Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Złote Anteny" Świata Telekomunikacji rozdane

"Złote Anteny" Świata Telekomunikacji rozdane

WitekT 29 Marca 2006 10:01

0 0

"Złote Anteny" Świata Telekomunikacji rozdane Na wczorajszej, uroczystej gali w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, miesięcznik Świat Telekomunikacji rozdał już po raz ósmy Złote Anteny. Przyznano je w jedenastu kategoriach.

Człowiekiem Roku został Ryszard Łada, Prezes Zarządu Motorola Polska - za wieloletnie, nowatorskie, konsekwentne i skuteczne działania na polskim rynku telekomunikacyjnym

Tytuł Menedżera Roku otrzymał Jarosław Mikos z GTS Energis – za bardzo efektywną i skuteczną biznesowo konsolidację firm GTS i Energis, tworzących bardzo istotny podmiot polskiego rynku telekomunikacyjnego. W tej kategorii wyróżnieni zostali Krzysztof Witoń z Exatela i Wojciech Mądalski z Netii.

Za Telefon Roku uznano Samsunga SGH-D600 - za wielofunkcyjny i luksusowy biznesowy telefon komórkowy. Wyróżnienia otrzymały Nokia N90 i SonyEricsson K750i.

Złotą Antenę w kategorii Usługa Roku otrzymał iPlus Polkomtela - za najbardziej kompleksowy technologicznie i rynkowo oraz najkorzystniejszy dla klientów bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wyróżniono Niekomercyjną Sieć Regionalną preWiMAX – Crowley Data Poland i Business Everywhere – Centertela i Telekomunikacji Polskiej.

W kategorii Produkt Roku – Rozwiązanie Mobilne dla Biznesu nagrodzono Sunit d firmy UniCom - za komputer mobilny, pozwalający na korzystanie z wielu mediów teletransmisyjnych w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach terenowych. Wyróżnienia zostały przyznane Plantronics Voyager System 510S Bluetooth firmy KONTEL-TELECOM oraz Pylon Anywhere Sybase Polska.
W kategorii Produkt Roku – Rozwiązanie Mobilne dla Operatorów nagrodzono Fixed Mobile Convergence Siemensa - za kompleksowe rozwiązanie operatorskie, łączące telefonię stacjonarną, komórkową oraz VoIP. Wyróżniono Alcatel 9760 – Alcatel Polska oraz EDGE dla operatorów – Nokii i Nortela.

Złotą Antenę w kategorii Produkt Roku – Rozwiązania Stacjonarne dla Biznesu przyznano ATM IndoorTV firmy ATM - za rozwiązanie dla branży reklamowej, wykorzystujące elektroniczne billboardy w sieciach sprzedaży w całej Polsce. Wyróżnienia otrzymały HiPath 8000 V2.0 Siemensa oraz Platan OPTIMA firmy Platan.

W kategorii Produkt Roku – Rozwiązania Stacjonarne dla Operatorów zwyciężyła wielousługowa platforma transportowa Alcatel 1850 Transport Service Switch - za rodzinę nowatorskich urządzeń, pozwalającą na obsługę szerokopasmowych sieci dostępowych. Wyróżniono VitalSuite Network Trouble Patterning Software for Service Providers (NTP) Lucenta oraz UBR 10000 Cisco.

Firmą Roku został Ericsson - za uzyskanie pozycji lidera na rynku dostawców technologii 3G w Polsce, osiągniętej dzięki najnowocześniejszym produktom i skuteczności działań na polskim rynku. Wyróżnienia przyznano Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej oraz GTS Energis.

Najbardziej Obiecującą Firmą Roku został Exatel - za udaną restrukturyzację grupy, dającą nieomal podwojenie przychodów i umożliwiającą dalszy intensywny rozwój. Wyróżnienia otrzymały P4 (Project4) oraz MNI.

Za Kampanię Promocyjną Roku uznano Dialog - ekspert w telekomunikacji - za skuteczną kampanię wizerunkową telefonii stacjonarnej Dialog. W tej kategorii wyróżniono też kampanię reklamową z grupą Mumio Polkomtela oraz Takie rzeczy to tylko w Erze PTC.

Źródło tekstu: Świat Telekomunikacji     

Dodaj do:
w sumie: 9
 • 0

  1. ~Paweł  2006-03-29 10:37:11  host: bor109.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Z kampanią promocyjną roku to bym sie nie zgodził! A gdzie nagrody dla Heyah? Czyzby czlonkowie jury uznali,ze Heyah juz dostala za duzo nagrod za swoje reklamy i odwrocili sie do niej plecami?! A reklamy Heyah przebijaja wszystko!

 • 0

  2. ~zofia  2006-03-29 11:57:51  host: rev-27.malnet.pl

  Pominięto kompletnie Erę za np. "najbardziej emocjonującą zmianę struktury własnościowej"

 • 0

  3. ~vava  2006-03-29 14:47:44  host: dqr40.neoplus.adsl.tpnet.pl

  To chyba kolejne ze sponsorowanych nagród. iPlus nie jest zły, ale że jest najbardziej kompleksow to bym nie powiedział

 • 0

  4. ~misiako  2006-03-29 15:17:54  host: dor42.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Patrząc po tym kto dostaje ostatnio nagrody można sobie wizualizować kto jest najgorszy :p
  Zresztą tośmieszne - a to nagrode ma biznes everywhere a chwile potem iplus. Kupione nagrody są nic nie warte

 • 0

  5. ~  2006-03-29 18:27:11  host: chello084010018219.chello.pl

  iPlus i Orangeto pomyłka. Ostatnio inne stowarzyszenie Blueconnect nagrodziło, czyżby punkt widzenia zależały od punktu siedzenia. Porażka

 • 0

  6. ~Marek  2006-03-29 18:30:19  host: aarl176.neoplus.adsl.tpnet.pl

  chello - szczególnie Simdata to pomyłka, prawda? I cena jakie tam są? Era ma niższe, o przepraszam Era nie ma takiej usługi. Już nie mówiąc o tym, że iPlus'a można podpiąć pod abonament. Ale przecież to się nie liczy. Era rządzi. A szczególnie jej zarządy. Tylko który?

 • 0

  7. ~  2006-03-30 07:32:17  host: chello084010018219.chello.pl

  *Marku, nie chodzi by coś tylko zrobić, ale żeby zrobić to dobrze

 • 0

  8. ~eryst  2006-03-30 14:07:23  host: dpd7.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Najlepiej by było jakby zakończyć takie ściemnione rozdawnictwo nagród. nie negeje, że iplus ujdzie, ale co im po takiej kupionej nagrodzie

 • 0

  9. ~jater  2006-03-30 14:26:45  host: dqa139.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Jeszcze chwila i żadne angrody nie będa nic warte :) Ja bym dal erze jakąś nagrode za hsdpa, ale po co im w sumie. Rynek wyjaśni :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-127-179.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Z jakiej wersji Androida korzystasz na głównym telefonie?

Huawei rozpoczął aktualizowanie P10 i P10 Plus do Androida Oreo

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet