Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Złotówka i dwa nowe plany w Orange

Złotówka i dwa nowe plany w Orange

sirmark 13 Lipca 2007 02:07

0 0

W nowej promocji Złotówka za Abonament dla Firm Orange zwiększa liczbę okresów rozliczeniowych, w których klienci zapłacą za abonament 1 zł. Równolegle, w ofercie pojawiają się dwie nowe propozycje oparte o plany taryfowe Mix.

Promocja jest adresowana do klientów kupujących aktywacje w planach Orange dla Firm, z umową na co najmniej 24 miesiące. Przy zakupie 1 lub 2 nowych numerów promocyjna cena abonamentu obejmuje dwa pierwsze miesiące umowy. Przez trzy miesiące, z abonamentu za złotówkę skorzystają klienci kupujący od 3 do 5 nowych aktywacji. Dodatkowo dla klientów tych zostanie obniżona opłata aktywacyjna do 1 zł.

Nowością przygotowaną dla firm są także dwa plany taryfowe - Nowa Firma Mix 100 i Nowa Firma Mix 200.




Klienci, którzy aktywują numer w planach Nowa Firma Mix mogą dodatkowo obniżyć cenę za minutę połączenia dzięki promocji 50% więcej dla Firm. Czas trwania promocji został wydłużony do 12 miesięcy. W tym czasie konta klientów będą zasilane dodatkowymi złotówkami stanowiącymi 50 % wartości miesięcznego zobowiązania. Dodatkowe środki będzie można wykorzystać na połączenia do Orange i na numery stacjonarne oraz na SMS-y i MMS-y do Orange.

Dla klientów często dzwoniących pod ten sam numer telefonu Orange przygotował bezpłatną usługę Nowy Wybrany Numer. Dzięki niej, bez dodatkowych opłat klienci mogą wybrać numer w Orange, z którym będą się łączyć nawet za 5 gr.za minutę.

Zobacz: Regulamin promocji "Nowa Firma Mix 100, 200".

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~mov9k  2007-07-13 08:57:35  host: abxl142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plany mix 100 i 200 istnieją już od początku wprowadzenia nowej oferty orange dla firm, czyli od początku lutego...

  • 0

    9. ~mov9k  2007-07-13 08:58:03  host: abxl142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PS: doładowanie 50% to stara wersja, od paru dni wróciło doładowanie 100% - kolejny błąd.

  • 0

    10. ~Gal  2007-07-13 10:05:38  host: 80.50.40.250

    Kabaretu ciag dalszy.

  • 0

    11. ~ber  2007-07-13 10:12:24  host: dot63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 nie postarali no co ty? mi się wydaje że to dobra opcja aktywujesz w firmie jeden czy tam dwa nowe numery i przez dwa miechy masz abo za złótówke. a w tym nowa firma mix masz 50% taniej przez rok, mi to wygląda dobrze

  • 0

    12.  2007-07-13 10:28:58

    #11: tak, a potem masz beznadziejne abo przez 2 latka cyro :D Wiesz - to juz wole swoj "Nowy Orange dla Firm 320" i obnizke abo 40 % (pierwszy rok przy przedluzeniu umowy na dwa lata z fonem) i pare innych uslug wliczonych. A nawet bez tej obnizki ten plan jest lepszy od tego... 320/800 za 200 brutto versus 400/571 za 244 ? Dziekuje, postoje. Te dodatkowe 50 czy tam 100 % nie jest przeciez wieczne, zawaz. Promocje dla nowych klientow tez sa i w normalnym biznesowym planie (nie-mixowym). Poza tym biorac umowe bez telefonu na rok dostajesz 20 % (tylko nowi klienci, bo potem jest nawet 50 %) znizki i pakiet 3G przez pol roku gratis.

