Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Złam kod Xperia i wygraj Xperię T

Złam kod Xperia i wygraj Xperię T

LuiN 12 Października 2012 12:09

0 0

sony xperia tSony rozpoczął konkurs Złam Kod Xperia z pytaniami związanymi z najnowszym filmem z przygodami agenta 007. Do wygrania smartfony i tablety Sony, filmy z przygodami Bonda i bilety lotnicze.

Złam Kod Xperia składa się z 3 misji, każda misja to oddzielny konkurs:

Misja 1 Rozszyfruj Zagadkę - w każdą środę, w czasie trwania konkursu, będą się tutaj pojawiać nowe zagadki związane z nadchodzącą premierą Skyfall. Zadaniem uczestników jest podanie prawidłowej odpowiedzi. Co tydzień 10 osób wygrywa dwa różne filmy z Jamesem Bondem. Dzięki temu osoby, które od początku brały udział w konkursie mają możliwość zebrania całej kolekcji 22 tytułów.

W ramach Misji 2 Przechwyć wiadomość uczestnik ma za zadanie odnalezienie ekspozycji Xperia T w wybranych salonach Orange (lista salonów dostępna w aplikacji konkursowej) i podanie odpowiedzi na pytanie, które znajduje się na miejscu. Do wygrania jest Xperia T i dwa razy podwójne bilety lotnicze do wybranego miasta w Europie.
Do udziału w misji 3-ciej Podaj IMEI przystąpić mogą tylko osoby, które kupią smartfon Sony Xperia T w salonach Orange lub Sony Store, Sony Centre oraz na www.sonymobile-sklep.pl. W tej misji mogą wpisać IMEI swojej nowej Xperia T i grać o Xperia Tablet S.

Aplikacja konkursowa Złam kod Xperia znajduje się na stronie pod tym adresem. Konkurs potrwa do 28. listopada 2012.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~karolia1991  2012-10-12 12:26:29  host: 85.219.163.130

    zachecajace to to nie jest,wzlaszcza misja 3 ...

  • 0

    2. ~  2012-10-12 13:54:55  host: 77-254-19-123.adsl.inetia.pl

    Mnie też salony Orange napawają przerażeniem, ale i tak wizerunek ocieplił się po te rezygnacji z marki &TP i przemodelowaniu ich świątyń zła.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet