Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zimowa wyprzedaż telefonów w TP

Zimowa wyprzedaż telefonów w TP

LuiN 2 Stycznia 2012 16:09

0 0

Startuje zimowa wyprzedaż telefonów stacjonarnych dostępnych w ofercie Telekomunikacji Polskiej. Ceny poszczególnych telefonów są niższe nawet o 30 zł.

Wśród oferowanych modeli jest m.in. Gigaset AS200 Duo, wyposażony w dodatkową słuchawkę z możliwością rozbudowy o kolejne dwie, a także Swissvoice Epure o ciekawym designie w stylu neo-retro, wyposażony w system redukcji emisji fal radiowych Fulleco.




Pełna oferta telefonów w promocji jest dostępna na tp.pl oraz w salonach sprzedaży TP. Dokonanie zakupu przez stronę internetową umożliwia skorzystanie z darmowej przesyłki kurierskiej, dzięki promocji Dostawa gratis.

Promocja trwać będzie do 31. marca lub do wyczerpania zapasów.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~spiro  2012-01-02 18:49:03  host: abbf65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @6: przeciez tpsa ma teraz promocje tel za 1pln i umowa na 12 mies. wiec jednak ktos tam dobrze kombinuje :)

  • 0

    8.  2012-01-02 19:49:38

    30 zł?? jakiś zart, TP łaske wielką robi, 30 zł to nawet na abo nie starczy... 50 zł/60min? haha. Dobrze że tylko do czerwca mam umowę na NeoNędze, precz ze złodziejami z TP

  • 0

    9.  2012-01-02 19:51:51

    "Swissvoice Epure o ciekawym designie w stylu neo-retro" ich internet 512kb to też taki raczej neo-retro -.-

  • 0

    10. ~Kryzysowy  2012-01-02 20:18:48  host: 116.9.rev.vline.pl

    Lepiej jednak płacić abonament voip w wysokości 3zł33gr miesięcznie (10zł/3 m-ce) i mieć jeszcze za to minuty w abonamencie;)

  • 0

    11. ~la vie change avec Orange  2012-01-02 21:04:25  host: 87-204-34-66.ip.netia.com.pl

    hm w roku 2011 Telekomunikacja Polska straciła 700 tys klientów telefonii stacjonarnej netto. Na koniec 2011 około 5650 klientów posiadało telefon stacjonarny. nawet reklamy serca i rozumu nie pomagają w odchodzeniu. Co roku ponad 700 tys numerów jest wyłączanych. A to dopiero początek gdyż teraz zacznie się konsolidacja na wielu płaszczyznach biznesowych i wiele numerów będzie wyłączanych.Ciekawe ile ludzi zrezygnuje w 2012 roku ze stacjonarki jak myślicie? I czy ziszczą się moje plany, że w 2015 TP będzie miało tylko 3,5 miliona abonentów. Przepraszam Orange stacjonarny Polska gdyż rebranding będzie w marcu jak już mówiłem

  • 0

    12. ~wosq  2012-01-02 21:21:21  host: user-164-127-184-243.play-internet.pl

    Do przemyślenia dla TP SA : Dla mnie do przyjęcia byłyby 2 opcje umowy do wyboru z telefonem stacjonarnym. 1 - Płacę abonament i rozmawiam w ramach niego do woli ze wszystkimi nieograniczenie. 2 - Nie płacę abonamentu, a płacę jedynie za rozmowy.

  • 0

    13. ~skalarek  2012-01-02 22:34:06  host: 89.191.147.125

    @12 (wosq) ale TP SA jest zadowolona ze stanu obecnego: nie płacisz abonamentu, masz Neostradę, płacisz za utrzymanie łącza. Gdyby wprowadzili to o czym piszesz ponieśliby straty, jak uzasadnialiby konieczność opłaty za utrzymanie łącza ? Opłata jest dość absurdalna ale nawet gazownia mi każe płacić jakieś opłaty za przesył itp. Pijawki muszą się wykarmić. Niestety.