  • 0

    13. ~nostra  2007-07-13 10:54:02  host: aadc206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange to z zlodzieje.Jestem ich klientem od 7 lat - własnie konczy mi się umowa w 2 telefonach.Telefony nie są na firmę a rachunki oscylują na poziomie 120 pln miesięcznie.Zadzwoniła do mnie pani z programu propozycja ( zresztą chyba z 7 razy) i to co zapropowała to żenada !!!! Jedyne co umiała z siebie wydusić to zmianę abonamentu z jedna idea na Orange premium za darmo :)) i telefon za 100 pln ( sony erikson k800i)ale umowa na 30 mcy ! Jej argumentem ze warto podpisać tą umowę i pozostać z orange była cena minuty za jedyne 65 gr !! Oznajmiła mi ze to najniższa stawka na rynku !!!!Zaproponowałem jej żeby zapoznała się z swoją ofertą Orange GO .... nie wspominając juz o Play'u ! pani tak się zdenerwowała ze na mnie nakrzyczała !!! wniosek ??? Papa Orange !!!!!!!!! bez Zalu :) Witaj Play

  • 0

    14. ~Templariusz  2007-07-13 10:59:33  host: staticline23090.toya.net.pl

    Ale z "Planetki" spamer :P

  • 0

    15. ~lola  2007-07-13 11:24:39  host: 212.160.172.70

    I masz chłoppie rację!. Popieram. Mam u nich mix i nie moge przejśc na nową ofertę nowy twój mix jeszcze i placę 15gr drożej za minutę do wszystkich sieci. No porażka. Po za tym żeby przenieść numer do heyah musze czekać do końa umowy. A ja wole zapłacić karę i przenieść numer ale oni nie dają takiej możliwości złodzieje.

  • 0

    16. ~pablo  2007-07-13 11:44:48  host: dls12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zamias play wybiesz plusa albo ere,nierozumiem ludzi któzy sie jaraja playem bo co bo ma 15 mssm,i 49 gr za minute i co stego to niewiele taniej pozatym gdzie darmowe rozmowyw palay.Play sie nie opcłaca

  • 0

    17. ~nostra  2007-07-13 11:58:47  host: aadc206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus i era nic nie lepsi .... W Polsce operatorzy to pazerne zwierzęta , przejdę do play w imię zasad !!! A Orang to już szczyt pazerności , braku szacunku do klienta , i zadufany w sobie moloch !Czuję się sfrustrowany tym jak mnie potraktowali .... Tylko Idei zal :( tam potrafili zadbać o klienta - jak widać to przeszłość

  • 0

    18.  2007-07-13 12:33:30

    #13 nostra: niestety masz 100 % racji - indywidualni (no, moze poza Premium, ale nie mowie tego z PELNA odpowiedzialnoscia) sa traktkowani bardzo kiepsko pod koniec umowy. Dziewczyna po skonczeniu sie rocznej umowy (Twoj Plan na rok - jeden z gorzej skonstruowanych na rynku, niestety ; bez telefonu i +50 % wiecej do Orange) dostala taka propozycje, ze nie wiedzialem, czy sie smiac czy plakac. Powiedzialem konsultantce, jakie sa oferty CHOCIAZBY w ProPozycji biznesowej - na co ona zareowala opryskliwie, niemilo - az milo bylo poprosic jej przelozonego i patrzyc, jak zbiera ciegi (nie mowie nawet o 0 % profesjonalizmu, jakie prezentowala ; niestety negatywnego podejscia do klienta nie mozna wybaczyc). I koniec koncow - przeniosla numer do prepaida (tez Orange, z racji bezplatnych rozmow z biznesowki). Teraz zalatwiam jej drugi albo trzeci w kolejnosci plan firmowy i nawet na starcie dostaje lepsze warunki, niz tam po skonczeniu umowy (wspomniane 20 % redukcji abo i pakiet 3G, umowa na rok bez sluchawki). Jesli chodzi o moje subiektywne odczucia, Plus i Play prezentuja najlepsze podejscie do klienta indywidualnego. #14 - sam nie potrafisz napisac zdania dluzszego, niz jedna linijka, to rzeczywiscie - od razu jestem dla ciebie spamerem ;) Poza tym - sprawdz definicje slowa, a potem dopiero sie odzywaj. #16 pablo: Nie masz racji tak do konca... po pierwsze nie 49 gr, a 30pare (badz 25), liczac realnie ; po drugie, masz w koncu przychodzace/2 = wychodzace ; i po trzecie wreszcie - zalezy to wreszcie od Twojego indywidualnego profilu - jesli dzwonisz duzo do bliskich osob w tej samej sieci, to Play rzeczywiscie sie nie oplaca. Najprosciej wziac ze trzy rachunki/faktury i przejrzec, ile minut dzwonisz do najblizszych. Po takiej kalkulacji bedziesz wiedzial jasno jak wyglada sprawa - ale tylko i wylacznie w Twoim przypadku. Mnie osobiscie Play BEZ darmowych rozmow na wybrane numery w sieci sie nie oplaca... ale to nie znaczy, ze kazdemu. Pozdrawiam.

