Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Złoty Cyborg" dla prezesa UKE

"Złoty Cyborg" dla prezesa UKE

Q! 13 Września 2012 11:42

0 0

Podczas XXVIII Krajowego Sympozjum Telekomunikacji i Teleinformatyki wręczone zostały statuetki Złotego Cyborga. Laureatem konkursu została prezes UKE, Magdalena Gaj.

Wśród pięciu wyróżnionych osób kapituła Nagrody, kierowana przez przewodniczącego Sekcji Telekomunikacji Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji Polskiej Akademii Nauk (KEiT PAN) prof. dr hab. inż. Józefa Woźniaka uhonorowała statuetką Złotego Cyborga Prezes UKE, Magdalenę Gaj. Nagrodę przyznano za wybitny wkład w tworzenie regulacji prawnych dla nowoczesnego rynku telekomunikacyjnego i teleinformatycznego.




Jest to dla mnie szczególnej rangi nagroda, gdyż została mi przyznana przez środowiska naukowe zajmujące się od wielu lat tematyką telekomunikacyjną, rozwojem polskiej nauki i myśli technicznej, jak też wypromowaniem na uczelniach i politechnikach kolejnych roczników specjalistów dla tej branży - powiedziała Magdalena Gaj.

Krajowe Sympozjum Telekomunikacji i Teleinformatyki zostało zorganizowane przez Instytut Łączności. Trwać ono będzie w Warszawie w dniach od 12. do 14. września.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1.  2012-09-13 12:09:01

    Za co? Niech mi ktoś powie co ona takiego zrobiła, stworzyła czy napisała, że została w ogóle wyróżniona za wybitny wkład w tworzenie regulacji prawnych dla nowoczesnego rynku telekomunikacyjnego i teleinformatycznego, a co dopiero, że wygrała.

  • 1

    2. ~  2012-09-13 12:15:08  host: z08-07.opera-mini.net

    Złoty... No właśnie co? Chyba tylko złote gacie za nicnierobienie... Ahhh jak ja lubię takie koła wzajemnej adoracji...

  • 1

    3.  2012-09-13 12:17:45

    Może jestem ślepy, ale nie zauważyłem powodu żeby było za co Panią nagradzać.

  • 0

    4.  2012-09-13 12:27:49

    @1 za to samo za co Obama dostał pokojową nagrodę Nobla.

  • 1

    5. ~  2012-09-13 12:28:15  host: v20-13.opera-mini.net

    To jest właśnie nasza władza, nagradza za coś za co powinna ukarać. Demokracja po rosyjsku.

  • 1

    6. ~  2012-09-13 12:37:49  host: gaja.tpnet.pl

    Trudno to odebrać inaczej, jak tylko nagrodę za bierność i posłuszeństwo.

  • 1

    7. ~  2012-09-13 12:57:09  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Pewnie że za bierność i posłuszeństwo - w końcu to Złoty CYBORG ;)

  • 0

    8. ~MiM  2012-09-13 13:59:21  host: host66-89-206-32.limes.com.pl

    żeby otrzymała ją Anna Streżyńska, ale Gaj ????!!!

  • 0

    9.  2012-09-13 14:06:12

    Skoro nic nie robi, to trzeba dać jej nagrodę, żeby tak wyglądało.

  • 1

    10. ~zenek73  2012-09-13 21:22:13  host: 89-73-59-225.dynamic.chello.pl

    I dla Pawlaka za całokształt :)

  • 0

    11. ~  2012-09-15 16:47:40  host: ip-78-30-122-11.free.aero2.net.pl

    dajcie jeszcze nagrodę bauerowi za to że siedzi na stołku z partyjnego mianowania

Dodaj swoją opinię