Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Zgrywusy" i "Phone Joker" w Play

"Zgrywusy" i "Phone Joker" w Play

LuiN 20 Lutego 2008 16:38

0 0

Play przygotował dwie nowe usługi rozrywkowe. "Zgrywusy" to zabawne pocztówki głosowe, "Phone Joker" jest z kolei usługą oparta o modulację głosu rozmówcy.

Od 18. lutego, do odwołania udostępniono nowe, rozrywkowe usługi Play. Usługa "Zgrywusy" dostępna jest pod numerem *727722 (2,44 zł za minutę), dającym możliwość odsłuchania różnych wersji zabawnych pocztówek oraz wskazania pod jaki numer ma być wysłana wybrana pocztówka głosowa. Moment dostarczenia wiadomości potwierdzany jest SMS-em.

Zobacz:Regulamin usługi "Zgrywusy" w Play.




Usługa głosowa "Phone Joker" dostępna jest pod numerem *727727 (2,44 zł za minutę) i daje możliwość zmiany głosu rozmówcy w locie. Po wyborze wariantu modulacji, wystarczy podać numer telefonu na jaki chcemy zadzwonić, by z odbiorcą połączenia rozmawiać np. dziecinnym głosem. Odbiorca połączenia po zakończeniu rozmowy informowany jest SMS-em, że połączenie było realizowane za pomocą usługi "Phone Joker".

Zobacz:Regulamin usługi "Phone Joker" w Play.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~rast  2008-02-20 16:44:27  host: dpl192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no nie wiem co o tym myslec.osobiscie bym chyba wolal nizsze ceny ale to zapewne nastapi dopiero jak pojawi sie jeszcze kilku nowych opow

  • 0

    2. ~  2008-02-20 16:59:31  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    jusz niedlugo 16 marca.i urodiny.JAK MYSLICIE BEDZIE JAKAS FAJNA PROMOCJA.na 1 urodziny.

  • 0

    3.  2008-02-20 17:01:44

    2. pewnie ze bedzie :-) to juz za miesiac ale zlecial rok...

  • 0

    4. ~kwitas  2008-02-20 17:07:28  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    no nie wiem

  • 0

    5. ~pabo  2008-02-20 17:32:16  host: acum51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po roku obserwacji musze przyznac ze Play spisuje sie niezle ale to za moało zobacze co przyniesie kolejny rok :D

  • 0

    6.  2008-02-20 17:35:10

    Fajnie, że wprowadzają to co inni już mają w swojej ofercie. Niestety cena jak dla mnie jest za wysoka. Rozsądnie by było 1,22zł/min.

  • 0

    7.  2008-02-20 17:37:52

    Co do świętowania pierwszych urodzin Play to sądzę, że na pewno coś robią i będą się chwalić w reklamach, że to już rok i ponad milion klientów. Nie liczyłbym na razie na zmianę cennika (za mały własny zasięg), a jedynie na nowe ciekawe promocje.

  • 0

    8.  2008-02-20 18:26:28

    Zmiana glosu w Plusie za 1,22 zl z VAT

  • 0

    9. ~  2008-02-20 18:27:29  host: 87-205-250-110.adsl.inetia.pl

    w tym regulaminie jest napisane ze po połączeniu otzymujesz komunikat ze to był żart srele morele i ze to kosztuje 1,22 w rzeczywistości kosztuje 2,44.

  • 0

    10. ~  2008-02-20 18:29:13  host: 87-205-250-110.adsl.inetia.pl

    zapomniałem dodac ze w cenniku phone jokera

  • 0

    11.  2008-02-20 18:35:26

    Chyba było coś takiego jak ustawa o czystości języka polskiego - czy nie obejmuje ona ani nie odnosi się w żaden sposób do nazw promocji itp.? Pytam bo nie wiem :)

  • 0

    12.  2008-02-20 18:54:56

    mi sie to nie podoba :(

  • 0

    13.  2008-02-20 22:57:59

    Mnie to nie bawi;)Ale może komuś się przyda.

  • 0

    14. ~Tymon  2008-02-21 10:55:40  host: 212.160.172.70

    Ech ludzie, Play, to przecież "inna telefonia komórkowa", zapomnieliście już? :))) Ich inność, to nie tylko "dyskusyjne reklamy" i wizerunek, inne ceny... Wreszcie są inne usługi :))) Póki co, to chyba tylko Play trzyma sie najbardziej tego co obiecuje w reklamach. :)))) Tak trzymać!

  • 0

    15. ~Bordowa  2008-02-21 10:58:18  host: dqs102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta dla mnie mało zabawna - ten kto zniej korzysta ma słaby ubaw płacąc za to 1.5 pln,a ten co odbiera chyba też ze śmiechu nie umrze...taka "sztuka dla sztuki",nie ważne jak,byleby o nas (czyt. Playu)mówili...

  • 0

    16. ~LUCJAN  2008-02-21 11:24:21  host: chello089078174004.chello.pl

    20 GROSZY ZA MINUTĘ TO ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ. KIEDY OBNIŻKA CEN?

  • 0

    17. ~  2010-01-25 09:39:12  host: 188.46.132.68

    PLAY to złodziejska firma. Trzymajcie się od niej daleko.

Dodaj swoją opinię