Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Złoto-srebrna Motorola V3i od Dolce & Gabbana

Złoto-srebrna Motorola V3i od Dolce & Gabbana

sirmark 10 Czerwca 2006 03:46

0 0

Motorola oraz Dolce & Gabbana prezentują telefon, będący połączeniem eleganckiego wzornictwa Motoroli RAZR V3i oraz ekskluzywnego włoskiego stylu. Złoto-srebrna obudowa, grawerowane logo oraz smukła sylwetka to tylko niektóre cechy prezentowanego telefonu. V3i to kolejny rezultat współpracy Motoroli z Dolce&Gabbana – pod koniec zeszłego roku zaprezentowano limitowaną do tysiąca sztuk, złotą edycję Motoroli RAZR V3i. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

motorola razr v3i dolce gabbana motorola razr v3i dolce gabbana motorola razr v3i dolce gabbana

MotoRAZR V3i Dolce & Gabbana wyróżnia gustowna, złoto-srebrna obudowa, wygrawerowane logo Dolce & Gabbana oraz dołączony do zestawu elegancki wisiorek z inicjałami “DG". Słuchawka ma smukły kształt, duży wyświetlacz i grawerowaną laserowo klawiaturę.

motorola razr v3i dolce gabbana motorola razr v3i dolce gabbana motorola razr v3i dolce gabbana




Nową MotoRAZR V3i wyposażono w specjalne, ekskluzywne wygaszacze ekranu, tła, dzwonki MP3 oraz animacje. Przygotowano również serię eleganckich akcesoriów, będących doskonałym uzupełnieniem unikalnego telefonu. Miłośnicy pięknych przedmiotów mogą wzbogacić swoją V3i złoto-srebrnym zestawem słuchawkowym Bluetooth H700, słuchawkami stereo lub skórzanym etui.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola V3i

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~Klaudia  2007-01-21 13:23:25  host: ns1.solarme.pl

    Chce mieć to cacko

  • 0

    18. ~reej  2007-02-26 18:37:47  host: aakl229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz juz kupisz od 800 do 1000 złoty :D Nową widziałem za 899zł

  • 0

    19. ~Motka kochana  2007-03-27 16:19:19  host: bzb145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drodzy! Zacznijmy od tego, że to telefon dla paniń !Elegancja tego telefonu sama to potwierdza, więc nie piszcie jakiś dennych komentrzy ze to obciach dla faceta, bo jak sami widzicie to jest telefon DAMSKI ! Po drugie- mam telefonik, jestem bardzo zadowolona, kosztował 1050 zł Nowy. Żadne 1500-2000 zł! nieeeeeeee co wy oszaleliście, skąd wy te informacje macie, telofonik kosztuje od 1000 do 1300, polecam Pozdrawiam ;)W razie jakiś problemów piszcie

  • 0

    20. ~jimena  2007-04-06 23:27:10  host: aarh221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie w wawie mozna go kupic?

  • 0

    21. ~jola  2007-04-18 12:43:00  host: gag162.internetdsl.tpnet.pl

    Mam pytanie ile kosztuje motoroli v3i obudowa złota prosze odpowiedzieć

  • 0

    22. ~malutka  2007-06-14 19:37:38  host: etd23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    słuchajcie ile kosztuje motorola v3i złota jak wiecie to napiszcie :):)

  • 0

    23. ~chudy838  2007-06-28 00:14:53  host: r-ex-el2.ftnet.pl

    to jest dokladnie to samo co zwyczajna v3i z tym ze ma troszeczke innego softa i zlota obudowe to wszystko daje tak odlegla cene od zwyczajnej v3i...

  • 0

    24. ~pawlik08  2007-07-14 12:30:18  host: dud34.internetdsl.tpnet.pl

    spojrzcie na allegro - 800 - 900zł...

