Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zetafon Online już dostępny

Zetafon Online już dostępny

LuiN 30 Lipca 2009 18:45

0 0

Zetafon Online jest już dostępny w Internecie. Promocyjny Zetafon daje możliwość migracji pomiędzy ofertami prepaid: Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music i gwarantuje dodatkowe benefity.

W przypadku oferty Zetafon Online umowa trwa 36 miesięcy, a przez 12 pierwszych doładowań kwotą min. 25 zł otrzymujemy bonusowe 40%. Do tego obniżono ceny telefonów względem oferty w salonach - nawet o 100 zł. Promowanym modelem jest Samsung J700i w cenie 99 zł.




Bonus 40% więcej można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, na połączenia na numery stacjonarne oraz na Internet. Promocja dotyczy tylko nowych aktywacji, obecnie strona operatora nie pozwala na migrację już posiadanego numeru Orange w ofercie prepaid.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2009-07-30 20:07:06

    36 miesięcy? hmm ^^ za dużo. 12 miesięcy to już lepiej brzmi.

  • 0

    10. ~Guru  2009-07-30 20:15:30  host: chello089074168015.chello.pl

    8: Zetafon to nie dziadostwo, gdzie indziej masz 29gr/min minus 40% = 17,5gr/min. Co prawda trzeba doładowywać regularnie, ale 25/mies to cena, którą można zapłacić.

  • 0

    11. ~  2009-07-30 20:26:09  host: t10-07.opera-mini.net

    Podpisalem cyro na36mies na minimixa play blisko rok temu i place tylko10pln na mies,mam za to:samsunga z hsdpa za1pln,juz bez simlocka,52min za10pln(pakiet50min za9pln+2min) oraz z 1za2 zbiore od10do20min co daje od60do70min do wszystkich,tj.15-17gr min do wszystkich.w orange taka oferta to kosmos,cena i klasa fona tez.mirekb

  • 0

    12. ~  2009-07-30 20:35:25  host: 79.162.138.231

    Wcale to nie mix, tylko po prostu telefon na kartę, którego musimy mieć przez te 3 lata (jak tak podpiszemy). Pamiętajcie, ze mamy każdorazowo max 60 dni okresu pasywnego (czyli tak de facto 3 miesiące max przy doładowaniu za 20 PLN, ale umowa zostaje wydłużona o te 2 miesiące). Najlepiej jest doładowywać za 50 PLN jesli chcemy być w POPie, a jeśli w Nowe GO to za 100 PLN na 5 miesięcy. Ja przyznam, ze mam Nowe Go i doładowuję za 100 PLN. Jakoś nie oszczędzam, a zawsze mi coś przejdzie- spora kumulacja na koncie zrobiła mi się. Jesli macie taką sytuację, że 95% waszej roziny i znajomych ma telefon w Orange, to żadne Play lepszy nie będzie na pewno. W Play także jest tragiczna wręcz jakość rozmów w ich 2G (roaming niedługo się skonczy), więc wg mnie nie można mówić, że taki Play jest od razu dla każdego lepszy, bo to nie jest prawdą.

  • 0

    13. ~  2009-07-30 20:36:43  host: 79.162.173.175

    12 to oczywiście ja... Jakoś zapominam wpisać nicka jak nie jestem zalogowany na Forum.

  • 0

    14. ~~  2009-07-30 20:37:17  host: t09-09.opera-mini.net

    bambo masz tu takie same stawki i promocje jak w prepaidach orange i waznosci konta po doladowaniu tez czyli mozna za 50pln gadac 3miechy.A dla wiekszosci ludzi taki j700 wystarczy w zupelnosci ma wszystko co potrzebne

  • 0

    15.  2009-07-30 20:41:13

    Przecież ten j700 to badziew, jeszcze tyle za niego wołają, frajerzy oczywiście na to polecą, jeszcze się będą podniecać za jaką okazję go kupili. Dla przypomnienia na alledrogo.pl ten fon chodzi po 300-400zł, więc nie ma sensu się zadłużać u operatora.

  • 0

    16.  2009-07-30 20:42:01

    Poprawka 200-300zł.

  • 0

    17. ~Astro  2009-07-30 20:44:53  host: t09-09.opera-mini.net

    To sie nie nazywa mix ale nim jest w przeciwienstwie do tego badziewia ktore w orange mixem zostalo nazwane a jest w rzeczywistosci abo z kontrola kosztow

  • 0

    18. ~  2009-07-30 20:47:14  host: 213-199-202-141.tktelekom.pl

    @ Mix to abonament połączony z kartą a gdzie tu w zetafonie połączenie, nawet kwoty zobowiązania nie ma.

  • 0

    19. ~jojo  2009-07-30 20:52:50  host: eee97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jasne, że J700 z "i" czy bez niego to badziewsko - nie bądźcie masochistami. ;-) 12 - w Play masz wybór - jeżeli jakość rozmów na GSM-ie Playa jest tragiczna, to przełączasz się na GSM Plusa i tyle. Na roamingu Plusa nie narzekam na jakość. A roaming tak prędko się nie skończy. Nie strasz ludzi.

  • 0

    20. ~Astro  2009-07-30 20:56:39  host: t09-09.opera-mini.net

    Nieprawda mix to polaczenie zalet karty czyli brak rachunkow ,kontrola kosztow ,ladowanie karta i stawki i promocje jak w karcie i abo czyli taniego fona.Minimixa juz nie ma

  • 0

    21. ~  2009-07-30 20:59:26  host: 79.162.173.175

    19. u mnie Plus jest często przepełniony i czasami nie radzi sobie z obsługą roamingu. Co ten Samsung Wam zrobił? Miałem go przez jakiś czas i jeśli ktoś nie wymaga naprawdę czegoś super-hiper to spisuje się w 100%. Do dzwonienia i SMSowania jest znakomity, odtwarzacz nie jest taki zły, aparat dobry jak na swoją klasę, ekran słaby ale bardzo czytelny- ja byłem z niego zadowolony. DO tego jakość wykonania na dobrym poziomie, czego próżno szukać w tych nowościach np. od Nokii. Jeszcze te duże i czytelne klawisze dla osób starszych (ze słabszym wzrokiem). Pewnie Wy macie inne priorytety i jak telefon nie ma 3,2-5 MPx to badziew. Jak widać telefon jest celowany do innej grupy docelowej i nic na to nie poradzimy. No taka prawda, zetafon to oferta bez większych zobowiązań i nie można wymagać żeby jeszcze dali jakiś szałowy telefon za 1 PLN i najlepiej z umową na 12 miesięcy.

  • 0

    22. ~  2009-07-30 21:03:05  host: 41.206.134.116

    Juz widac wynajetych przez Orange zachwalaczy ich sieci i oczerniaczy Playa ;)

  • 0

    23. ~  2009-07-30 21:05:59  host: t10-07.opera-mini.net

    @12 gdybym mial95% znajomych w orange i tak wybralbym play..mam kolo60%kontaktow z orange-bylem z nimi od2001roku do marca2008 bo mialem najtaniej.mam wiecej spokoju,nikt mi nie truje zbednie jak ma minuty w orange do wykorzystania bo mu przepadna a szkoda;-).majac play to JA dzwonie do kogo uwazam i chce.nie odwrotnie.ciekawostka:zadna rozmowa z orange do mnie nie trwala dluzej niz 1min..ze stacjonarek zbieram najwiecej z1za2..cena do play robi swoje,mimo ze mtr spadl do49brutto i w cennikach pojawi sie 60gr do p4 za min ale od jesieni lub zimy;-).mirekb

  • 0

    24. ~Ogonek  2009-07-30 21:07:44  host: 213-199-202-141.tktelekom.pl

    HEHE chciałbym żeby mi płacili za zachwalanie Orange niestety płacą innym z kasy na mnie zarobionej. Play do puki nie poprawi jakości połączeń oraz obsługi niestety nie będzie przeze mnie zachwalany. Jedyne co mu zawdzięczam to że spowodował spadek cen.

  • 0

    25. ~jojo  2009-07-30 21:19:38  host: eee97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    21 - mnie ten Samsung nic nie zrobił, po prostu z niego nie korzystam. Jednak miałem okazję go parokrotnie potestować. Co do jakości wykonania, to bym polemizował. Wyświetlacz jest wręcz TRAGICZNY, jak na współczesny terminal - mimo, że nie jest to telefon z najwyższej półki. A najważniejszy problem, polega na problemie z połączeniami przy wykorzystaniu tej komórki - to jakiś wysoce wadliwy model. Moja ocena: 2-

  • 0

    26. ~  2009-07-30 21:43:07  host: bll75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @bambo. Myślę, że już postradałeś pisząc głupoty w 8 opinii.

  • 0

    27. ~wertyx  2009-08-04 23:58:21  host: 093105086098.legnica.vectranet.pl

    zetafon to dno

  • 0

    28. ~waldek  2009-08-05 13:31:50  host: abbr146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o watek jeszcze zyje jak widze to sie zapytam; jak to jest z tym zetafonem i doladowaniami 2x2 w orange? kumuluje sie to? bo jezeli tak, to mozna bardzo fajna oferte sobie skombinowac.

Dodaj swoją opinię