Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zgłoś Polkomtelowi białe plamy

Zgłoś Polkomtelowi białe plamy

Q! 11 Października 2011 21:29

0 0
Polkomtel udostępnił aplikację, za pomocą której użytkownicy mogą zgłaszać miejsca, w których brak jest zasięgu operatora lub zasięg ten jest słaby.

plus nadajnikiZ aplikacji skorzystać można pod tym adresem lub w serwisie społecznościowym Facebook. W tym drugim przypadku należy wejść na profil Plusa i wybrać zakładkę Nadajniki Plusa.

Lokalizację wyszukiwać można poprzez wpisanie konkretnego adresu lub wybierając miejsce na mapie.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 68
  • 0

    61. ~Liber  2011-10-12 10:40:50  host: 213-238-77-55.adsl.inetia.pl

    ~Szperacz zawsze można zgłosić take rzeczy chociażby do BOKu, chociaż pytanie czy jest sens bo proces integracji infrastruktury tmobile i orange jest już na bardzo zaawansowanym poziomie.

  • 0

    62. ~nie działa  2011-10-12 10:55:24  host: public-gprs242378.centertel.pl

    aplikacja nie działa, nie wyszukuje poprawnie wszystkich miejscowości w Polsce

  • 0

    63. ~  2011-10-12 11:58:26  host: 192.193.116.143

    O czym my mówimy! Mieszkam w Wilanowie, blisko Al. Wilanowskiej (Sarmacka) i żeby zadzwonić ze swojego telefonu w Plus muszę wychylać się przez okno- w stolicy europejskiego kraju, pare kilometrów od kancelarii premiera... Bez komentarzy. Afryka..

  • 1

    64. ~doors  2011-10-12 12:26:36  host: h149-32.interdom.net.pl

    @47 to ci po zasięgu, że będziesz mógł korzystać, ze oferowanych usług a nie biegać w poszukiwaniu zasięgu. Z Twojej ciekawej wypowiedzi można wysnuć jeszcze jedną ciekawą niekonsekwencję. Mianowicie, Play w dużej mierze korzysta właśnie z roamingu Plusa, a więc problemy Plusa to też problemy Playa. Ja sam korzystam z T-Mobile i w zasadzie jeszcze się nie zdarzyło, abym zgubił zasięg. Nie wierzę w tanich akwizytorów z Playa, którzy sprzedają usługi z których potem nie można skorzystać.

  • 1

    65. ~  2011-10-12 14:25:53  host: z13-07.opera-mini.net

    W sieci play powinna się pojawić taka aplikacja.

  • 0

    66. ~  2011-10-12 14:40:10  host: z06-09.opera-mini.net

    @39: Tu nie chodzi o żadnego hotelarza, nie pomyślałeś, że tam mieszkają ludzie (nie goście hotelowi)? Mam tam działkę i wiem, że z zasięgiem we wszystkich sieciach jest słabo, zwłaszcza miejscami wewnątrz budynków. Hotel zrobił sobie stacje Ery, Plusa i chyba Orange też, ale są one za słabe dla ludzi spoza hotelu. Jedynie Era ma w miarę normalny maszt i pokrywa część miejscowości. Plus ma tylko DCS i nie wiem skąd to w ogóle leci, zaś Orange w ogóle chyba nie ma, tylko pozwolenie (choć nie byłem tam jakiś czas, więc może już teraz być).

  • 0

    68. ~fjgjd  2011-10-12 16:01:57  host: apn-95-41-224-251.dynamic.gprs.plus.pl

    zglaszam simplusowi rok waznosci konta na wychodzace inaczej bayu bayu bede w playu :)

  • 0

    69. ~Maro  2011-10-12 17:07:39  host: apn-77-114-129-39.dynamic.gprs.plus.pl

    Najlepsze jest to że Play dynamiczną ekspansją zabiera plusowi klientów na szybki internet stawiając własne nadajniki w mniejszych miejscowościach. Szkoda że Plus stawia tylko na duże miasta. Kto pierwszy postawi 3G w małej rozwijającej się miejscowości wykosi plusa.