  • 0

    25. ~zuza  2007-08-10 09:40:29  host: 76-37.idc.net.pl

    reej, a gdzie Ty ja widziales za tyle :)

  • 0

    26. ~  2007-09-02 11:55:32  host: efg106.internetdsl.tpnet.pl

    można ją kupic gdzies w abonamencie?

  • 0

    27. ~landrynka  2007-11-11 11:27:58  host: csknet-84-234-40-140.csk.pl

    mam ta motorole v3i D&G , na pocztku byla fajna ... ale sie popsula .. ;/ ,,,, zwykly kicz ..

  • 0

    28. ~klaudia  2007-12-14 20:14:53  host: fcr26.internetdsl.tpnet.pl

    bo D&G to mistrzowie kiczu!!!! a popsuła się bo firma Motorola jest do d*** czy wy się w ogóle znacie?!?! Ludzie! Domenico Dolce i Stefano Gabbana to artyści !!!

  • 0

    29. ~ktosiek  2008-01-19 15:15:29  host: c153-15.icpnet.pl

    i mam zapłacić więcej, za co? za logo DG? hehehe a to dobre

  • 0

    30. ~gość  2008-04-08 21:48:13  host: nat-dz2-1.aster.pl

    telefon dla WSZYSTKICH

  • 0

    31. ~max  2008-05-09 03:21:44  host: ade62.internetdsl.tpnet.pl

    muj ojciec ma butik dolce i gabbana w płocku wiec niemow ze te telefony sa tylko dla kobiet bo lasnie takie dziwczyny z zamulonym gustem i zrytym lbem tak muwia badz pisz wiec niewiem i napewno niekupilas nowego za tak niska cenne albo uzywany !!!!!!!!!!!!!!!!! chlopacy niesluchajcie sie jej a jesli ktos ma zlotego rolexa albo zlotego maybaha ????????? naprawde chcialbym zobaczyc twoje ciuchy skoro tak twierdzisz kochana bo w mojej szafie sa same D&G . pozdro dla modomanow!!!!!!!!!!!!!!!!!1 moda jest super i trzeba sie lansowac przed takimi szmatami jak ta ziomulka

  • 0

    32. ~Edyta  2008-08-30 05:47:16  host: nat-tor2.aster.pl

    KOchane Robale Motkowe! napiszcie mi czy macie problem z używaniem D&G w trakcie ładowania komórki.

  • 0

    33. ~jessa  2008-09-17 18:27:50  host: c83-251-158-12.bredband.comhem.se

    wy jestescie nienormalni ten telefon tylko w wersji czarnej jest cudowny. przeplacac za firme haaha ty ziomalka to kup sobie obudowe za 20 zloty i napisz pisakiem d g bo tobie to i tak nie zrobi roznicy

  • 0

    34. ~madzioolek;]  2008-10-04 15:30:02  host: skynet-gw.koronowo.com.pl

    Hehe.. temu debilowi('max') u gory to chyba na punkcie D&G odbilo.. po pierwsze jesli chcesz sie lansowac to chociaz pisz bez błedow ort;] a po drugie: to co az frajer nosi tylko ciuchy D&G? przeciez te ubrania sa bardzo wyrozniające sie, ok moze niektorzy lubia taki styl ale nie obrazaj przy tym innych. Co z tego ze ty masz D&G a ktos inny nie, moze inni wolą Diora:P trzeba przejzec twoja szafe..

  • 0

    35. ~magda  2008-10-29 18:55:24  host: 73-moc-9.acn.waw.pl

    Mam prośbę, może napisać jakie sa wady motoroli 3vi D$G?? Chce miec ten telefon ale nie jestem jeszcze pewna czy mam D&G czy normalna m3v1 bo to CHYBA tylko przeplacanie. Tak na prawde to bardzo mi sie podoba ale mozna sobie kupic inna obudowę i bedzie prawie, ze taka sama.

  • 0

    37. ~p4  2009-08-12 23:32:08  host: apn-77-112-157-86.dynamic.gprs.plus.pl

    nie kupisz obudowy do v3i a napewno dg...haha

Dodaj swoją opinię