  • 0

    14. ~Piotrek  2012-01-03 08:43:49  host: user-46-112-142-108.play-internet.pl

    A wiecie że za WYSWIETLENIE NUMERU DZWONIĄCEGO (CLIP) na tych nowoczesnych telefonach trzeba płacić 3,69 co miesiąc?? Oferta TP byłaby fajna jakby wprowadzili coś ala Nomadic na kartę bez abonamentu płaci się za same rozmowy. A może operatorzy komórkowi wprowadzą opłatę za utrzymanie BTSów - bo to też kosztuje :P

  • 0

    15. ~tomdaw3245afa  2012-01-03 09:01:40  host: aase199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Abonament do likwidacji nie korzystam a musze placić bo mam neta neostrade

  • 0

    16. ~robert  2012-01-03 09:50:51  host: 213.108.152.83.wlantech.pl

    Mogę zrozumieć, że TP pobiera opłatę za utrzymanie łącza gdy użytkownik ma na tej linii internet od innego dostawcy, np. Netii. Niezrozumiałe jest pobieranie tej opłaty od klientów swojej Neostrady. Płacąc "Tepsie" za Neostradę utrzymują już te linie. Czytałem, że Tepsa płaci serwisowi (firmom podwykonawczym) za naprawy, konserwację itp. ok. 1 zł za 1 numer telefoniczny. Gdzie resztą kasy ?

  • 0

    17. ~afew  2012-01-03 09:59:42  host: aase199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reszte do skarbonki zbieraja :P Też mnie to wkurza i dlatego po umowie na neo ide na światłowody 50zł 10mb bez utrzymania lini spadku transferów itp

  • 0

    18. ~  2012-01-03 10:06:26  host: aase199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dodam ze kable do domu wymieniali mi 7 lat aż sie wkurzyłem i to zrobili dopiero neo zaczelo chodzic bez rozłaczania

  • 0

    19. ~Kryzysowy  2012-01-03 11:44:06  host: 116.9.rev.vline.pl

    Tylko Siemens C470 IP lub jakiś podobny, baza podłaczona do routera, aparat bezprzewodowy moze stać w innym pokoju. Do tego dowolne konto voip. To jest rozwiązanie na czasy kryzysu. Polecam! A są dziś tacy providerzy voip którzy pomijając już fakt darmowej prezentacji numeru dzwoniącego, dają darmowy billing online rozmów wychodzących i przychodzących (także nieodebranych) jak równiez możliwość blokowania rozmów od określonych numerów lub też numerów zastrzeżonych. Wszystko gratis!

  • 0

    20. ~robert  2012-01-03 12:25:19  host: 213.108.152.83.wlantech.pl

    @Kryzysowy Np.Halonet - abonament: jeden złoty/rok, bezpłatny biling, blokowanie niechcianych rozmów, prezentacja numeru itp. Przeniosłem do nich swój dawny nr stacjonarny. Teraz mogę dzwonić z laptopa lub z dedykowanej aplikacji w komórce np.7 gr/min na stacjonarki. Jeśli, za kilka lat, Tepsa spuści z tonu = zrezygnuje ze swoich lichwiarskich stawek, rozważę powrót do stacjonarnego kablowego - jednak na kablu jest lepsza jakość połaczeń.

  • 0

    21. ~  2012-01-03 14:33:26  host: public97230.xdsl.centertel.pl

    do20. Niestety z jakością w Halonet/Tartel nie jest za dobrze. W TP też jest biling, niestety dostępny po miesiącu.

  • 0

    22. ~Kryzysowy  2012-01-03 15:37:39  host: 116.9.rev.vline.pl

    Ad20 Robert, też od 20 miesięcy mam już nr telefonu przeniesiony z TP/Netii do operatora voip.

  • 1

    23. ~Kryzysowy  2012-01-03 16:03:10  host: 116.9.rev.vline.pl

    Ad.21 Przy dobrym łączu internetowym powiedziałbym ze jakość połączeń jest porównywalna z kiepskim łączem analogowym TP/Netii. Na łaczu analogowym TP/Netii trzaski i szumy były czymś normalnym. Na łączu internetowym voip jedynie zdarzajć się mogą mikrosekundowe wyczuwalne zacięcia w głosie ale one nie powodują problemów.

  • 0

    24. ~  2012-01-04 08:40:15  host: public-gprs188732.centertel.pl

    Babcia się ucieszy z tych 30 zł, zawsze to więcej na karmę dla bezdomnych kotków...

  • 0

    25. ~asf3  2012-01-04 11:30:41  host: amn93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przechodzę na światłowody już mam dość opłacania netu podwójnie 25 mb za 80zł lub 10 za 50zł bez limitu

  • 0

    26. ~  2012-01-09 16:00:32  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    TP i Orange to ta sama grupa, więc i oferta analogiczna do noworocznej wyprzedaży w Orange :)

Dodaj swoją opinię