126.222.zhong-ren.net

    Ale ten numer to d... nie urywa. Nie stać ich na więcej??? Ano nie stać bo kilku cwaniaków z Play wyłapuje i przypisuje sobie numery jak tylko nowy prefiks wchodzi do systemu!!! Kiedy operator zadba o porządek we własnym podwórku ????

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~trzy kropki  2014-01-13 10:46:39  host: user-46-112-176-249.play-internet.pl

    @logan To nie czas i miejsce, ale jak już chcesz robić za wyrocznię to nie wystarczy link do danych za 2012 rok. Zapoznaj się, jeśli masz czas i ochotę np. z danymi z ostatnich 10 lat, a potem pouczaj.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~msud  2014-01-13 15:17:47  host: txintdef.sbc.com

    Czemu nie daję na WSOP? Bo ta młodzież, która zbiera do puszek mniej lub bardziej świadomie myśli, że jestem burakiem kiedy na pytanie "czy da pan do puszki na wosp" odpowiadam "nie, dziękuję". Daj na Caritas (http://goo.gl/cmq9Js) - przyczynisz się do nakarmienia biednych dzieci w naszym kraju. Poza tym polskie szpitale są już wystarczająco wyposażone a poziom wykształcenia lekarzy jest jednym z najlepszych na świecie.