  • 0

    71.  2011-10-12 17:18:04

    Z drugiej strony taka sytuacja jak u mnie np. też do pozazdroszczenia nie jest, bo chodząc w czasie rozmowy po domu cały czas telefon przełącza się pomiędzy stacjami i niestety zarówno moi rozmówcy jak i ja mamy problem ze zrozumieniem się w czasie przerw podczas tego porzłączania - bo są!!

  • 0

    72. ~Wieś Bez Zasięgu  2011-10-12 17:18:32  host: v04-16.opera-mini.net

    66: Widzę że kolega ma działkę w tej znanej tu miejscowości. Ja też mieszkam na stałe w tej miejscowości 1,4 km od hotelu w kierunku Północ i zasięg kształtuje się następujaco będąc przy oknie z telefonem w CellTrack: T-Mobile GSM 900 Zasięg 70 %, Plus GSM 900 Zasięg 51 %, Orange GSM 900 Zasięg 58%, Play Brak Sieci. Dolatuje też do mnie 3G T-Mobile z Rokszyc ale tylko łapię max. 16 %. Pozdrawiam i walczę o zasięg w mej miejscowości w różnych podmiotach UKE, Operatorzy.

  • 0

    75. ~gth  2011-10-12 18:12:00  host: 108-mo4-1.acn.waw.pl

    63: W przeciągu miesiąca niewiele ale powinno być poprawić (nowy BTS przy skrzyżowaniu RP z Wilanowską), dopóty dopóki wspólnoty (z miasteczka) mieszkaniowe nie będą chciały się zgodzić na lokalizację BTSow nie poprawi się zasięg i pretensje może mieć jedynie do nich a nie do operatorów. Jedynym miejscem dostępnym był szpital, na którym są wszyscy operatorzy, a ze względu na rozbudowę okolicy i zapisy w MPZP musieli stłumić sygnały. Podziałaj lokalnie o zgodę wspólnot to pojawią się nowe BTS i zasięg się poprawi, w wiadrze jak wiesz nikt nie przyniesie ;)

  • 0

    76. ~Magnum  2011-10-13 13:47:58  host: 80.48.17.122

    Genialny pomysł :)))) Nareszcie ktoś na to wpadł! Może wreszcie powstanie jakaś sensowna odpowiedź na to zapotrzebowanie! Szkoda tylko, że ludzie nie rozumieją że maszty im nie zagrażają i blokują ich stawianie :/

  • 0

    77. ~  2011-10-13 13:59:15  host: 213.146.54.31

    @72, jaki masz nr ewidencyjny działki?

  • 0

    78. ~  2011-10-14 00:25:02  host: dcn66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale ściema.

  • 0

    79. ~Bez Zasięgu  2011-10-14 13:59:05  host: 188.146.188.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    77: Co Cię to obchodzi?

  • 0

    80. ~  2011-10-14 14:12:48  host: 213.146.54.31

    @79; zobaczyłbym gdzie mieszkasz ponieważ mam tam działkę.

  • 0

    81. ~Patrycja  2011-10-14 16:07:50  host: dss222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podobno w Polsce jest 124 miejscowości/obszarów, w których telefon komórkowy nie złapie nawet jednej kreski zasięgu sieci Plus,T-Mobile,Orange i Play. Na wakacje czy też urlop jak znalazł ! :)

  • 0

    82. ~kss  2011-10-14 16:37:18  host: 79.101.42.53

    a moze w koncu ktorys operator wprowadzi w koncu femtokomorki. mialbym wreszcie w domu zasieg i moglbym rozmawiac nie wychodzac na taras

  • 0

    83. ~  2011-10-15 09:18:51  host: host-89-229-133-175.chelm.mm.pl

    Przepraszam, a kasiora za najdroższe usługi na rynku to na co idzie? Polkomtelu nie stać na wysłanie techników z miernikami w teren raz na parę lat? Dobrze, że się uwolniłem od tej firmy...

  • 0