Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zlote Laury Infotela dla Idei

Zlote Laury Infotela dla Idei

WitekT 4 Marca 2005 11:06

0 0

laur idea mMSG Media, wydawca INFOTELA - miesięcznika poświęconego nowoczesnej komunikacji elektronicznej, rozstrzygnęła VII edycję konkursu o Laur INFOTELA.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 2 marca br. w Hotelu Grand w Łodzi podczas XVI Międzynarodowych Targów Łączności INTERTELECOM.

W kategorii pierwszej, obejmującej Systemy telekomunikacyjne Laur INFOTELA zdobyła firma C&C Partners Telecom z Leszna. Nagrodę i dyplom otrzymał zespół konstruktorów projektu System rozpowszechniania telewizji cyfrowej i związanych z tym usług w sieciach IP.

W kategorii drugiej, obejmującej Elementy systemów zwyciężyła firma Platan. Otrzymała ona Laur INFOTELA za projekt: Cyfrowa abonencka centrala telefoniczna Platan OPTIMA z wbudowanym systemem Poczty Głosowej i zintegrowana z serwerem telefonii internetowej Platan Voice over IP.

W kategorii trzeciej: Usługi Laur INFOTELA przyznano Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel za usługę Jedna IDEA. Nagrodę odebrał Krzysztof Sieczkowski, zastępca dyrektora pionu marketingu PTK Centertel, odpowiedzialny za rozwój produktu i innowacje w ofercie sieci Idea.
W kategorii czwartej: Wdrożenia Laur INFOTELA przyznano firmie Activis Polska za Wdrożenie urządzeń teleinformatycznych NETmaster do tworzenia sieci wielousługowych.

Honorowe patronaty nad konkursem sprawowały: Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Międzynarodowe Targi Łódzkie i Krajowe Sympozjum Telekomunikacji. Od początku, konkurs o Laur INFOTELA prowadzony jest pod merytorycznym wsparciem Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy. Laury INFOTELA przyznała Komisja Konkursowa, która powołana została przez Radę Programową miesięcznika INFOTEL w styczniu bieżącego roku. W jej skład weszli reprezentanci uczelni technicznych w kraju, wybitni specjaliści w dziedzinach telekomunikacji i teleinformatyki.

Podczas Gali wręczono także Laury INFOTELA przyznane przez redakcję miesięcznika.

W kategorii Firma Laur INFOTELA otrzymała firma EXATEL z Warszawy.

W kategorii Osoba przyznano dwa Laury INFOTELA. Pierwszego otrzymał Wojciech Mądalski - prezes firmy Netia, za osiągnięcia w konsolidacji rynku telekomunikacyjnego.
Drugi Laur INFOTELA w kategorii Osoba otrzymał Jacek Kalinowski, od ponad ośmiu lat rzecznik prasowy PTK Centertel - jako najlepszy rzecznik prasowy branży telekomunikacyjnej.

Źródło tekstu: Idea,wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~lastofer  2005-03-07 18:19:00  host: dqk41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za co za co za to ze vhyba zasponsorowali

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet