Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Złote Anteny: Magdalena Gaj "Człowiekiem Roku 2014"

Złote Anteny: Magdalena Gaj "Człowiekiem Roku 2014"

WitekT 26 Marca 2015 13:13

1 19

Prezes UKE, podczas towarzyszącej XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów gali Złotych Anten, została uhonorowana tytułem Człowieka Roku 2014 świata telekomunikacji.

Kapituła konkursowa (do której należy Magdalena Gaj) uzasadniła wyróżnienie w następujący sposób:




Dotychczasowy dorobek Magdaleny Gaj charakteryzuje się trafnością podejmowania trudnych decyzji na mocno konkurencyjnym rynku telekomunikacyjnym. Na półmetku swojej kadencji z pasją i zaangażowaniem kształtuje nowe oblicze rynku. Magdalena Gaj wprowadza do naszej rzeczywistości procesy na rzecz rozwoju szerokopasmowego Internetu w Polsce, takie jak aukcja na częstotliwości LTE czy deregulacja rynku świadczenia hurtowych usług dostępu szerokopasmowego na obszarze kilkudziesięciu gmin w kraju. Szefowa UKE jest również zaangażowana w walkę z wykluczeniem cyfrowym, dążąc do upowszechnienia korzyści jakie wiążą się z dostępem do Internetu w życiu każdego z nas.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: uke | magdalena gaj

w sumie: 51
  • 1

    33.  2015-03-26 14:55:02

    Wydra wydrze łba wydrze.

  • 0

    34. ~Tomecek  2015-03-26 14:56:33  host: 89-69-220-106.dynamic.chello.pl

    Pani Gaj jest człowiekiem na stanowisku z polecenia Platformy Obywatelskiej. Skoro ta partia ma całkowita władzę w Polsce o 7 lat, to nic dziwnego, że Gaj otrzymała ten tytuł.

  • 0

    35.  2015-03-26 14:58:28

    33: Znam trochę inną wersję, z paniami lekkich obyczajów i urywaniem. Tylko łeb jest ten sam. Ale nie będę przytaczał. :)

  • 0

    36. ~ha.ha....  2015-03-26 15:26:52  host: n05-01-06.opera-mini.net

    Ale prymitywizm na tym telepolis ha.ha... To lubię jest w moim guście i redakcji!!!!...

  • 1

    37.  2015-03-26 15:47:23

    Przyklepała captcha i wykluczeni cyfrowo mają teraz zabawę z wpisywaniem kodu co godzinę. Musi się babie nieźle czkać jak tak ze 100000 ludzi co godzinę ją przeklina po błędnym wprowadzeniu kodu ;) Poszerza koryto dla operatorów to i nagroda się należy. Miała nominację do Głuchego Telefonu za swoje wyczyny ale pewnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

  • 3

    38.  2015-03-26 15:53:13

    No i co w tym dziwnego? Kiedy jej mieli dać nagrodę? Przeciez teraz jest ostatni moment, bo jakby posypała się obecna aukcja LTE, zaczęło się oprotestowywanie i cały ten cyrk, to przecież wtedy już byłoby za późno - czyli teraz jest ostatni moment!

  • 1

    39. ~  2015-03-26 16:54:04  host: ip-5-172-247-194.free.aero2.net.pl

    Czlowiekiem roku moze sobie byc, dobrze ze nie zostala prezesem roku UKE.

  • 1

    40. ~  2015-03-26 17:39:13  host: user-46-113-2-45.play-internet.pl

    Wielkie telekomy chciały podziękować Pani Prezes, że tak ich zawzięcie broni przed straszliwą konkurencją i złymi konsumentami...

  • 1

    41. ~  2015-03-26 17:39:54  host: adr169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Toć to sie w pale nie mieści, jak kiedyś mawial znajomy milicjant, który mi do domu cielecine przynosil

  • 1

    42. ~tata  2015-03-26 18:39:14  host: 088156132002.dynamic-ww-4.vectranet.pl

    Nie wiem co powiedziec i jak opisac wyglup kapituly.

  • 1

    43. ~  2015-03-26 19:23:02  host: 89-76-183-239.dynamic.chello.pl

    to jakiś wygłup

  • 1

    44.  2015-03-26 19:33:06

    Te nagrody to jest tajny kod do porozumiewania się w aukcji. Operatorzy i Magda już wiedzą jak mają podbijać w przyszłym tygodniu. Poza tym Nju i Net Net mają się dogadać pod stołem.

  • 1

    45. ~niezakoczony  2015-03-26 19:51:23  host: 89-76-23-199.dynamic.chello.pl

    Ostatni raz tak się uśmiałem jak spadłem ze schodów...

  • 2

    46. ~B  2015-03-26 21:01:36  host: aeps237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale JAJA!
    lolik (@30) podał super link http://tlp.is/5s3 w kapitule - Gaj, Durczok, 2 x oseł na sejm RP, pomarańczowi i N!

    No jaja sobie z ludzi robią pewnie pani Gaj w nagrodę kolejną wycieczkę wygrała....MIŚ, Bareja, klasyków ta farsa przerosła....

  • 3

    47. ~  2015-03-26 21:22:14  host: user-94-254-198-173.play-internet.pl

    Skład kapituły to istne towarzystwo wzajemnej adoracji. W trakcie obiadu podczas którego debatowali komu przyznać przypuszczalnie zamiast przypraw użyli dopalaczy. A durczok to chyba pełni funkcje pierwszego molestanta.

  • 2

    48. ~  2015-03-27 01:03:03  host: 138-153-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    @ 46: A czy przypadkiem Tomasz Misiak to nie jest ten sam, który natychmiast po objęciu stanowiska ministra, w imieniu ministerstwa zaraz podpisał ze swoją własną firmą kontrakt na kwotę 54 mln zł, na szkolenie zwalnianych z z pracy stoczniowców?

  • 1

    49.  2015-03-27 08:11:18

    towarzystwo wzajemnej adoracji

  • 1