Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zima zaskoczyła wszystkich

Zima zaskoczyła wszystkich

WitekT 19 Listopada 2004 21:40

0 0

Gwałtowne opady i wichury zaskoczyły tym razem nie tylko drogowców, ale przysporzyły także pracy służbom telekomunikacyjnym.

Najgorsza sytuacja panuje w południowej Polsce (województwo lubelskie) oraz na Mazurach, gdzie wichury i powalone drzewa uszkodziły linie elektryczne, a tym samym odcięte zostało zasilanie do stacji BTS. Problemy z komunikacją występują też w Radomiu i Stalowej Woli.
Północna i środkowa (szczególnie Warszawa) część kraju jest z kolei mocno obciążona, podczas nawiązywania połaczenia często wyskakuje komunikat o zajętości sieci. Cóż - ludzie stoją w korkach i dzwonią do domów, że się spóźnią...

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~kevin arnold  2014-11-19 14:21:21  host: public-gprs516381.centertel.pl

    A w tym roku zimy nie bydzie i co nam zrobicie?

  • 0

    2. ~sw mikolaj  2014-11-22 18:21:12  host: ip-78-30-114-228.free.aero2.net.pl

    ~1 a zimę chcesz w wersji profesjonalnej czy amatorskiej?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-65-78.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.