  • 0

    19. ~polk  2007-07-13 13:08:46  host: dqe203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oj lubicie sie kłócić, ustalmy jedną kwestie wszystkie opy dają lepszą oferte nowym niz starym, tak to juz jest.Ja przedłużajac umowe w orange dostałem minuty + fon, pewnie że minut chciałbym dostać wiecej, pewnie każdy by chciał:) mimo wszystko na przedłużenie umowy zaproponowali mi dosyć dobre warunki

  • 0

    20. ~fra  2007-07-13 13:17:12  host: 193.238.13.129

    #18: zapomniales dodac, ze w play w abo, jest jeszcze swietna opcja z roamingiem :)

  • 0

    21.  2007-07-13 14:19:24

    polk: moze i racja w indywidualnych w Polsce (choc i to jest uogolnienie - nie wszedzie i nie zawsze tak jest i jestem o tym swiecie przekonany) - ale w biznesowych na pewno nie. Jesli przyszedlbym z ulicy i podpisal umowe, dostalbym ceny telefonow z cennika - tak mam 1 zl netto za kazdy fon ; placilbym 100 % abonamentu przez dwa lata - a tak placic bede 60 % przez pierwszy rok ; nie dostalbym za nic dodatkowych parudziesieciu minut do _wszystkich_ sieci (tak, cos takiego proponuja - tez bylem w szoku, w koncu to ORANGE i powinni proponowac tylko minuty do ORANGE ;>) i pakietu SMSow - a tak jest to zaoferowane w ramach dodatkowych bezplatnych uslug ; pakiet 3G otrzymam w obydwu opcjach - to jest akurat na rowni ; natomiast w przypadku podpisania nowej umowy mialbym owszem pierwszy miesiac czy dwa za darmo - ale oznaczaloby to i tak wyzszy sredni rachunek, niz w przypadku ProPozycji (w moim przypadku prawie 550 zl na zobowiazaniu). Sam widzisz chyba delikatna roznice ?

  • 0

    22.  2007-07-13 14:21:42

    #20: no racja, ale zarowno Play jak i inne firmy maja i inne szczegoly oferty, ktore moga przekonac okreslone grupy klientow (np. plany Flat Rate w przesylaniu danych). Kazdy wybiera to, co dla niego najlepsze (albo to co mysli, ze jest dla niego najlepsze ;)

  • 0

    23. ~Templariusz  2007-07-13 14:51:48  host: staticline23090.toya.net.pl

    Kolejny spam :P

  • 0

    24.  2007-07-13 15:02:33

    #14, 23: Dziecko... ile ty masz lat? EOT i to definitywne, nie licz na dalsze odpisywania z mojej strony - kiedykolwiek. Nie ma sensu odpisywac na twoje powtarzalne wtraty, strata czasu i atlasu, bledem bylo reagowanie na samym poczatku, coz - errare humanum est. Chyba, ze KIEDYKOLWIEK napiszesz cos z sensem, a nie np. "Fajne :D" w arcie "Polkomtel wdraża mobilne płatności" i tym podobne wypowiedzi, badz prowokacje typu "Biada ludziom, którzy używają Nokii :D". Chociaz, szczerze mowiac, watpie. Zegnam.

  • 0

    25.  2007-07-14 11:43:43

    od lutego sprzedalem prawie 60 firm mix 200!! nowoscia to sa moze na telepolis. poza tym sa one bezsensowne, drogie i nieoplacalne...a dodatkowo kiepska prowizja z nich jest ostatnio. lepiej pakiet dla firm 220zł +5zł blokada i lepsza, prowizja:)

  • 0

    26.  2007-07-14 13:56:06

    Co masz na mysli mowiac +5 zl blokada ? Bo same plany sa hmm... posrednie do firmowych - i podobnie 'atrakcyjne'. Czyli tak srednio na jeza, przynajmniej na starcie.

  • 0

    27. ~ziom  2007-07-25 18:16:21  host: 213.25.189.50

    h w d orange

Dodaj swoją opinię