Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zielone 3G w Rzeszowie

Zielone 3G w Rzeszowie

WitekT 20 Stycznia 2007 15:12

0 0
Polkomtel uruchomił testowo jedną stację 3G w Rzeszowie.

Na razie lokalizacja stacji jest bliżej nieznana, jej zasięg obejmuje jednak okolice centrum i znanego Pomnika Walk Rewolucyjnych.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~szalony  2007-01-20 22:14:33  host: inet20908nb-0.eranet.pl

    japak- dobrze napisales-3 lata temu :) obecnie gprs uzywac to koszmar i takie sa fakty - kto uzytkuje lacza po gprs/edge/umts zgodzi sie z tym stwierdzeniem a branie uslugi w stylu blueconnect/iplus itp jesli mamy tylko gprs to jest prawie samobojstwo ;)

  • 0

    17. ~krzysztof  2007-01-20 22:51:23  host: unusedaddr5-39.dnet.pl

    DT: z listy którą przedstawiłeś, byłym miastem wojewódzkim jest tylko Elbląg. Wszystkie pozostałe są stolicami województw. No ale cóż, z perspektywy Warszawy województw nie musi być :)

  • 0

    18.  2007-01-20 23:08:24

    sven: wczoraj pierwszy raz złapałem 3g w rzeszowie a sprawdzam raz na tydzień, jutro posprawdzam w innych częściach miasta! A interesuje mnie to bo często korzystam z neta w rzeszowie przez simdate i chyba zastanowie sie teraz nad telefonem gprs/edge/umts!

  • 0

    19. ~  2007-01-20 23:46:16  host: gprs10.orange.pl

    Ozzy i inni - jak zbadacie gdzie i jak jest jeszcze 3g Plusa w Rzeszowie i okolicach dajcie proszę znać w komentarzach pod tym news'em. Z góry dzięki!

  • 0

    20. ~  2007-01-21 00:01:29  host: wap.mobile.project4.pl

    i tak dalej trzymac!

  • 0

    21. ~Paulostan  2007-01-21 00:41:35  host: 80.55.135.142

    Kiedy umts ery w Gliwicach ,moze ktos wie? narazie tylko Plus

  • 0

    22. ~Gringo  2007-01-21 01:50:41  host: np-rw29.lom.netster.pl

    ktoś wie czy naprawde plus(umts) ma w planach wszystkie byłe miasta wojewodzkie?

  • 0

    23. ~szenker  2007-01-21 03:22:24  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    a kiedy w Opolu będzie UMTS?

  • 0

    24. ~Ziomm  2007-01-21 04:04:18  host: 193.19.165.16.osk.enformatic.pl

    Kolego ja mam na Rejtana 2 kreski nonstop... jak dzownie to mi przelacza automatycznie na gsm..

  • 0

    25. ~  2007-01-21 09:04:18  host: 195.189.142.173

    Wszystko ładnie pięknie ale jeśli to będzie szło w takim tempie to w takiej pipidówce gdzie ja mieszkam 3g nie będzie nawet za 5 lat

  • 0

    26. ~stasiu  2007-01-21 10:18:25  host: nat-zak-192-34.globalconnect.pl

    cześc everybody! wczoraj przyjechał do mnie znajomy który mieszka pod Zielona Górą!ma n70 i powiedział mi ze parę razy mu się pokazało 3g plusa w Zielonej Górze.pozdrawiam

  • 0

    27. ~Dro  2007-01-21 11:18:34  host: ns.fucio.pl

    A na slasku cały czas plus składa wnioski o rozbudowe bts-ów o pasmo umts ale droga daleka od momentu postawienia stacji do jej odpalenia czasami mija 6 mieś. albo i wiecaj , jest kilka stacji które stoja i nic lipa :(((

  • 0

    28. ~piti110  2007-01-21 11:48:03  host: 83.238.70.51

    w bydgoszczy dziala 3G + bardzo dobrze... nie ma zaklucen... oby tak dalej

  • 0

    29. ~wujek  2007-01-21 13:16:25  host: host-81-190-80-140.gdynia.mm.pl

    Dro:stacje często stoją gotowe i czekają na pozwolenie na użytkowanie, takie mamy prawo, nie przeskoczysz

  • 0

    30. ~dt  2007-01-21 14:30:58  host: wap.plusgsm.pl

    Ktos mi sie tu podszywa pod nick ;) widze ze mamy testera P4 w komentarzach. Fakt Plus mocno stawia na 3G i w tym roku w wielu bylych wojewodzkich miastach (i obecnych) ma pojawic sie umts. Niestety w naszym kraju postawienie czy rozbudowa Bts to dluga droga :(

  • 0

    31. ~  2007-01-21 16:52:09  host: edh61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlasnie kiedy umts ery w gliwicach? bylo by milo :)

  • 0

    32.  2007-01-21 21:39:30

    Zauważcie dziwną rzecz - Plus kładzie duży nacisk na rozbudowę 3G, jednocześnie oferując najmniej modeli telefonów, obsługujących tą technologię.

  • 0

    33. ~daro  2007-01-22 00:28:16  host: 210-go3-1.acn.waw.pl

    3G w rzeszowie w okolicy ulicy Sportowej (nieopodal stadionu Resovii). na moim testerowym samsungu x370 od 0 - 1 kreski (na 6 mozliwych) ale smsy dalo sie wysylac:)

  • 0

    34. ~  2007-01-22 09:19:40  host: 195.189.142.239

    A kiedy plus uruchomi hsdpa w Krakowie?

  • 0

    35. ~stefanB  2007-01-22 09:22:23  host: epd74.internetdsl.tpnet.pl

    Ja w warszawie nie mam zasiegu umts+ i nie mieszkam na obrzezach tylko na bliskim zoliborzu ale wzialem i+ bo gdy wysadze telefon za okno to udaje mi sie zlapac pole i transfer mam 320-340kb

Dodaj swoją opinię